Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Piercing

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Lola, στις 19 Μαϊου 2007.

  1. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Piercing

    Θα συμφωνησω μαζι σου MasterJp, οταν ειπα για τρυπημα κλειτοριδας εννοουσα το εξωτερικο της περιβλημα, ισως το διατυπωσα λαθος. Νaughty girl τωρα, ειναι οντως ακινδυνο αν γινει απο καποιο ειδικο. Επουλωνει παρα πολυ γρηγορα, λιγο αιμα ισως τις πρωτες μερες, ελαχιστο ομως,μην τρομαζεις και καθαρισμος με νερο και καποιο ηπιο αντισηπτικο για την περιοχη. Και τωρα το φλεγον ζητημα, εμενα μου ειπαν 3 εβδομαδες περιπου αλλα με παρα πολλη προσοχη και χωρις να ενοχλειται το συγκεκριμενο σημειο εγω το εκανα στις 3 μερες αλλα αυτο θα το δεις μονη σου. Η μαλακια ειναι οτι αν τελειωνεις κλειτοριδικα για λιγο καιρο τη γαμησες  Η που θα πρεπει να εισαι ησυχη για λιγο καιρο και δε θα την πολυπειραζεις η που θα σε ψιλοενοχλει μετα αν την τριβεις με μανια (εγγυημενο).. Οσο για τους ανατομικους περιορισμους, οταν σε δει ο ειδικος θα σου πει αν μπορει να γινει οριζοντιο η καθετο. αυτααααα...  
     
  2. physio

    physio Regular Member

    Απάντηση: Piercing

    Καλησπερα το τρυπημα ειναι τελειο
    μου αρεσει και με καυλώνει πολυ να βλεπω ομορφες τρυπες. Κυρίως ρόγες και αφαλο και φυσικά χείλια στο μουνί που είναι απίστευτα όμορφο και βοηθάει και στα παιχνίδια....
    θέλω να τρυπήσω τα αρχίδια μου η εκεί την ένωση αρχιδιών και πούτσας. Τι γνωμη έχεισ αισθητικά lola? και επίσης τι ξέρεις για το τρύπημα στο κεφάλι από πόνο και περίοδο ανάρωσης??
    μου αρέσει πολύ το τρύπημα μέσα στην ουρήθρα και από κάτω με φαρδύ κρίκο.ξέρεισ κάτι για αυτό???μη μείνω ένα μηνα εκτος θα είναι δύσκολα.
     
  3. lust

    lust New Member

    H περιοδος αποθεραπειας για το frenum και για το prince albert ειναι 2-4 μηνες.Εξαρταται τον οργανισμο.
    Ειμαι υπερ του piercing.Εχω ηδη 4 και σκοπευω και για labia.Περιμενω με αγωνια τον Σεπτεμβρη. 
     
  4. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Piercing

    Προσωπικα με τρελαινει το genital piercing στους αντρες με την προυποθεση να ειναι εντελως ξυρισμενοι! οσον αφορα τις αποριες σου, θα ρωτησω το μικρο μου και θα σου πω   εκτος αν με προλαβει καποιος απο δω και τα μαθεις καλυτερα απο πρωτο χερι, να εισαι προετοιμασμενος παντως για μεγααααλη πεινα  
     
  5. Kinky69

    Kinky69 New Member

    Όταν είδα το post αυτό, αμέσως χαμογέλασα. Είναι το φετίχ μου ;-) τρελαίνομαι όταν βλέπω μια κοπέλα με ωραίο τατουάζ η και piercing ειδικά στη μύτη. Φυσικά μου αρέσει σχεδόν παντού!!!! Στον αφαλό, στις ρώγες, στα κάτω χείλι η στη κλειτορίδα!!!! Και σε συνδυασμό με ένα ωραίο μικρό τατουάζ στον αστράγαλο η στη κοιλίτσα η πίσω χαμηλά στη πλάτη (tribal) η ακόμα και στο σβέρκο και ωμοπλάτη.

    Όταν κάποτε ζούσα στο εξωτερικό, όταν έβγαινα τα βράδια έξω και συναντούσα κοπέλες με piercing και τατουάζ, ζητούσα να τα φιλήσω ... και με άφηναν. Εδώ αυτό δεν παίζει!!!!
     
  6. physio

    physio Regular Member

    Απάντηση: Piercing

    ει lust τι ειναι το labia?
    με εχει φαει η περιεργεια... 2-4 μηνεσ πάρα πολοί ρε γαμώτο αν και τελικα το αποτελεσμα αξίζει.
    ευχαριστώ πολυ για τις απαντήσεις
     
  7. katerina28

    katerina28 Regular Member

    Αντέχεται άραγε το pierching στην κλειτορίδα; Που γίνεται στην Αθήνα;
     
  8. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Piercing

    Οχι μονο αντεχεται γλυκεια μου αλλα ειναι και πολυ πιο ανωδυνο απ'οτι νομιζεις!   Αναφερομαι φυσικα, οπως ειπαμε και πριν, στο εξωτερικο ''κουκουλι'' που την καλυπτει και οχι στην ιδια την κλειτοριδα. Απλα προσεξε να την κανεις σε καποιο γνωστο και αξιοπιστο κεντρο piercing για να εισαι σιγουρη και για το αποτελεσμα αλλα και πανω απ'ολα για την υγεια σου, κατα τα αλλα δεν εχεις να φοβασαι τιποτα
     
  9. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Re: Απάντηση: Piercing

    Βασικά δες το έτσι.Έχεις κάνει ποτέ εξαγωγή φρονιμίτη ?

    Από 3 μέρες έως μία βδομάδα είσαι τούμπανο.Οπότε αν το σκεφτείς έτσι το παίρνεις πιο χαλαρά.Άσε που είναι για καλό δηλαδή.

    Πάντως πέρα από την πλάκα , καλό είναι να είμαστε προσεκτικοί και να τηρούμε τα απαραίτητα μέτρα γιατί πολλοί κάνουν του κεφαλιού τους και βρίσκονται αντιμέτωποι με διόλου ευχάριστες όσο κι επικίνδυνες μολύνσεις εκ των υστέρων.

    Υ.Γ.Εγώ σου 'χω πει Dentman ότι στο οδοντιατρείο σου δεν πατάω που να με σέρνουν τέσσερις.     :lol:
     
  10. Kinky69

    Kinky69 New Member

    Κατερίνα, αξίζει το κόπο να το κάνεις! Οι φίλοι σου θα σε ερωτευτούν πολλή ......! Στο εγγυούμαι!!! ;-) 
     
  11. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Piercing

    Το εξωτερικό κουκούλι της κλειτορίδας λέγεται "καλύπτρα".
     
  12. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Piercing

    Που ησουνα τοσο καιρο κουκλα μου να μας διαφωτησεις? Ομολογω οτι και εμενα αυτο το ''κουκουλι" καπως μου καθοταν βρε παιδι μου αλλα δεν ηξερα πως να το πω   thanks anyway!