Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος t.p81, στις 24 Δεκεμβρίου 2007.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    ευχαριστω Sw ... ειχα την διαισθηση , οτι σαν μυς που ειναι θα πρεπει να ... εκπαιδευται ...
     
  2. sniper1900

    sniper1900 New Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    τα γουστα του καθενος ειναι σεβαστα
    αρκει να προσεχει τους κανονες υγιεινης για το δικο του καλο
     
  3. Krashakos

    Krashakos Guest

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Δεν το έχω κάνει αλλά θα γούσταρα να το δοκιμάσω.
    Έβλεπα διάφορες τσόντες και έτοιχε να δω μία με κατούριμα. Καύλωσα τρελά.
    Βασικά θα γούσταρα να με κατουρίσει γυναίκα.
    Προσπαθούσα να το πω σε πολλές αλλά σκαλώνομαι τρελά, φοβάμαι να παρεξιγηθει... Αυτό ειναί το πρόβλημα. Απλώς δεν ξέρω πως να το πω.
    Και άμα το πω, ποιές είναι οι πυθανώτητες να δεχτεί?
    Μήπως θα ήθελε κάποια κοπέλα απο'δω να βοηθείσει?
     
  4. Nosferatu

    Nosferatu New Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Δεν έχω κάποια εμπειρεία, αλλά φαίνεται πολύ καλό στα πλαίσια της υποταγής/εξευτελισμού στην/από την Κυρία και είναι μία από τις συχνές μου φαντασιώσεις...
     
  5. Manipulator

    Manipulator Regular Member

    Από την δικιά μου πλευρά δεν το βλέπω σαν παιχνίδι κυριαρχίας-υποταγής, αλλά σαν μια έκφραση ηδονής, ίσως επειδή η πρώτη μου φορά που έγινε, έγινε μέσα από ένα πολύ έντονο ερωτικό παιχνίδι και αυτό που μου έχει μείνει είναι η απόλυτη έκφραση ηδονής στο πρόσωπο της παρτενέρ μου (τότε…) την ώρα που μου το έκανε, αλλά και την ώρα που της το έκανα.
    Από αυτήν την πλευρά και μόνο, νομίζω πως είναι κάτι ιδιαίτερο, αλλά και πολύ ωραίο σαν εικόνα, σαν αίσθηση και σαν «δίνω-παίρνω».
    Η άποψη μου είναι, πως είναι ένα αρκετά «λεπτό» θέμα και θέλει προσοχή, εάν γίνετε ειδικά στο στόμα και να έχουν και οι 2 πλευρές καλή σχέση με την καθαριότητα και την υγιεινή.
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    όταν ήμουν μικρός κατουρίομουν στον ύπνο μου ...
    ο ουρολόγος λοιπόν με έβαλε να κάνω ασκήσεις εγκράτειας οι οποίες αποδόσαν μετά από καιρό

    τι ακριβώς ασκήσεις ; μη φανταστήτε τπτ σπουδαίο ..
    απλά κάθε φορά που ερχόταν η στιγμή να ουρήσω πήγαινα ,αλλα την έκανα διακοπτόμενα δλδ μέτραγα μέχρι το 5 σταμάταγα μέτραγα μέχρι το 10 και να κρατιέμαι και μετά πάλι .
    έτσι ο οργανισμός μου σιγά σιγά κατόρθωσε να αυτοελέγχεται ,γελοίο θα μου πείτε ,αλλά δεν βαριέσαι πλέον δεν βάζω πλαστικό υποσέντονο  
     
  7. kinky bastard

    kinky bastard New Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Μια φορά τυχαία και μια φορά επίτηδες με κατουρισαν... δεν νομιζς οτι υπαρχει κατι πιο καβλωτικο... νομιζω δεν εχει καμια σχεση με τον εξευτελισμό ή την υποταγη... σκετη κάβλα. Σαν δευτερος οργασμός
     
  8. nikos_su

    nikos_su New Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    φαντασιωση μου να μου κανουν αυτο... 

     
     
  9. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Ξέρω εγώ μια κοπέλα από εδώ μέσα που τα στέλνει ταχυδρομικός μέσα σε βαζάκι σε όλη την Ελλάδα
    Σερβίρονται ως απεριτίφ η συνοδευόμενα από κρύα πιάτα και έχουν γλυκόξινη γεύση { η κοπέλα πάσχει από διαβήτη  }
    Σταθερή ποιότητα και πάντα στην καλύτερη τιμή της αγοράς 
     
  10. DarkSub

    DarkSub New Member

    Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    Καλησπέρα , έχω δοκιμάσει την ουρολαγνεία με 2 τρόπους .
    Ο πρώτος είναι με επαγγελματίες στην μπανιέρα όπους τις είχα να με κατουράνε μόνο στο σώμα ενώ ο δεύτερος με μια 45άρα παντρεμένη που χωρίς να είναι αφέντρα και σε φάση νορμάλ σέξ της άρεσε η ιδέα και με κατούρησε στο πρόσωπο όπου δοκίμασα και τη γεύση τους στο στόμα μου .
    Με τις επαγγελματίες φοβάμαι να το κάνω στο στόμα αλλά είναι φοβερή φάση και ο απόλυτος εξευτελισμός , ειδικά αν πριν η αφέντρα με έχει πηδήξει με στραπον .
     
  11. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Kαμμία εμπειρία απ'αυτό, θα το δεχόμουν άνετα ακόμα κι αν δεν το φαντασιώνομαι, μόνο και μόνο για την εμπειρία, αλλά στα πλαίσια μιας οικείας σχέσης, όχι με την κάθε μια του δρόμου. Με φαντάζομαι πάντως κάπως ψυχρό σε μια τέτοια σκηνή, χωρίς διέγερση και χωρίς αηδία, μπορεί να μου γύρναγε και σε εσωτερικό πνευματικό βίωμα, ξέρω πως μπορεί να ακούγεται τρελλό , αλλά έχουν πανάρχαιες ρίζες όλα αυτά (Γνωστικοί και τα ρέστα).'Εχω επίσης μια περίεργη αίσθηση περί του τι είναι βρώμικο και τι όχι. Το spitting για παράδειγμα το βρίσκω πολύ πιο ερεθιστικό ως φαντασίωση. 'Οχι, δεν τα έχω κάνει,ούτε καίγομαι, αλλά μου αρέσουν όλες αυτές οι "βρωμιές" αν και πολύ καθαρός επάνω μου.
     
  12. Απάντηση: pissing η γνωμη σας-εμπειριες!!!

    θα ήθελα να το κάνω...
    δεν το θεωρώ 'βρώμικο' αν είναι να το κάνεις με τον άνθρωπό σου

    να μου το κάνουν, δεν το έχω σκεφτεί...