Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Pegging experiences

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος StraponLover90, στις 14 Ιανουαρίου 2017.

  1. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Ασυζητητι.....ειναι προκλητικο 
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  3. anima0

    anima0 Regular Member

    Αυτό δεν γίνεται!
     
  4. jordan18

    jordan18 property of goddess ev

    Τεραστιο
     
  5. Αχ, έτσι έλεγε και ο τρίτος σουμπος μου, ο Μήτσος.
    Στην αρχή ούτε να ακούσει δεν ήθελε, όλο "τι μου κάνεις Μήτσο μου, τι μου κάνεις" ήθελε να ακούει. Καταλαβαίνεις τώρα, είχε θεματακια. Μέχρι που μια μέρα είχαμε βγει όλη η παρέα στην παραλία και κάθισε κατάλαθος πάνω στο αντηλιακό μου... Στην αρχή μόνο η αντλία χώθηκε αλλά του καλαρεσε... Μετά πήρε σβάρνα τα αποσμητικά, μπουκάλια μπύρας, σαλάμια αέρος σωλήνες εξάτμισης, το μπουρί της σόμπας...
    Ε the rest is history, μετά φώναζα "Τι σου κάνω Μήτσο μου", μας πήρε είδηση όλη η γειτονιά, γινηκε χαμός...
    Αχχχ μεγάλη ιστορία ο Μήτσος...
     
  6. Sub Tolias

    Sub Tolias Regular Member


    μα καλα....εξατμιση?,,,,και σαλαμι αέρος?....
     
  7. dreams

    dreams Regular Member

    Το μπουρί της σόμπας? Όχι?
     
  8. Sub Tolias

    Sub Tolias Regular Member


    ελα ντε...το ξεχασα αυτο...σωστός!!!!
     
  9. dreams

    dreams Regular Member

    Για πες...
     
  10. Τι να λέω τώρα, άσε, πίσσα και πιπουλα τον αλειψε η γειτονιά στου χουριο, τον είπανε να μην ξαναπατήσει, πάει την ξεγραψε την κάτω Κωλοπετινιτσα ο Μήτσος....

    Ε μετά ήρθε Αθήνα, γνώρισε έναν νοτιοαφρικανο και με παράτησε... Άκαρδος ο Μήτσος, δεν κάθισε να σκεφτεί με πόση στοργή αγάπη και προδερμ του τον είχα ανοίξει... Αν δεν ήμουν εγώ.... Αχ Μήτσο Μήτσο.. .
     
  11. jordan18

    jordan18 property of goddess ev

    Εκλαψα χαχαα
     
  12. Sub Tolias

    Sub Tolias Regular Member


    χαχαχαχα...αγαπη και προδερμ με εξατμιση και σωληνα σομπας....!!!!...ΘΕΑ!!!!