Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Players 2

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος G_E, στις 7 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. G_E

    G_E Contributor

    Καπου το 200?? υπήρχε το νήμα "players" (thanks to @clarisse υπάρχουν κάποια πόστς στο ¨διαμαντια του παρελθόντος").
    Θα' θελα να ρωτήσω τη νέα γενιά. Υπάρχουν ακόμα παίχτες; Πως ένας Κ αντιλαμβάνεται τον όρο; Μια υ θα εμπιστευόταν έναν παίχτη? Είναι ενας παίχτης mainstream bdsm? To θέμα είναι ελεύθερο αλλά δε θέλω εξυπνάδες.
     
  2. katerina

    katerina Regular Member

    Ματραω για νεα γενια?  
    Yπαρχουν παιχτες, ναι.
    εμπιστευομαι εναν παιχτη οταν εχω μια "βαλιτσα" πληροφοριες...
    τι εννοεις με αυτο "Είναι ενας παίχτης mainstream bdsm?" δεν καταλαβαινω την ερωτηση...
     
  3. G_E

    G_E Contributor

    Ενας παιχτης θέτει αναπάντεχους κανόνες. Και τους αλλάζει. Ένας καλός παίχτης δε θα βλάψει. Αλλά δε θα κάνει οτι μια υ περιμενει από εναν Κ. Μπορεί να κάνει κατι πιό προχωρημένο ή κάτι πιο light αν κρίνει πως αυτό θα προχωρήσει το παιχνίδι.
     
    Last edited by a moderator: 7 Σεπτεμβρίου 2016
  4. newentry

    newentry απλά ρώτα

    Όλα είναι παιχνίδι...όταν πέσουν οι άμυνες της σκέψης, τότε όλα είναι πιο ενδιαφέροντα
     
  5. G_E

    G_E Contributor

    Εγω ξέρω τι είναι παίχτης (και δεν είναι ένα είδος) αλλά αν έχετε την καλοσύνη να μου πείτε εσείς πως το αντιλαμβάνεστε και το κατά πόσον σας ιντριγκάρει.
     
  6. G_E

    G_E Contributor

    Λογικό. Αλλά οι παίχτες θα σου δωσουν 10 βαλιτζες με πληροφοριες που θέλεις ν' ακουσεις. Οχι ψέματα. Αλήθεια προσαρμομένη στα θέλω σου. Βγάλε άκρη.
     
    Last edited: 7 Σεπτεμβρίου 2016
  7. yagos69

    yagos69 Live with a dream, not a substance

    Τι εννοείς με τη λέξη "παίχτης"; Κάποιος "εναλλακτικός" BDSMάς ας πούμε;
     
  8. G_E

    G_E Contributor

  9. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Και γω που νόμιζα ότι το θέμα αυτό είναι για gaming....    players 2 and all ... Well shieet.
     
    Last edited: 7 Σεπτεμβρίου 2016
  10. gauche

    gauche New Member

    Ο γκρούβαλος BDSMάς, που κάνει BDSM από Εύδηλο ως Αρμενιστή.
     
  11. Marqui

    Marqui sitting on a park bench

    Χμμμ... Γκουχ, γκουχ.... 20???? ... πέρασε τόσος καιρός εεε?.... Κι αναρωτιώμουν γιατί ......

    Επαναφέρω την αυτή πρόταση που είχα καταθέσει τότε. Το "παίκτης", σε αντίθεση για παράδειγμα με το "brat", πληρεί όλες τις απαιτήσεις για να είναι αυθύπαρκτο status.
    O νηματοθέτης όμως ερωτά τη νέα γενιά, οπότε όντας (δυστυχώς ...μώτο) εκτός του target group, αναμένω τις απαντήσεις της, αν και , προς το παρόν, δεν ....., οπότε ίσως επανάλαβουμε ό,τι δύναται να ανασύρει η μνήμη μας, εάν επιτραπεί από τον ερωτώντα.
    Μια αντιπρόταση μόνο, τουλάχιστον για τους χειμερινούς μήνες:
     
     
    Last edited: 7 Σεπτεμβρίου 2016
  12. G_E

    G_E Contributor

    Ο "νηματοθέτης" επιτρέπει τα πάντα. Το σοϊ παίχτης θα ΄ταν τότε;. Και καλοδέχεται το πολύ καλό αρμένικο κονιάκ.