Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Pony Play

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 26 Μαϊου 2005.

  1. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Και ποιο το κέρδος απ' αυτό; Κολλάμε στον άλλο, γινόμαστε αφόρητοι μέχρι να πάρουμε αυτό που θέλουμε; Αξίζει τον κόπο;

    Υ.Γ. Υπάρχει μία λαϊκή ρήση που λέει "παρακαλετό μουνί, ξινό γαμήσι"  
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Δεν κατάλαβες. Εγώ είμαι η σκύλα. Αυτός που μου πίνει το αίμα είναι το τσιμπούρι.
     
  3. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Mea culpa! Μάλλον το εξέλαβα λάθος, κρίνοντας απ' όσα κατά καιρούς διαβάζω. Πάντως αν ενοχλείσαι, υπάρχει πάντα η λύση της απεντόμωσης  
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Μα όχι. Δεν με ενοχλεί καθόλου, το γιαβρί μου. 
     
  5. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Θέλεις να μας περιγράψεις το παιχνίδι dora?  
     
  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ευχαρίστως.

    Ο Κύριός μου θέλει να απολαμβάνει τον πόνο μου και την απόλαυσή μου, δύο πράγματα που συχνά είναι αλληλένδετα αλλά μερικές φορές δεν είναι. Ξέρει ότι είμαι σνομπ και δεν θέλω να με πηδάνε σκλάβοι. Με βάζει λοιπόν να πηδιέμαι με σκλάβους. Θέλει να ακούει πώς με δέρνουν και πώς πνίγω τα βογκητά μου μέσα στο μαξιλάρι και μετά πώς με σοδομίζουν κι εγώ δεν μπορώ να μιλήσω, μόνο ανασαίνω όλο και πιο γρήγορα, μέχρι να χύσει ο σκλάβος.

    Μου έδωσε λοιπόν την εντολή να βρω έναν σκλάβο που να του αρέσει να τον παίρνουν με strap-on, να τον ντύνουν γυναίκα και να τον εξευτελίζουν. Κατά προτίμηση κάποιον που συνήθως πληρώνει γι αυτές τις υπηρεσίες. Πρέπει εγώ να τον κάνω να με γουστάρει, να τον κάνω να αφοσιωθεί σε μένα, έτσι ώστε όταν έρθει η στιγμή να υπακούσει στις όποιες εντολές μου περί εξευτελισμού και σοδομισμού μου (μόνο από πίσω, έχει λυσσάξει).

    Με άλλα λόγια, ο ένας γίνεται το τσιμπούρι του άλλου. Είναι ένα ελαφρώς πολύπλοκο σχήμα, το οποίο περιπλέκεται ακόμη περισσότερο όταν σκεφτείς ότι αυτή τη στιγμή έχω 3 εκπαιδευτές, 2 σκλάβους, μία οικιακή βοηθό, έναν μασσέρ, μία επίδοξη αξιόλογη σχέση και έναν Κ που ενορχηστρώνει καθώς εγώ πριονίζω τον θρόνο του με μανία. 

    Απορίες;

    Συνδέθηκε καθόλου με το pony play το νήμα, ή ακόμη;
     
  7. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Τα πάντα στρέφονται γύρω από την υποτακτική... Άνθρωποι που, πέρα από το τι ρόλο έχουν, ουσιαστικά είναι απλώς υπηρέτες της καύλας της. Ένας κυρίαρχος τι ευχαρίστηση αντλεί μέσα απ' αυτό; Δε μεταβάλλεται, ουσιαστικά, κι αυτός σ' ένα απλό παιχνίδι της;
     
  8. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Πολύ σωστή η τοποθέτηση και εύλογη η απορία σου.

    Θα έλεγα ότι όπως το έχω καταλάβει εγώ, ο ένας γίνεται υπηρέτης του άλλου, καθότι αντλεί απόλαυση από την απόλαυση του άλλου.

    Πράγματι όμως η υποτακτική είναι η βάση. Η υποτακτική απλά σηκώνει το βάρος που της αναλογεί, στην συγκεκριμένη περίπτωση ένα απλό τσιμπούρι και την απώλεια λίγου αίματος, που αναπληρώνεται γρήγορα αν διαιτάται σωστά. Μία σκλάβα τρέφεται κυρίως από την αφοσίωση και αγάπη του Αφέντη της, το σταθερό πλαίσιο της σχέσης, άντε και κανένα ξόανο που την φθονεί. 

    Ο Κυρίαρχος σηκώνει το βάρος του εαυτού του.
     
  9. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    Τι στο καλο ειναι τσιπουρι-play??? 
     
  10. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Πάρε με τηλέφωνο και θα σου πω.
     
  11. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    dora   τελικά με το pony play θα το συνδέσεις?   περιμένω με αγωνία...
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor





    and this...



    υ.γ Για τους φίλους του Pony Play.
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014