Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος t.p81, στις 24 Δεκεμβρίου 2007.

  1. zwg

    zwg Regular Member

    Δεν θα μπορούσα ποτέ να το κάνω σε κάποια. Ωστόσο το έχω δεχτεί και πιστεύω ότι ενώνεται περισσότερο το ζευγάρι δοκιμάζοντας extreem πράγματα...
     
  2. MastroMitsos

    MastroMitsos New Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    To εχω κανει αρκετες φορες σε ελαχιστες ομως κοπελες .!
    Αυτο που εχω να πω οτι για ολα χρειαζεται μια σχετικη εκπαιδευση η απλα συζητηση επι του θεματος΄, απλα για να αναψουν τα αιματα!
    Ακομη να προσθεσω οτι ολα γινονται ομορφοτερα οταν υπαρχει η σχετικη συνενοηση, κ το "μυαλο" λειτουργει...
    Σαφως οι κοπελες αυτες ηταν βανιλα, γιατι τελικα, πολλες βανιλα, μαλλον ειναι πιο "προχω" κ ισως πιο απελευθερωμενες, απο καποιες που εχω μιλησει κ εχω συναντησει κ δηλωναν "υποτακτικες η σκλαβες"
    Σε 2 σχεδον χρονια θεμα, ειδα 2 η 3 απαντησεις εδω μεσα απο γυναικες "υπο η σκλαβες" για το pissing 
    Aκομη να προσθεσω οτι η ταπεινη μου γνωμη ειναι , ολα ειναι μεσα στο μυαλο μας, κ προσωπικα φτιαχνομαι τρελα οταν βλεπω οτι κ η συντροφος μου, φτιαχνεται κ καυλωνει τρελλα με αυτο το χρυσοβροχι που βλεπει να τρεχει στα μπουτια της, την κοιλια της,το στηθος της η ακομη κ στο στομα της!!
    Σε φαση που ειδα μια αδιαφορια οταν κατουρησα καποια μεσα στην μπανιερα στα ποδια της, δεν το επανελαβα, γιατι απλα για αυτην ηταν κατι που απλα το εκανε, επειδη της το προτεινα, δεν το διασκεδασε ουτε το ευχαριστηθηκε μαλλον!

     
  3. jim28

    jim28 Regular Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Προσοχή! Μην τα πιείτε, λουστήτε. Τυχόν κατάπωση ούρων κάνει πολύ κακό στα νεφρα.
     
  4. kinky bastard

    kinky bastard New Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Χτες σε μια έξαρση κάβλας καθώς έκανα ντουζ άρχισα σιγά σιγά να αυνανίζομαι.Ξάπλωσα στη μπανιέρα. Γινόταν συνεχώς εντονότερο και πιο επίπονο καθώς η ανάγκη μου να κατουρήσω γινόταν ολοένα κ πιο έντονη. δεν σταμάτησα να το κάνω αλλά αντ' αυτού δυνάμωνα και την ένταση. Πίεσα τα δάχτυλά μου στο πρωκτό μου και πίεζα βαθεία όσο μπορούσα. Το σπέρμα μου πετάχτηκε δυνατά. Ήταν καυτό όταν το ένιωσα στο στήθος μου. Δευτερόλεπτα μετά άρχισα να κατουράω δυνατά πάνω στο σώμα μου. Πίεσα πιο δυνατά και το κάτουρό μου έφτασε μέχρι το πρόσωπό μου... Η αίσθηση ήταν μοναδική.
     
  5. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Τώρα πραγματικά με εντυπωσίασες:crosseyed6:
    Με κλάσιμο το έχεις δοκιμάσει αυτό ???
     
  6. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Το έχω δοκιμάσει(δεχθεί) με τη μορφή τιμωρίας στο σώμα και ήταν υπέροχη η αίσθηση...
     
  7. v1979

    v1979 Regular Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Καλησπέρα,αξιοποιώ την ούρηση ως μέθοδο τιμωρίας στη σκλάβα που διαθέτω τον τελευταίο χρόνο ως μέθοδο τιμωρίας. Το αποτέλεσμα σε επίπεδο πειθάρχησις και κατανόησης των επιθυμιών μου είναι πολύ καλό γεγονός που μου επιτρέπει να παροτρύνω στη χρήση του. Οφείλω να σημειώσω ότι με άλλα sub στο παρελθόν δεν είχα αξιοποιήσει αυτή τη μέθοδο ποτέ. Ως καλύτερη μέθοδο τιμωρίας με τη χρήση ούρων θα προτείνω την ούρηση πάνω στα sub και στη συνέχεια το δέσιμο τους στο πάτωμα (στο σημείο της ούρησης) έτσι ώστε να παραμείνουν εκεί για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα.
     
