Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος t.p81, στις 24 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Στις δημόσιες τουαλέτες μην κάθεσαι γιατι ότι και να λες οι μικροοργανισμοί ειναι εκει... μπορείς να πατας πανω με τα παπουτσια...
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Τώρα μου το λες;  
     
  3. zwg

    zwg Regular Member

    μια υπέροχη εμπειρία pissing: ήταν πρωί η Κ μου είχε εκδηλώσει την επιθυμία της για κάτι τέτοιο.. κ την ρώτησα αν θα ήθελε να τα καταπιώ (διότι προσωπικά εάν μια Κυρία δεν ευχαριστιέται με το να τα πίνω δεν βρίσκω τον λόγο να το κάνω) μου είπε πως δεν την ένιαζε και έτσι αποφάσισα να "λουφάρω" άρχισαν λοιπόν να τρέχουν τα υγρά και εγώ να έχω το στόμα ανοιχτό και να τα μαζεύω εκεί μέσα. Κάποια στιγμή το στόμα μου γέμισε και αποφάσισα όπως είμουν ανάσκελα να επιτρέψω να καταπιώ λίγα.. όπως είμουν ανάσκελα όμως με το που έκανα να καταπιώ λίγα κατέβηκαν όλα μονομιάς σαν σφηνάκι ένα πράγμα με αποτέλεσμα να μου πέσουν λίγο "βαρια". Αυτή η εμπειρία μου έχει μείνει αξέχαστη  
     
  4. Καλό είναι να μην ανεβαίνει κάποιος επάνω στην τουαλέτα ιδίως σε δημόσιες που δεν ξέρεις την αντοχή και την ποιότητά τους γιατί υπάρχει μεγάλος κίνδυνος να σπάσουν με πολύ άσχημα αποτελέσματα. Το λέω δυστυχώς από πείρα, όταν στο γυμνάσιο είχα πάει σε ένα γάμο και για να καπνίσω χωρίς να με δουν οι δικοί μου πήγα στην τουαλέτα και ανέβηκα στη τουαλέτα για να φεύγει ο καπνός από τον εξαεριστήρα. Το αποτέλεσμα ήταν να σπάσει η τουαλέτα και να βρεθώ στο πάτωμα ευτυχώς μόνο τρομαγμένος. Τότε ήμουνα το πολύ 60 κιλά.
     
  5. whisperer

    whisperer Regular Member

    Ασε που μπορει να βρεις και κανα πιστολι στο καζανακι οπως ο Πατσινο στο Νονο και να σου μπουν αλλα στο μυαλλο....
     
  6. Iagos

    Iagos Contributor

    Μεγάλη ανακούφιση....

     
     
  7. open_mind

    open_mind Regular Member

    Έκλαψα από το γέλιο....       
     
  8. Φανταστικό, κάθε φορά που το έχω απολαύσει!!!
     
  9. CuckoldStories

    CuckoldStories New Member

    Όλα τα παιχνίδια υποταγής και κυριαρχίας είναι εγκεφαλικά παιχνίδια τα οποία προϋποθέτουν ένα διάστημα επαφής και πειραματισμών.
    Μια φορά εκδήλωσα την επιθυμία για να με κατουρήσει η σύντροφος μου η οποία το αποφάσισε να το κάνει μια ανύποπτη στιγμή. Μου λέει έλα πάμε στο μπάνιο μπήκαμε μέσα στη καμπίνα του μπάνιου κ έβαλε να καθίσω κ να ανοίξω το στόμα μου κ άδειασε. Ήταν υπέροχο συναίσθημα
    Πολύ καλύτερο απ ότι το περίμενα και ανυπομονώ να μου ξανασυμβεί
     
  10. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    Ομολογώ και εγώ βρίσκω πολύ ηδονικό το πιςςινγκ, ειδικά μετά από πολλές ώρες οδήγηση στην εθνική