Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

One-Night-Stand

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Venilia, στις 23 Σεπτεμβρίου 2017.

  1. lexy

    lexy .ti.va.

    *στο νο2 του εισαγωγικού ποστ γράφει "γαμ..." δεν γράφει "παίζουμε". Υποθέτω ότι αφορά σε σεξ κι όχι παιχνίδι.
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ναι ροζ μου, ξεκάθαρα σεξουαλικό. Μην το πασπαλίσουμε και αυτό το νήμα bdsμικά. Λολ  
     
  3. lexy

    lexy .ti.va.

    κι εγώ έτσι καταλαβαίνω.
     
  4. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Ως ξεπετα ή one night stand μετράει και το one off σεξ με φίλους ή είναι άλλο αυτό;
     
  5. Polyamorian

    Polyamorian New Member

    Νομίζω αναφέρεται περισσότερο σε επαφη μεταξυ δυο αγνωστων, το οτι δεν ξέρεις και πως πιθανότατα δεν θα ξαναδείς τον άλλον...

    Μεταξυ φίλων ειναι σαν "friends with benefits"...
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    ε τοτε βουρ 
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν τρώω "πατσά" . ΧαΧαΧα
     
  8. lexy

    lexy .ti.va.


    άαααααλλο αυτό  
     
  9. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Ααααα μάλιστα. Ε εντααααξει τότε  

    Πάντως όχι, με ξένο ξένο δεν έχει τύχει ποτέ πέρα από κανένα φασωμα τελοσπαντο.
     
  10. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Την πρώτη φορά που συνέβη ήταν πολλά χρόνια πριν και δεν ήτανε και η τέλεια εμπειρία (Καλοκαίρι σε Κυκλαδίτικο νησί, μετά από αρκετά ποτά και σφηνάκια ..)
    Την επόμενη μέρα δεν θυμόμουν και πολλά .. είχα και τους κολλητούς μου να με βρίζουν που αναγκάστηκαν να μην πάνε στο δωμάτιο που νοικιάζαμε και να κόβουν βόλτες από τις 5 μέχρι τις 6:30 το πρωί.

    Την δεύτερη φορά ήτανε πάλι ίδιο το σκηνικό (Καλοκαίρι σε Κυκλαδίτικο νησί), μόνο που όταν κατάλαβα που πηγαίνει η φάση, σταμάτησα να πίνω. Τα αποτελέσματα ήτανε πως την επόμενη μέρα θυμόμουνα (σχεδόν) τα πάντα Yes!! (όνομα, τι και πως έγινε, κλπ).

    Άλλη μία φορά που συνέβη (Αθήνα, χειμώνα) ήτανε ένα καταπληκτικό σεξ μέχρι το πρωί, το οποίο άφησε μια πικρή γεύση την επόμενη μέρα (έφυγα από το σπίτι μιας φίλης που είχαμε πάει χωρίς να αλλάξω ούτε τηλ ούτε κάποια στοιχεία επικοινωνίας).

    Τις πρώτες δύο περιπτώσεις τις θυμάμαι πλέον πιο πολύ σαν μια όμορφη κατάσταση (καλοκάιρι, διακοπές, αλητείες, κλπ). Την τρίτη περίπτωση την είχα σχεδόν ξεχάσει.

    Πάντως αυτό δεν έχει να κάνει με fuck buddies (ή friends with benefits, ή όπως αλλιώς λέγεται).
    Είχα μια τέτοια σχέση για χρόνια, στην οποία υπήρχανε και άλλα στοιχεία (φιλικά) εκτός από αυτό καθεαυτό το σεξ.

    Όσον αφορά το BDSM, ο όρος και η έννοια των fuck buddies, μάλλον είναι το: play partners (με τους οποίους γίνεται play και όχι three/foursome, swinging, ή οτιδήποτε άλλο).
     
  11. milgeo69

    milgeo69 Regular Member

    Αν πετύχει αξίζει!
     
  12. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Έχει γίνει, αρκετές φορές παλαιότερα.

    Σε κανα δυο περιπτώσεις το αστείο ήταν πως ενώ αρχικά οι προθέσεις ήτο ξεκάθαρες , κατόπιν είχαν το παράπονο πως φέρθηκα σαν "άντρας" (γελαω) Χτύπησα κ έφυγα.
    Τι περίμεναν δηλαδή δεν καταλαβαίνω.

    Έχω μια φουλ θετική και μια φουλ αρνητική εμπειρία.

    Τις υπόλοιπες φορές το απόλαυσα και δεν μετάνιωσα παρά μόνο για δύο άτομα, διότι έγινε για τους λάθος λόγους.