Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Poll μονο για γυναικες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 10 Ιουνίου 2008.

?

το πιστευετε

Poll closed 20 Ιουνίου 2008.
  1. Ναι

    4 vote(s)
    19,0%
  2. Οχι

    17 vote(s)
    81,0%
  1. Πιστεύετε ότι τα σύμβολα πλούτου όπως είναι τα πολύ ακριβά σκάφη
    Τα «εξωτικά» αυτοκίνητα πχ Φεραρι,Πορσε, Λαμποργκινι (γκομενοπαγιδες)
    είναι ικανά να επηρεάσουν την ερωτική σας διάθεση απέναντι σε ένα άντρα?
    Θέλω την γνώμη όλων αλλά να ψηφίσουν μόνο γυναίκες και όσοι αισθάνονται
    γυναίκες
     
    Last edited: 10 Ιουνίου 2008
  2. hermis

    hermis Regular Member

    Είναι ο Πάπας καθολικός ????
     
  3. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Δυστυχως, οχι.

    Λεω δυστυχως, γιατι μαλλον θα ειμουν πιο "ευκαταστατη" εαν επηρεαζαν τις επιλογες μου τα συμβολα του πλουτου.  
     
  4. Amazona

    Amazona Nothing More, Nothing Less - Amazona is the best!

    Αν το ποσό ήταν ικανό να λύσει τα οικονομικά που προβλήματα γιατί όχι (ξέρω κόσμο που θα το έκανε και για μία βόλτα με το σκάφος)
     
  5. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Κατα το εχω και κοτερο παμε μια βολτα...
     
  6. Διευκρίνιση
    Η ερωτηση δεν ειναι αν ισχυει γενικα αλλα αν επηρεάζεστε εσείς ειδικά από τα σύμβολα πλούτου
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Cornilie ..οχι οτι αισθανομαι γυναικα και απαντω ...  
    αλλα νομιζω οτι δεν ειναι τα ιδια τα αντικειμενα (η Φερραρι πχ) αλλα η φαντασιωση για τον αντρα που ειναι πισω απο αυτα και τον τροπο που τα απεκτησε ... σαφεστατα η γυναικα ελκυεται απο την δυναμη και την ισχυ .. κατα καποιο τροπο θα το ελεγα και υγιες αυτο ... ωστοσο η ποιοτητα αυτης της δυναμης και ισχυος του αντρα , καθοριζει και την αντιστοιχη ηθικη της γυναικας ...
    πχ οσες φεραρι και να εχεις , αν ειναι προιον σωματεμποριου δεν νομιζω οτι θα εντυπωσιασεις καμια σοβαρη και σωστη γυναικα ....
     
  8. Μπορεις να απαντας.   Στην ψηφοφορια να συμετεχουν μονο γυναικες
     
  9. Lady_in_Red

    Lady_in_Red Regular Member

    μπα μαλλον αρνητικά επιδρούν..... και σίγουρα αντικούκου!!!
    Πάντως τις θαυμάζω όλες αυτές που επιλέγουν με μόνο κριτήριο το φράγκο..διατηρούν τις απαιτήσεις στο ελάχιστο και είναι ικανοποιημένες με αυτο... τι τα θες τα περιπλοκα κοπελιαααααααα κατσε κει που καθεσαι !!!!
     
  10. Μια ωραια ασημι πορσε ειναι αντικουκου?   Γιατι?????  
    Ταξιδι μ ενα πανεμορφο ιστιοφορο ειναι αντικουκου? Γιατι?  
    Εμενα ενα τετοιο ταξιδι γιατι μου κανει κατι σε "κουκου"????
     
  11. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Poll μονο για γυναικες

    Μια ματιά στους γκόμενους που είχα τόσα χρόνια θα έπειθε τον καθένα ότι μάλλον ρέπω προς τη φιλανθρωπία. Κι αυτό γιατί ήταν δυο-τρεις άνεργοι αναρχοκομμουνιστές (ο έρωτας είναι τυφλός) που κατεβάζουν τον Γ.Μ.Ο. Εισοδήματος Των Γκόμενών Μου. Κατά τ'αλλα.... μέσες άκρες στα ίδια με μένα.
    Προσωπικά κοιτάω άλλα πράγματα: μουτράκι, σωματάκι, κωλαράκι....και φυσικά δοκιμάζω το "εμπόρευμα", μη φεσωθώ κανένα παλτό και καταλήξω να τη βρίσκω με τα ταμπόν μου. Όσο για αμάξι...έχω το δικό μου. Σκάφος δεν έχω, αλλά ούτως ή άλλως με πιάνει πότε πότε ναυτία.
    Για να ολοκληρώσω την απάντησή μου: όχι δεν εντυπωσιάζομαι από τα σύμβολα πλούτου, είμαι της νοοτροπίας "αντί να ανοίξω τα πόδια μου για να κάνω τσάρκες με τι Φερράρι καλύτερα να διαμορφώσω τις συνθήκες για να την πάρω εγώ μόνη μου για πάρτη μου". Άσε κιόλας που... άμα έχεις παλαμάρι, τι τη θέλεις τη Φερράρι????? Προσωπικά προτιμώ το παλαμάρι, ειδικά αν συνοδεύεται από νοστιμούλη παλαμαρά  
     
  12. Re: Απάντηση: Poll μονο για γυναικες

    Ερωτηση 1η Οποιος εχει φεραρι αποκλειετε να εχει παλαμαρι και να ειναι νοστιμουλης παλαμαρας????
    Ερωτηση 2η Ποσοι απο αυτους που στην "πεσανε" κατα καιρους
    ειχαν Φεραρι???