Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος t.p81, στις 24 Δεκεμβρίου 2007.

  1. t.p81

    t.p81 Regular Member

    καλησπερα.

    θελω να θεσω ενα θεμα που με απασχολει και σκεφτομαι τον τελευταιο καιρο!! μερικες φορες με εξιταρει πολυ η ιδεα να κανω pissing σε μια κοπελα το θεορω αν και δεν εχω κανει ενα ωραιο φετίχ .θελω απο οσους οσες εχουν δοκιμασει να μου πουν την εμπειρια τουσ και αν πραγματικα αξιζει!!

    τελικα ειναι η μεγιστη υποταγη η μετα αφου τελιωνει η φαση ερχετε το πληρες ξενερωμα??και αν ειναι ευκολο να βρεις γυναικες προθυμες για κατι τετοιο?

    σορρυ που ροταω αλλα τωρα αρχιζω να σκαλιζω το θεμα και θελω να μαθω.ευχαριστω
     
  2. slave4mistress

    slave4mistress Regular Member

    δυστυχως δεν εχω τετιου ειδους εμπειρια.δηλαδηδεν εχω κατουρησει ποτε καποια κοπελα.Αντιθετως με εχουν κατουρησει γυναικες πολλες φορες και πραγματικα το απολαμβανω μεχρι την τελευταια σταγονα!!!
     
    Last edited: 26 Δεκεμβρίου 2007
  3. Hil

    Hil Regular Member

    Προσωπικά το θεωρώ αηδία αλλά...
    το φετίχ του καθενός είναι σεβαστό... 
     
  4. darknight

    darknight Regular Member

    οταν μου το εκανε πρωτη φορα η κυρια μου ενω την εγλυφα ενιωσα πολυ ασχημα μετα απο ενα γερο μαστιγωμα που δεν τα καταπια ολα αλλαξα γνωμη, οταν κατουραγε ηθελα παντα μετα να την καθαριζω.. απλα αν δεν το δοκιμασεις δεν ειναι δυνατον να ξερεις αν σ αρεσει.
     
  5. thomas21

    thomas21 New Member

    αν ενας ειχε φετιχ με το να τρωει τις μυξες ή τους εμετους των αλλων πως θα σας φαινοταν;Θα μιλαγατε περι ιδιαιτεροτητας οπως και στην περιπτωση της κοπρολαγνιας;
     
  6. slave4mistress

    slave4mistress Regular Member

    αν αυτο τον καυλωνει,δικαιωμα του.οχι δεν ειναι ιδιαιτεροτητα.ειναι επιθυμια του
     
  7. mitsakos21

    mitsakos21 New Member

    ενω δεν εχω κανει κατι τετοιο πιθανον να μ αρεσε κ εμενα!!!
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!!!!!!!!ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Το καλλιτερο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  9. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ξέρω κάποιον που του αρέσει να τρώει τις μύξες της Αφέντρας του. Όλο της το σώμα και τα παράγωγά του είναι το φετίχ του. Με εκπλήσσει πάντα αυτό το παιδί. Έχει τόσο σωστά συναισθήματα γύρω από το βδσμ και επιμένει να μου λέει ότι δεν έχει ιδέα. Αφού είπαμε θα κάνουμε και club: οι αρχάριοι του BDSM. Absolute beginners....

    Προσωπικά θεωρώ ότι μερικά πράγματα είναι βλαβερά (είμαι κατά βάση ένα λογικό άτομο, απίστευτο έ), η κατανάλωση μικροβίων ας πούμε ή η μακρόχρονη αποχή από το σεξ, αλλά ποιος με ακούει εμένα; Ως άλλη Κασσάνδρα δεν με πιστεύει κανείς. Μέσα σε μία κωδικοποιημένη συνομιλία πάραυτα (α λα Βίτγκενσταιν π.χ.) ίσως να γίνω κατανοητή. Είναι κι αυτό μια παρηγοριά.
     
  10. kali crow

    kali crow Guest

    αυτο το εζησα τελευταια απο τον βανιλα συντροφο μου,που το βγαλε στη φορα στο ασχετο,ως εξης: του αρεσει να με βλεπει με ανοιχτα τα ποδια να κατουραω,η να φοραω εσωρουχο και νακατουριεμαι πανω μου  η να τον κατουραω στο σωμα του ορθια ....στην αρχη εμεινα λιγο αναυδη...δε το περιμενα να το ζησω αυτο ποτε....και επειδη ειναι προσφατο ακομα δε το καναμε πραξη....οταν γινει θα σας πω...αν και πιστευω θα αισθανθω πολυ αβολα...γενικοτερα ο,τι εχει να κανει με ουρα και αποβλητα δε με ελκυει καθολου....
     
  11. thanasis

    thanasis Contributor

    Omorashi, μια πρακτική αρκετά συνηθισμένη και κερδοφόρα στην Ιαπωνία...

    Omorashi

    Μήπως ο σύντροφός σου δεν είναι και τόσο βανίλα τελικά;  
     
  12. kali crow

    kali crow Guest

    μακαρι να ξερα....δε με ενδιαφερει βεβαια και τοσο να το ανακαλυψω.....