Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

penis piercing my slut

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος NoRemorse, στις 31 Ιουλίου 2015.

  1. Μου αρέσει πολύ να δίνω πόνο στην τσουλα μου.
    Πόνος και καυλα.
    Ένα από τα αγαπημένα μου είναι να την βάζω να κάνει penis piercing.
    Στην Ελλάδα δεν κάνουν τέτοια. Γερμανία κάνουν.
    Θέλω να ανοίγει η ουρήθρα του έτοιμη να φτυσω μεσα όποτε μου καυλωσει.
    Έτσι καυλωνει κι εκείνος.
     
     
  2. noC

    noC she is a teleiophile.

    Ελπιζω να ειναι ειδκος, ετσι ;
    Διοτι ειχα ενα περιστατικο στο νοσοκομειο κ ηταν αρκετα οδυνηρο.

    "Ορισμένες επικρίσεις του ακρωτηριασμού των γεννητικών τρυπήματα επικεντρώνεται ο αντιληπτός κίνδυνος του piercing νεύρο-φορτωμένο γεννητικών ιστού. Υπάρχει επίσης η ανησυχία ότι γεννητικών ιστός μπορεί να είναι πιο ευαίσθητα σε μόλυνση από τα τρυπήματα από άλλα μέρη του σώματος. Επιπλέον,, είναι πιθανό ότι η σεξουαλική επαφή μπορεί να αυξήσει τον κίνδυνο των επιπλοκών. Όταν εκτελούνται από έναν ευσυνείδητο επαγγελματία διατρυπών με κατάλληλη άσηπτη τεχνική, οι κίνδυνοι επιπλοκών από το τρύπημα ίδιο είναι ελάχιστες. Όταν οι προϋποθέσεις αυτές σε συνδυασμό με τα κατάλληλα και διεξοδική επιτήρηση εκ μέρους ενός εκπαιδευμένου πελάτη, αρνητικές συνέπειες είναι εξαιρετικά σπάνιες.

    Η κυρίαρχη αιτία της μόλυνσης και της μόλυνσης των γεννητικών τρύπημα πιθανότερο είναι απροστάτευτο σεξουαλική επαφή. Ακόμη και στην περίπτωση της μονογαμικό εταίρων, σωματικά υγρά, άπλυτα χέρια και τα βακτήρια του στόματος μπορεί εύκολα να οδηγήσει σε μόλυνση εάν έχουν εισαχθεί σε μια πληγή. Ευτυχώς, αυτή η έκθεση είναι 100% προληφθούν. Εκτός από την εξήγηση κατάλληλο πρωτόκολλο καθαρισμού, μια υπεύθυνη διατρυπών θα δώσει έμφαση στον πελάτη ότι κατά την επούλωση, όλες τις σεξουαλικές και προφορική επικοινωνία πρέπει να είναι υγρό ασφαλής, είτε μέσω αποχή ή τη χρήση των φραγμών όπως προφυλακτικά και οδοντικών φραγμάτων. Επιπλέον,, στρες, κατάχρηση ή χειραγώγηση του piercing τόπου ή / και κοσμήματα θα πρέπει να αποφεύγεται κατά τη διάρκεια της επούλωσης."
    (πηγη : http://www.safepiercing.org/el/piercing/faq/#genitalpiercings)

    -Δεν αντιλεγω, ο καθενας οπως επιθυμει κ γουσταρει . ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ.
    Αλλα η υγιεινη ειναι ενας πολυ σημαντικος παραγοντας ωστε να φθανουμε καθε φορα στο
    μεγιστο της απολαυσης. (εμεις αλλα κ ο παρτενερ μας)

    p.s : δεν ειμαι κατα των piercings (κ εγω εχω) . προσοχη στη σωστη φροντιδα τους !
     
     
  3. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Τι λες που δε κάνουν στην Ελλάδα;; φυσικά και κανουν.
    Απλως πιο σπάνιο να το δεις.
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ναι ναι. Μας αρέσουν και τα προσέχουμε!
     
  5. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member



    ...Και άμα αποτύχει το πιρσινγκ, μπορούμε πάντα να το θεωρήσουμε μιουτιλέησιον
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μόνο εγώ καύλωσα;  

     
     
    Last edited by a moderator: 31 Ιουλίου 2015