Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Overqualified ..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 26 Μαϊου 2017.

  1. Τον τελευταίο καιρό ακούω όλο και περισσότερο να ισχυρίζονται Νέα παιδιά ότι τους απορρίπτουν από δουλειές λόγο του πλούσιου βιογραφικού που διαθέτουν . Όσο πιο πολλές γνώσεις έχεις λογικά τοσο περισσότερες και οι απαιτήσεις σου .Αυτό θεωρούν οι εργοδότες και εν μέρει έχουν δίκιο .
    Έτσι λοιπόν αποφάσισα κι εγώ να κάνω αίτηση για μια θέση στην διαχείριση μιας και βλέπω τα πολύχρωμα ονόματα όλο και λιγοστεύουν .προφανώς και τα προσόντα μου είναι τέτοια που θα επισκιάσουν όλο το υπόλοιπο' προσωπικό ' Αλλα τι να γίνει ..συμβαίνουν αυτά και στις καλύτερες οικογένειες .το πιο πιθανό είναι να με απορρίψουν ως over qualified και απλά θα επιβεβαιώσουν τον ισχυρισμό της πρώτης παραγράφου ..παρόλα αυτά οφείλω στους φανς μου να δοκιμάσω .

    Αρχικά θα ήθελα να δηλώσω τους όρους μου για να είμαι ξεκάθαρη .καταρχάς να πω πως το δικό μου όνομα θα είναι σε ροζ φουξ με κεφαλαία υπογραμμισμένα γράμματα .Κανένα άλλο χρώμα Δεν θα γίνει δεκτό .Ούτε ροζ κουφετι Ούτε ροζ μωβ .ροζ φουξ μόνο .
    Επιπλέον δεν θα δουλεύω παραπάνω από πέντε ώρες την μέρα .Μετά θα πηγαίνει διπλό και θα παίρνω έξτρα ρεπό την επόμενη βδομάδα .άδεια καλοκαιρινή θέλω Αύγουστο Γιατί έχουμε και πανηγύρι εδώ στο χωριό και θέλω να πηγαίνω .
    θα ορίσω πέντε βοηθούς μου που θα συζητάμε τα θέματα που θα προκύπτουν .. Επιπλέον όσοι θέλουν να παίξουν τον ρόλο του ρουφιάνου ας στείλουν προσωπικό μήνυμα μην τους πάρουν και χαμπάρι και τι να τους κάνω μετά θα είναι άχρηστοι .ενημερώνω ότι θα αναδιοργανώσω όλο το προσωπικό . Κάποιες καρέκλες τρέμουν ήδη ..Σας το λέω .
    Υπεύθυνη για την ενότητα χιούμορ θα είμαι προφανώς εγώ και μόνο εγώ.Όλα τα γραπτά θα περνούν από εξέταση .αν κριθούν πολύ σοβαρά θα διαγράφονται αμέσως .
    Τέρμα τα warning σε σχόλια εκτός θέματος .βασικά Όχι .θα υπάρχουν warning σε όσους γράφουν αποκλειστικά σοβαρα και δεν έχουν καμία αίσθηση του χιούμορ όπου εντέλει θα τους βάζω σε μια ειδικη υποενότητα για μη έχοντες χιούμορ και Εκεί μπορούν να κάνουν παιχνίδι μόνοι τους με την ησυχία τους .
    Εκεί που θα δώσω Μεγάλη βαρύτητα είναι φωτογραφίες με επεξεργασία .. Δηλαδή εντάξει παιδιά μερικοί το έχετε γαμησει! Θα προσλαβω ειδική ομάδα αφαίρεσης φωτοσοπ ..θα κλάψουν μανούλες ξέρω ..! Αλλά οφείλω να το κάνω !
    Τέλος οι επιθέσεις από κάποιο μέλος σε άλλο . Θα είμαι ανελέητη σας το λέω .Κάθε επίθεση θα ισούται με τέσσερις ώρες ψυχοθεραπείας με ειδικευμένο brat της ομάδας μου . Εάν δεν βλέπουμε βελτίωση θα παρεμβαίνει το Αρχιμπράτ σοκολάτα το οποίο θα αναλαμβάνει αποκλειστικά την περίπτωση μέχρι να στρώσει .

    Τέλος θα εισάγω νέες επιλογές status πέρα από τις παλιές ξεπερασμένες .. πχ Bratmaster ,slave with domination needs ,Babydom ,sugar master κτλ ..

    Για βοηθούς μου απαιτώ ..προφανώς Την υπέρτατη @dina , τον πάντα λατρεμένο @underherfeet την αγαπημένη @didina την αδερφή ψυχή @Winter's Dew και την μοναδική @Seras Victoria

    Εάν έχετε προτάσεις κάποιου άλλου μέλους που εσεις θεωρείτε ικανό παρακαλώ να το προτείνετε . Και για ποια θέση κιόλας .
     
