Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Open minded... Τι είναι αυτοί τελικά;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 9 Ιουλίου 2009.

Tags:
  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Φουσκώνουν τα μυαλά των άδειων;
     
  2. Ε, κοίτα πιθανόν να έψαχνε για κάποιον που θα ασχολιόταν πιο επιθετικά πάνω της και όχι με τα πόδια της.
    Αλλά, έτσι όπως το αναφέρεις ότι το πε... ένα δίκιο το 'χεις.
    Ανοικτόμυαλος / η δεν σημαίνει ότι τα σεξ. γούστα 2 ατόμων ταιριάζουν κιόλας.
     
  3. johnny29

    johnny29 New Member

    Όοοχι! Είναι ένα υποθετικό σενάριο τραγέλαφος, που έχει τη δυναμική να συμβεί στον καθένα (ειδικά στους ποδολάγνους...),
    όχι ότι έχει συμβεί δλδ.
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Το είπα και τις προάλλες με αφορμή τον Ρήγα που τον εθυμήθηκα λόγω της εθνικής μας εορτής, γιατί πολλοί προσπάθησαν να βρουν την πηγή του ρητού του ''όποιος ελεύθερα συλλογάται, συλλογάται καλά''

    Και αν και δεν ξέρω αν ήταν βουδουσουμιάρης ή όχι, τον αφορισμό του από την εκκλησία τον εξασφάλισε και μόνο μ΄αυτήν την φράση....

    επειδή λοιπόν ''είμαστε καταδικασμένοι να είμαστε ελεύθεροι'' είτε το κατέουμε το σπορ είτε όχι, κατά τον Σάρτρ και ουχί μόνον, όταν ο εγκέφαλος λειτουργεί αυτοβούλως, με ότι δυνατότητες έχει, εγγενείς ή επίκτητες το θεματάκι απαντάται από μόνο του....

    Όποιος το χαμπαριάσει αυτό είτε από νωρίς, είτε κάποια στιγμή στην πορεία, μαθαίνει την αξία της ελεύθερης σκέψης, που συνεπακόλουθα, την κατευθύνει όπου αυτός θέλει...
    Τόσο απλοϊκά το αντιλαμβάνομαι εγώ και να με συγχωρήσετε...

    Και να μου έλεγε κάποιος ότι φτιάχνεται με το να γλύφει καπάκια coca-cola που πρώτα τα έχει βάνει δεν ξέρω κι εγώ που, κανένας λόγος δεν μου πέφτει να τον κρίνω, εκεί που λίγο στραβώνω, είναι όταν θέλει ο ένας να επιβάλλει τα θέλω του πάνω στους άλλους, γιατί έτσι βολεύει πιο πολύ....

    Τα ανοιχτά μυαλά για μένα σίγουρα και αναμφίβολα λειτουργούν καλύτερα, αλλά αυτό έχει και βαθύτερες έννοιες από τις σεξουαλικές προτιμήσεις μας και τις τυχόν deviant συμπεριφορές...

    Το λίκνο της δημοκρατίας και της ελεύθερης σκέψης εσχάτως μου θυμίζει κλαψομούνα ψωροκώσταινα που όλα της φταίνε και σε όλα ξινίζει....

    Ομοιοτρόπως θα έλεγα ότι η κλασσική επωδός του φόρουμ, ''περί ορέξεως βουδουσουμόπιτα'' ισχύει απαρέγκλιτα και για το καταραμένο αυτό είδος των παλιοopen-minded.... 
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν τους φοβάμαι τους τρελούς, επικοινωνούμε άψογα μεταξύ μας. Με τους νορμάλ είχα πάντα ένα θεματάκι.
     
  6. Tι είναι νορμάλ?
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Το community του 2015.

     
     
  8. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Είσαι θεός. Όσους "ανοιχτόμυαλους" έχω γνωρίσει, μόνο σοβαρά συμπλέγματα είχανε. Απλά το "παίζανε" για να κρύψουνε τη μαλακία που τους βάραγε. Οι Νεοτσιφτετέλληνες το παίζουν εξωστρεφείς αλλά είναι φοβερά εσωστρεφείς. Την καλημέρα μου Δημήτριε. Να είσαι πάντα καλά.
     
  9. lexy

    lexy .ti.va.


    Το στατιστικά, κοινωνικά, διαγνωστικά, αποδεκτό. Ό,τι δεν αποκλίνει των ορίων που τα στερεότυπα θέτουν.
     
  10. ΡΟΖ ΕΜΕΤΟΥΛΗΣ

    Ξέρασα 2 λάκτες λόβιτ / το πάγκρεας τα έφτυσε.
     
  11. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    ροζ αρκουδακια, με s/m περιτυλιγμα
     
  12. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    εχει κι αυτο το καημενο (το παγκρεας)
    τα .... ορια του