Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Pegging experiences

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος StraponLover90, στις 14 Ιανουαρίου 2017.

  1. StraponLover90

    StraponLover90 New Member

    Θα ήθελα να μας πείτε άντρες και γυναίκες αν έχετε εμπειρίες απο αυτό το φετίχ καθώς και το πως νιώθατε.
    Παραθέτω κάποιες εικόνες πιο κάτω. Και εννοείται περιμένω μνματα άμα θέλετε chat.

       
       
         
     
  2. energizer7

    energizer7 Regular Member


    Αυτα τα χοντρα καυλια ειναι ονειρο/απολαυση !!!
     
  3. StraponLover90

    StraponLover90 New Member

    Γιατι οχι?
     
  4. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Για μένα προσωπικά, απολαμβάνοντας τον ρόλο της bottom, αναλόγως του πώς κάτι τέτοιο μπορεί να γίνει και να ζητηθεί δε μου ακυρώνει τον Top, όπως παλαιότερα πίστευα (βασικά δε θα το φανταζόμουν καν). Μπορώ να το δω μέσα στα παιχνίδια ανταλλαγής εξουσίας, επιβολής του φετίχ του Top κλπ.
     
  5. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Προσωπική προσέγγιση και οπτική
    στο επίπεδο που το φανταστώ ή στο
    επίπεδο που το ζητήσω δεν θα είναι
    ανταλλαγής ενέργειας.. Η σ, σ θα
    παραμένει εφόσον θα υπακούει στα
    πάντα των θέλω μου.. Πώς.. Τί.. κλπ..
    Η παραπάνω θέση συνάγεται από τα
    όσα μέχρις στιγμής έχω εμπειρία και
    όχι από την ιδιαίτερη επιθυμία του strapin..
     
  6. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Ακριβώς αυτό έγραψα και εγώ.
    Το έγραψες πολύ πιο αναλυτικά, ναι  

    Για αυτό κιόλας έγραψα οτι είναι "παιχνίδι" και οτι ουσιαστικά ειναι επιβολή του φετίχ Του Top. Δηλαδή εκείνος δίνει την καθοδήγηση, το μέτρο, τη θέση, πώς, τι, πότε κλπ. Αυτός καθοδηγεί, εγώ ακολουθώ. Λαμβάνω ευχαρίστηση από την ευχαρίστησή Του και φτιάχνομαι επειδή φτιάχνεται.
     
  7. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat



    Δε σε διορθώνω αλλά το ανταλλαγή
    εξουσίας με το επιβολή του φετίχ
    έχει απόσταση μεγάλη..  

    Αυτό όπως ακριβώς το έγραψες με
    βρίσκει καλύτερα από το προηγούμενο..  
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Είναι ο τρόπος με τον οποίο κάνω σεξ σε ποσοστό 90 τοις εκατό.
    Το υπόλοιπο 10 τοις εκατό είναι στα πλαίσια των σεξουαλικών μου επαφών δίχως ουδεμία διείσδυση.
     
  9. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Καταλαβαίνω τι λες και πώς το λες. Ναι έχεις δίκιο, στην ουσία δεν έχω καμία εξουσία και η αλήθεια ειναι οτι αυτό απολαμβάνω. Την ψευδαίσθηση οτι μου αποδίδεται εξουσία ενώ ξέρω οτι δεν ισχύει και το ξέρει και ο άλλος ο οποίος μπορεί να "αναποδογυρίσει" τη φαινομενική δυναμική και εντός δευτερολέπτων να βρεθώ "bottom".

    Παρόλο λοιπόν που το έχω δοκιμάσει δεν ειναι κάτι το οποίο θα απολάμβανα να υπάρχει στην πλειοψηφία των συνερεύσεων και ούτε κάτι που θα έκανα με τον καθένα.
     
  10. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat



    Σε πρακτικό επίπεδο όπως
    προανέφερα δε το έχω σκεφθεί δεν
    είναι κάτι που με απασχολεί.. Σίγουρα
    για να έχεις εμπειρία κάτι παραπάνω
    νοιώθεις/ ξέρεις/ επιλέγεις σε αρκετούς τομείς..
     
  11. StraponLover90

    StraponLover90 New Member

    Ο καθένας έχει τα γούστα του , αυτό μας κανει μοναδικούς και συναμα ταιριαστους με καποιους
     
  12. Το δοκίμασα και πέρασα απίστευτα είναι τρομερή αίσθηση...