  8. Kat

    Kat Regular Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Σίγουρα είναι υποτιμητικό να το δέχεσαι πάνω σου ή και να το καταπίνεις εφόσον όλα τα υγρά-στερεά-αέρια που αποβάλλονται απο το ανθρώπινο σώμα θεωρούνται "βρώμικα". Υποτιμητικό για μένα είναι όταν χρησιμοποιείται ως μέσο τιμωρίας.
    Το έχω δεχτεί αρκετές φορες. Δεν συνέβη πάντα αφού έκανα κατι κακό, στα πλαίσια τιμωρίας. Δεν είναι κατι που θα μπορούσε να συμβαίνει καθημερινά. Για μένα είναι ξεχωριστό. Όπως ειπώθηκε ήδη, είναι κατι που ενώνει κατα κάποιο τροπο, φανερώνει εμπιστοσύνη, δεκτικοτητα και δοτικότητα, πλήρη παράδοση στον κύριό μου.
     
  9. v1979

    v1979 Regular Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Καλησπέρα Kat,στη περίπτωση μου και με γνώμονα τη σκλάβα που διαθέτω λειτουργεί ως καλή τιμωρία καθότι εκ του αποτελέσματος δεν επαναλαμβάνει το ίδιο παράπτωμα.
     
  10. Kat

    Kat Regular Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Μην σπέρνεις τον πανικό. Δεν πίνουμε δα και νταμιτζάνες!

    ---------- Post added at 18:42 ---------- Previous post was at 18:34 ----------

    Καλησπέρα και σε σένα v1979. Αυτο έχει σημασία, η τιμωρία, όποια κι αν είναι αυτη, να σοφρωνιζει. Γι'αυτο και δεν πρεπει να απολαμβάνουμε τις τιμωρίες μας. Και να μην τις ξεχνάμε.  
     
  11. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Τη συγκεκριμένη πρακτική τη συνάντησα για πρώτη φορά, πριν από δέκα περίπου χρόνια, σ' ένα βιβλίο του Άρη Σφακιανάκη. Το ανάγνωσμα από αδιάφορο ως χάσιμο χρόνου. Παρ' όλα αυτά, η εικόνα μου έμεινε. Μου φαινόταν σαν κάτι εξαιρετικά ατιμωτικό, βρώμικο, σαν μέθοδος τιμωρίας.

    Θα περνούσαν, βέβαια, αρκετά χρόνια μέχρι να το δοκιμάσω. Μου άρεσε η όλη αίσθηση, σε τέτοιο σημείο που σήμερα να το θεωρώ ως εκ των ουκ άνευ, στα πλαίσια του όποιου παιχνιδιού. Παρ' όλα αυτά, αδυνατώ πια να το δω ως τιμωρία, ενώ δε μου φαντάζει ούτε καν βρώμικο. Ένα απλό game είναι, όπως τόσα και τόσα άλλα...
     
  12. mescalito

    mescalito New Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Το έχω δεχτεί και ήταν τέλειο. Έτσι όπως έπεφταν στο σώμα μου ήταν ιδιαίτερα διεγερτικά. Μόνο όταν μου ζητήθηκε να τα δοκιμάσω υπήρξε κάποιο πρόβλημα. Δεν ήταν τόσο η ποσότητα, αυτή εξάλλου ήταν πολύ μικρή, ούτε η γεύση που παρόλο που ήταν πικρά δεν με ενόχλησαν. Το πρόβλημα ήταν στο στομάχι που δεν ήταν συνηθισμένο σε κάτι τέτοιο με αποτέλεσμα μετά από ώρα να έχω ένα περίεργο ανακάτεμα και τάση προς εξαγωγή, η οποία και πραγματοποιήθηκε. Λέτε να συνηθίζεται κάτι τέτοιο ή να μην τα δοκιμάσω ξανά;