Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Pegging experiences

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος StraponLover90, στις 14 Ιανουαρίου 2017.

  1. energizer7

    energizer7 Regular Member

    Ισχυει , αλλα που γυναικες για πραξη !!!
     
  2. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Γυναίκες υπάρχουν πολλές αλλά κάτι πάει ίσως στραβά στον τρόπο και στον τόπο  
     
  3. energizer7

    energizer7 Regular Member

    Απλα το απροσωπο , τις περισσοτερες φορες , ειναι και αγευστο . Αλλα η συναντηση , εστω και για ενα καφε ή ποτο , εφοσον υπαρχει η διαθεση both sides , καλο θα ηταν να γινεται και οχι να μενει ο κοσμος στα λογια μονο !!!
     
  4. This is what I am talking about...
     
  5. kinky_guy_30

    kinky_guy_30 New Member

    Να πω κι εγω για τις εμπειριες μου: Το εχω κανει πολλες φορες και με pro και με κοπελες που ειχα κατα καιρους αλλα οσες φορες κι αν προσπαθησα να βρω κατι μεσω νετ δεν βρηκα, μαλλον γιατι η ζητηση τεινει στο απειρο και η προσφορα στο μηδεν. Σιγουρα υπαρχουν γυναικες που "ψαχνονται", αλλα δυστυχως αυτα τα εισαγωγικα σημαινουν οτι ψαχνουν για αλλο κυριως πιατο και το στραπον μονο σαν επιδορπιο (if you know what I am saying). Εννοειται οτι οποιος το σκεφτεται και δεν το εχει δοκιμασει, επιβαλεται καθως και γενικα για οτιδηποτε θελετε να κανετε και κολλατε. H ζωη ειναι μικρη.... Just do it!
     
  6. StraponLover90

    StraponLover90 New Member

  7. Ωραία αυτά τα λαστιχωτά πάντως ! Σαν μεγάλα ζελεδακια!
     
  8. energizer7

    energizer7 Regular Member

    Εσυ θες να τα βαζεις μεσα σου ή μεσα του ?  
     
  9. Πουθενά .
     
  10. Y13

    Y13 Regular Member

    ....... η σοκολάτα έλιωσε στη διαδρομή................
     
  11. Panas

    Panas New Member

    Το εχω δοκιμασει.Ωραια αισθηση και εμπειρια αμα μπορουσα να βρω καποια να το ξανακανω θα το ξακαεκανα.Απλα με προσοχη γιατι πονεσε αρκετα.Ημουν και παρθενος.
     
  12. Ekkolapt

    Ekkolapt Regular Member

    Συντοπιτισα;;