Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Piercing

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Lola, στις 19 Μαϊου 2007.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    κάτι που δεν έχει είπωθεί ,είναι το πολλαπλό Piercing στην πλάτη και μετά περνάνε και κορδέλα ,είναι σαν κορσές ,κάτι πολύ όμορφο θα έλεγα για μία γυναικεία πλάτη η΄και στήθος

    πέρα από αυτό κάνα Piercing στον εγκέφαλο από καθαρό και ζεστό μολύβι που παιρνά με τρελλή ταχύτητα και πεθαίνεις πρώτα από την ταχύτητα είναι όντως κάτι που το επιθυμούν περισσότεροι άνθρωποι στο κόσμο .
     
  2. Kinky69

    Kinky69 New Member

    Revenant,

    Όταν κάνεις το καινούργιο ταττου στο κώλο(μέρη) βγάλτω μία φωτογραφία να το δούμε πώς είναι ....  
     
  3. adam.q

    adam.q New Member

    Απάντηση: Piercing

    με καυλώνει παρα πολύ το σκουλαρίκι στην γλώσσα , ειναι πολυ ωραια η αίσθηση του φίλιου και οχι μόνο τοτε ...
     
  4. m694f

    m694f Guest

    Τα Piercing με καβλόνουν πολύ, τόσο σε άνδρεσ όσο και σε κοπέλεσ. Στους άνδρεσ είναι όμορφα στο φρύδι, στις ρόγες, τον ομφαλό και το PA στο πέος. Στις κοπέλες στις ρόγες ομφαλό και κλειτορίδα
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    έχει κάνει κάποιος ράμματα στο πέος του;
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    το σωστο κωλομερι ομως...
     
  7. sw

    sw

    Αγαπητε blindfold, να σε καλα με το χιουμορ σου!!!(δε παιζεται...το ατομο!) .
     
  8. aventitus

    aventitus New Member

    πολύ ωραίο ιδίως το καλοκαίρι!!!
     
  9. sw

    sw

    ... το χιουμορ ειναι κατι που χρειαζεται ... δυο (τουλαχιστον), για να δουλεψει...  
     
  10. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Μου αρέσει πολύ το τρύπημα στις ρώγες και ειδικά να μπει εκεί ένα κρικάι. Όμως έχω μικρές ρώγες, θα μπορούσε να γίνει, με αυτό το δεδομένο;
     
  11. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Ηθελα πιο πιτσιρικας να κανω ενα στο φρυδι κοντα ομως στην μερια της μυτης και οχι στην "εξωτερικη" δεν βρηκα κανεναν να το αναλαβει εντος Ελλαδος και μου περασε.Μεχρι τωρα ενα τατουαζ που εχω αρεσκομαι να βλεπω και στους γυρω,αντε δυο το πολυ.
     
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Δεν απάντησε κανείς στην ερώτησή μου. Αυτό σημαίνει ότι δεν ξέρετε; Απλά την υπενθυμίζω: "Μου αρέσει πολύ το τρύπημα στις ρώγες και ειδικά να μπει εκεί ένα κρικάι. Όμως έχω μικρές ρώγες, θα μπορούσε να γίνει, με αυτό το δεδομένο;"