Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Poll μονο για γυναικες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 10 Ιουνίου 2008.

?

το πιστευετε

Poll closed 20 Ιουνίου 2008.
  1. Ναι

    4 vote(s)
    19,0%
  2. Οχι

    17 vote(s)
    81,0%
  1. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Poll μονο για γυναικες

    Μόλις επέστρεψα από ένα συνέδριο με θέμα την αναπαραγωγική υγεία και μετά μεγάλης μου λύπης έμαθα πως δυστυχώς αυτά τα πράγματα συμβαίνουν εν έτη 2008 σε κεντρικά σημεία της Αθήνας. Σήμερα μάλιστα είχε press conference η Υπάτη Αρμοστία αναφερόμενη στα ασυνόδευτα ανήλικα χωρίς διαπιστευτήρια (πρόσφυγες), ανάμεσα στα οποία, κάποια αφήνονται σε νοσοκομεία της πόλης μας, έχοντας υποστεί πολλές φορές ανεπανόρθωτες κακώσεις στα γεννητικά τους όργανα. Δεν έχω λόγια.
     
  2. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Κατά την ταπεινή μου γνώμη, και μετά κάποιων ανθρωπολογικών ερευνών που έχω κάνει, είναι τρομερά δύσκολο να εξαλείψουμε τους πατροπαράδοτους νόμους από ένα έθνος. Μεταδίδονται με κάποιο τρόπο, κυρίως με την παράδοση (προφορική), από γενιά σε γενιά. Το πιο εποικοδομητικό θα ήταν να εξηγήσουμε γιατί γινόταν (και γίνεται) αυτό. Μετά να δούμε αν έχει σήμερα χρησιμότητα. Π.χ. Οι μουσουλμάνοι δεν επιτρέπεται να τρώνε χοιρινό. Αυτό συνέβαινε επειδή είχε πολύ ζέστη και οι αρρώστιες ήταν προφανής. Τώρα όμως που έχουν αλλάξει οι τεχνολογικές υποστηρίξεις τι γίνεται; Όμως οι θρησκείες, δυστυχώς, μέσα από τις δοξασίες, τις δυσηδαιμονίες κ.λπ. μεταδίδουν και διαιωνίζουν πράγματα άχρηστα και ανούσια σήμερα, διότι είναι συντηρητικές και αναχρονιστικές αντιλήψεις. Έλα όμως που, μέσα στην απελπισία και την αποξένωση του ανθρώπου, μοιάζουν μια ελπίδα πριν την απελπισία και τη μαζική παράνοια. Εμποδίζοντας βέβαια τη λογική να κυριαρχίσει. (Είμαι υποτακτικός και λέω "κυριαρχίσει";   )
     
  3. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Poll μονο για γυναικες

    Φρικτο! Υπαρχει κατι που θα μποροσαμε να κανουμε; Καποιο group, κατι; Δεν ειναι δυνατον να επιτρεπουμε τετοια πραγματα εδω, αν δεν μπορουμε να τα σταματησουμε εκει, τουλαχιστον ας μην γινονται στην Ελλαδα.
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    εγω αναρωτιεμαι ποιος πατερας κανει κατι τετοιο στο παιδι του ... και αμα δεν ειχε να φαει θα πηγαινα να πουλησω το νεφρο μου ... οχι να του κοψω κατι για να πιασει καλη τιμη στην αγορα .... νομιζα πως οι αραβες τις ερημου ηταν εντιμοι και περηφανοι ... σκατα στα μουτρα τους ειναι τελικα ....
     
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

      Υπάρχουν γυναίκες ακόμα στο χωριό σου?

      Δυστυχώς ούτε κι εμείς!  
     
    Last edited: 19 Ιουνίου 2008
  6. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Μα ναι...Και τι γυναίκες!!!! (αν δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει λένε   ) Αλλά προκειμένου να αυξηθεί ο πληθυσμός (συνολικά και ειδικότερα των γυναικών) μπορείτε να μεταναστεύσετε αν θέλετε, για να απολαύσετε όλα αυτά τα προνόμια. Είστε όλες καλοδεχούμενες και εγώ με δάφνες και λουλούδια θα σας προυπαντήσω    
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Να ερθουν πανω σε γαιδουρακια, κατι σαν την Κυριακη των Βαιων ενα πραγμα????????????? 
     
  8. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Poll μονο για γυναικες

    Τι ακριβώς γίνεται εδώ;;;!!
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Poll μονο για γυναικες

    Δεν θελω να σχολιασω κατι τοσο φρικτο γιατι εξαγριωνομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  10. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Σεμνά και ταπεινά στα γαιδουράκια ή προκαλώντας αίσθηση (που και με τα γαιδουράκια θα προκαλούσαν βέβαια) με Mercedes και Ferrari.  
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Το φανταζεσαι??????????
    Και ενω ολα πηγαινουν τελεια ενα σμηνος αλογομυγες την πεφτει στα γαιδουρακια, τα οποια αφηνιαζουν και γινεται ολη η φαση, "Αφεντρες και τρομος στο Ελ Πασο".
    Και εσυ ξωπισω να φωναζεις, "Αφεντρα-Αφεντρα βρηκα τα δοντια σας στην δημοσιά"  
     
  12. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Η απάντηση, αφελέστατοι/-ες, έχει δωθεί προ ετών:
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014