  2. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Προτείνω να πάρεις για βοηθό την @daniela100.
    Το παίζει σουπιά, αλλά ξέρει τα πάντα όλα δω μέσα ..
     
  3. Την είχα προσθέσει στην ομάδα για την ψυχολογική αντιμετώπιση επιθετικών μελών να σου πω την αλήθεια .
     
  4. Ξέχασα να αναφέρω πως όλοι θα μου απευθύνουν τον λόγο ξεκινώντας με την φράση ' πριγκίπισσα σοκολάτα σε προσκυνώ '
     
  5. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Κι εγώ πρέπει να ξεκινώ με αυτή τη φράση;
     
  6. Όχι εσύ ρε χαζή ! Οι άλλοι !
     
  7. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Ξερωγω...

    Λοιπόν!
    Καταρχάς θέλω να σε ευχαριστήσω για την τιμή που μου κανεις,αναθέτοντάς μου μια τόσο καίρια και υπεύθυνη θέση.
    Θέλω να ξέρεις πως θα δώσω όλο μου το είναι,για την ομαλή λειτουργία αυτού εδώ του φόρουμ,που είναι κάτι σαν το δεύτερο σπίτι μου.
    Ορκίζομαι,ναι αγαπημένη μου Σοκολατα Ορκίζομαι,πως θα κάνω στην άκρη συμπάθειες και αντιπάθειες,ώστε να είμαι αντικειμενική όταν θα διαβάζω τα προσωπικά μηνύματα των μελών και θα σου μεταφέρω περιληπτικά τα πικάντικα νέα.
    Εγώ η ίδια θα φροντίσω να διασφαλισω πώς θα ανοίξει το τσατ ξανά,ώστε τα μέλη να έχουν μια πιο άμεση επικοινωνία μεταξύ τους και να καυλαντιζουν ασύστολα,διότι τα νεύρα τους έχουν γίνει κορδέλες...
    Τέλος,σου υπόσχομαι 24ωρη διαθεσιμότητα,ούτως ώστε αν σου προκύψει το οτιδήποτε,να έχεις εναν άνθρωπο,τον δικό σου άνθρωπο,να σου κρατάει ζεστό το θρόνο.

    Πριγκίπισσα Σοκολάτα,σε προσκυνώ!
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    To νήμα το διαβάζω τώρα στα οφ-τόπικ, υποθέτω πως η σοκολάτα το'χε βάλει στο bdsm χιούμορ.
    Μετεφέρθη πυξ-λαξ.
    Η εξουσία τελικά δεν διαθέτει χιούμορ και προπαντός δεν ανέχεται την σάτιρα που στρέφεται ,- ή αυτή θεωρεί πως στρέφεται - εναντίον της.
    Πάντα και παντού ...
     
  9. Λατρεμένη μου @dina , ανεκτίμητε μου @underherfeet σας ευχαριστώ για την στήριξη σας .. Η αγάπης σας με συγκινεί βαθύτατα ..προφανώς και ήταν στην ενότητα χιούμορ και θα πάει ξανά εκείμόλις λάβω την εξουσία στα χέρια μου .
    Η ώρα της απελευθέρωσης ζυγώνει αδερφια .. οι πηγές μου με ενημερώνουν ότι ετοιμάζετε ανταρσία κατά της ολιγαρχίας .Ο λαός θα πάρει τον νόμο στα χέρια του .οι καμπάνες της ανανέωσης χτυπούν απειλητικά πάνω από τα κεφάλια τους .. Ελευθεροβδσμια η αποδέσμευση . Free BDSM .
     
  10. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

     
     
  11. Κι επειδή προφανώς με ενδιαφέρει πραγματικά να πάει καλά η προσπάθεια ανανέωσης τούτου του φόρουμ έχω να προτείνω και άλλη μια πρωτοποριακή ιδέα
    Θα εισάγω παιχνίδια διασκεδαστικά και όμορφα που θα βοηθούν τον αναγνώστη να μάθει μέσα από την διαδικασία της ευχαρίστησης .
    Παιχνίδια τύπου "Ρωτήσαμε εκατό κυρίαρχους και ψάχνουμε την δημοφιλέστερη απάντηση στην ερώτηση : πόσες μοίρες πρέπει να είναι η γωνία που σχηματίζει η υποτακτική όταν κάνει υπόκλιση προς τον κύριο της ?' '
    Η το άλλο το ρουκ ζουκ που τον χτυπούσε στην πλάτη τον συμπαίκτη .Εμείς θα χρησιμοποιούμε toys . Flogger, whips canes και τέτοια !
     
  12. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Με πέθανες πριγκίπισσα σοκολάτα που σε προσκυνώ!