Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος t.p81, στις 24 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Kinkis25

    Kinkis25 New Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Εγω γενικα ψαχνω μια κοπελα που δεν θα της ειμαι ακριβως σκλαβος αλλα θα εκτελω διαφορες επιθυμιες της ιδιαιτερα οταν θα μου ζηταει να ανοιξω το στομα μου και να κατουρησει μεσα αργα και ηδονικα μεχρι να καταπιω και την τελευταια σταγονα και μετα να καθαρισω την περιοχη της.
     
  2. johnped

    johnped New Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    εμενα η κοπελα μου θελει να κανω pissing μεσα στο μουνι της, μου λεει οτι της αρεσει η πιεση και το γαμισι, μου ειναι δυσκολο λογο στυσης και πιεσης που ανεβαινει αλλα ειναι φοβερα ερωτικο
     
  3. yannis76

    yannis76 New Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Και εγώ θα ήθελα να μου το κάνει η κοπέλα μου αλλα δεν ξέρω πως να το ζητήσω.Αλλα πιστεύω πως ειναι η υπερτατη υποταγή και φοβερό ερωτικό παιχνίδι
     
  4. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Ας μην ξεχνάμε και τα κακακια.
    Όσο ναναι ένα χεσημο εδώ μέσα μας χρειάζεται:zombie:
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Re: Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!


    Θα σε βάλω να τα φας  
     
  6. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Σταμάτα .
    Με άνοιξες την όρεξη βραδιάτικα .
    Πάω να φάω .
    Λέω να ξεκινήσω από την κουζίνα , και σίγα σίγα φτάνω και στην τουαλέτα τρώγοντας !!! 
     
  7. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Μπα που να σκάσετε κι οι δυο σας! Με το που συνήλθε το στομάχι μου και πάνω που έλεγα να αναπληρώσω τα κιλά που έχασα, διαβάζω περί βρώσης σκατών. Έλεος!  
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    και απο πανω μια γυναικια ομαδα βολευ να κανει μπανιο στην πισινα του διαβολου ....
    το απολυτο πισινγκ

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Χαχαχαχαχα

    Βρε Durcet εμείς για φαί είπαμε όχι για βρώση.άντε καλή μας όρεξη:rollinglaugh: 
     
  10. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    -Φάτε σκατά. Δεν είναι δυνατόν τόσα δισεκατομμύρια μύγες να μην ξέρουν τι κάνουν.
     
  11. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Αχρηστοι. Μην χαλατε το νημα. Τα σκατα είναι αλλου. Ξενερωτοι. Ασχετο!! Danos παμε για καφεδακι;
     
  12. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    xaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxa
    Ναι αμέ Λάρισα βλέπω , και έχω και καιρό να έρθω.
    Αλλά μόνο μην μας λες αχρήστους , καταλαβαίνεις , η υπό πλευρά μας φτιάχνετε