Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Pony Play

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 26 Μαϊου 2005.

  1. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    RE: Ponygirls

    sakiss3000 ασυναίσθητα ή όχι έθεσες ένα πολύ καλό θέμα προς συζήτηση. Την διαφορά μεταξύ πραγματικής τιμωρίας και "τιμωρίας"/παιχνίδι. Θα ξεκινήσω ένα νέο thread ώστε να μην μπερδευτούν τα θέματα.
     
  2. τασος0

    τασος0 Regular Member

    RE: Ponygirls

    emena me trelenei kai mono h skepsh na metaferw thn kyria moy san alogaki gymnos kai ayth kathismenh anapaytika isws kai me mia filh ths..kai na me kateythynoyn me ta xalinaria kai ..to mastigio kanontas th bolta toys. sto owk poy m aresei poly toys xrhsimopoioyn etsi kai exei wraies fwto
     
  3. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    RE: Ponygirls

    Τελικά υπάρχει κάποιος μέλος εδώ που έχει τέτοια εμπειρία από Pony Training ? Είτε ειναι male Master/sub είτε female Mistress/slave κτλ.
     
  4. petr_thess

    petr_thess New Member

    RE: Ponygirls

    Εγω ειχα πριν 2 χρονια μια τετοια εμπειρια με μια Κυρια και πρεπει να ομολογησω οτι αρεσε και στους 2 μας ιδιαιτερα. Ομολογω οτι μου εχει λειψει καπως τον τελευταιο καιρο , αλλα θεωρω οτι ειναι δυσκολο να το βρει κανεις. Δε νομιζω οτι υπαρχουν πολλες Κυριες που να τους αρεσει ιδιαιτερα το pony training.
     
  5. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    RE: Ponygirls

    Δυστυχώς είναι ένα training που χρειάζεται πολύ περισσότερες προυποθέσεις από το να σου αρέσει. Ακόμα και αν σε εξιτάρει και θέλεις να το ζήσεις, χρειάζεται και ειδικός εξοπλισμός αλλά και αρκετός χώρος για να μπορέσεις να το υλοποιήσεις.
     
  6. petr_thess

    petr_thess New Member

    RE: Ponygirls

    Το θεμα του εξοπλισμου ειναι σχετικο νομιζω. Εξαρταται απο το πως μια Κυρια θελει να το εφαρμοσει. Οσον αφορα το θεμα του χωρου ειναι οντως ενα προβλημα , αλλα δεν ειναι απαραιτητο να γινεται παντα μονο εντος σπιτιου.
     
  7. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    RE: RE: Ponygirls

    Μα δεν μπορεί να γίνει εντός σπιτιού. Μόνο εκτός. Υπάρχει κάποιο μέλος εδώ που έχει τέτοια εμπειρία είτε σαν Κυρίαρχος είτε σαν υποτασόμενος ?
     
  8. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    RE: Ponygirls

    Μάλλον το pony training ειναι unfamiliar territory αγαπητε Κωνσταντίνε εν Ελλάδι. :-(
     
  9. petr_thess

    petr_thess New Member

    RE: RE: RE: Ponygirls

    Απάντησα παραπάνω πως εχω μια τετοια εμπειρια ...εκτος αν εννοεις μηπως υπαρχει και αλλο μελος.
     
  10. ponyboy

    ponyboy Guest

    RE: Ponygirls

    εχω εμπειριες σχετικα με το θεμα,απο οτι φαινεται κ απ το ονομα μου..
    βεβαια οχι στην ελλαδα (οπου δεν ειναι ιδιαιτερα διαδεδομενο)
    πιστευω οτι ειναι το ultimate submission για ενα σκλαβο
    η αφεντρα εχει τον απολυτο ελεγχο...αν χρησιμοποιει μαστιγιο κ σπιρουνια δε, ακομα καλυτερα
     
  11. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    RE: RE: Ponygirls

    Θα μπορούσες ίσως να μας περιγράψεις πιο αναλυτικά πως είναι σε παρακαλώ?

    η λάρα Του
     
  12. ponyboy

    ponyboy Guest

    RE: RE: RE: Ponygirls

    Σαν εμπειρια είναι απιστευτη…Καταρχας όταν εισαι δεμενος με χαλιναρια κλπ, σου αφαιρειται ΚΑΘΕ ειδους βουληση. Εισαι το απολυτο υποχειριο…δεν εχεις την παραμικρη δυνατοτητα να μην υπακουσεις η να μην αποδωσεις στο μαξιμουμ γιατι το μαστιγιο και τα σπιρουνια είναι ετοιμα προς χρηση…

    Το σωστο ponyplay κατά την γνωμη μου περιλαμβανει σελα, χαλιναρια, μαστιγιο κ σπιρουνια

    Απ ότι εχω αντιληφθει είναι εξαιρετικα ερεθιστικη διαδικασια για τον αναβατη. Η πρωην αφεντρα μου πολλες φορες εφτανε σε οργασμο ελεγχοντας με πληρως, μαστιγωνοντας με (αν δεν ετρεχα πολύ), και τριβοντας το σωμα της πανω στην σελα