Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Piercing

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Lola, στις 19 Μαϊου 2007.

  1. Eri

    Eri

    Επισης ειχα δει διαμαντακι σε δοντι και μου κανε θετικη εντυπωση......Δεν ειναι piercing απλα ενα ειδος "διακοσμητικου" (εσυ dentman ισως ξερεις καλυτερα λεπτομερειες).......
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Σε αλλες γυναικες δειχνει ωραιο και σε αλλες οχι... ειναι καθαρα υποκειμενικο.
     
  3. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: Re: Piercing

    Σαφώς και ξέρω καλύτερα..    Εμένα προσωπικά μου αρέσουν πολύ. (Λογικό, εε;;  :lol  Είναι κοσμηματάκια που συγκολλούνταιι στα δόντια με διαδικασία που μοιάζει με αυτή της συγκόλλησης ορθοδοντικών μηχανημάτων (κοινώς σιδεράκια).. Υπάρχουν σε διάφορα σχήματα και μεγέθη και τοποθετούνται κυρίως στον πλάγιο τομέα (κοπτήρα) ή στον κυνόδοντα της άνω γνάθου κατά βάση.. Πλένονται κανονικά κατά το βούρτσισμα και δεν υπάρχει φόβος φθοράς κλπ.. Κι αν το βαρεθείς βγαίνει (από οδοντίατρο εννοείται  ) αρκετά απλά και γρήγορα!
    Σε.. κάλυψα, Eri ;;  
     
  4. Eri

    Eri

    Απολυτως και ευχαριστω  
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Piercing

    Αν συνοδεύεται από extreme εμφάνιση(tattoos etc) ακόμα καλύτερα..Προς το παρρόν σε ρώγα και αφαλό το έχω πετύχει μόνο(και πως πάει πάντα το γμμνο το χέρι μόνο του να στρίψει τη συγκεκριμένη ρώγα δεν το καταλαβαίνω..  )
     
  6. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Piercing

    sorry?????     Ου να μου χαθεις να χανεσαι...!  
     
  7. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Piercing

    Με τη γλωσσα το χειροτερο δεν ειναι τοσο ο πονος ,οι πρησμενες αμυγδαλες, η οτι πρηζεται απιστευτα-που ευτυχως κρατανε παρα πολυ λιγο-οσο η πεινα που νιωθεις που δε μπορεις να φας σχεδον τιποτα:conf: μαρτυριο!!! πραγματικο μαρτυριο!!!   Οσο για τον πονο η και την επουλωση των piercings σε πιο ιδιαιτερα σημεια-αν και εξαρταται πολυ απο τον εκαστοτε οργανισμο- μπορω να πω με σιγουρια οτι,στη δικη μου περιπτωση τουλαχιστον, το τρυπημα στη κλειτοριδα ηταν πιο ανωδυνο και απο αυτο στη μυτη αφου ηταν το μονο που (αν εξαιρεσουμε απειροελαχιστο αιμα τις τρεις πρωτες μερες) δεν εβγαλε καθολου πυον. Παντως αν θες κατι πολυ, πραγματικα πολυ ομως, αξιζει τον κοπο και τον πονο και με το παραπανω  Σε καθε αλλη περιπτωση δεν αξιζει με τιποτα ολη αυτη την ταλαιπωρια..
     
  8. mazoslave

    mazoslave Regular Member

    yiakssssssssssssssss!
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Μπρος στα καλη τι ειναι ο πονος εεεε?
     
  10. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Ουκ εν τω πολλώ το ευ.

    Προτιμώ να συνδιάζεται η αισθητική απόλαυση που μου προσφέρουν με την χρηστικότητα.

    Δεκτα και επιθυμητα (υπό συνθήκες επιβεβλημένα) σε ρόγες και χείλη. Η κλειτορίδα απότελει ιδιάζουσα περίπτωση, δεν τρυπιώνται όλες οι κλειτορίδες και να μην συγχέεται το τρύπημα της "κουκούλας" της κλειτορίδας (ακίνδυνο και "γαργαλιστικό" ιδιαίτερα στο βάδισμα) με το τρύπημα της ίδιας της κλειτορίδας. Το τρύπημα στη γλώσσα ευπρόσδεκτο αλλά όχι απαραίτητο (είμαι οπτικοακουστικός τύπος) αναγνωρίζω όμως την προσθετη ευχαρίστηση που μπορεί να προσφέρει κατά τον πεοθηλασμό.

    Μπορούν να θεωρηθούν και ως επιβράβευση / επιβεβαίωση για κάθε χρόνο εκπαίδευσης ξεκινώντας από την αριστερή ρόγα και καταλήγοντας στην κλειτορίδα.

    Προς σκλάβες: Πως σας φαίνεται η ιδέα μιας πλακέτας με τα στοιχεία του ιδιοκτήτη σας κρεμασμενη από έναν κρίκο στα χείλη του αιδοίου;
     
    Last edited: 23 Μαϊου 2007
  11. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor


    Αχ να 'Ελεγε ναι... ευτυχώς δεν Έχει πει και όχι.  
     
  12. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: Re: Piercing

        MasterJp, υποβάλλω τα σέβη μου!!  
    Και, αν μου επιτρέπεις, μια διόρθωση.. πεοθΗλασμός..