Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Post orgasm Torture.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Humiliatedsub, στις 21 Μαρτίου 2018.

  1. Ολοι οι αντρες γνωριζουν,οτι αμεσως μολις "τελιωσουν" για ενα μικρο χρονικο διαστημα,η βαλανος του πεους γινεται εξαιρετικα ευαισθητη στην αφη.Αυτο το γεγονος ομως ειναι και ενας πολυ καλος τροπος προκλησης πονου απο το κυριαρχο θηλυκο,στο υποτκτικο αρσενικο.Πολυ απλα η γυναικα συνεχιζει να παιζει με το πεος αδιαφορορωντας για την ευαισθησια αυτη.Για να δω εμπειριες.Το εχετε δοκιμασει;
     
  2. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Σε ποιόν απευθύνεται την ερώτηση ;
    Στούς παθόντες η σε αυτους που το προκαλούν ;
     
  3. Σε ολους
     
  4. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Α οκ τοτε .Ναι είναι ενα "βασανιστήριο" που όσο βλέπει να υποφέρει και να τρεμει απο πονο η κα@λα το υ άτομο τόση ευχαρίστηση αντλεί το Κ άτομο ![/QUOTE]

    Το ίδιο ισχύει και με τις γυναίκες και την κλειτορίδα τους !Εγκικλοπεδικα μιλώντας πάντα !
     
  5. Εγώ πάντως που βρίσκομαι συνήθως σε μια μόνιμη φάση ''ημι-τελειώματος'' από
    ένα σημείο και μετά το βρίσκω πολύ βασανιστικό να μου αγγίζουν το πέος
     
  6. Γιατι ομως συμβαινει αυτή η ευαισθησία αμεσως μετα την εξπερματωση;
     
  7. Black Dog Stray Michael

    Black Dog Stray Michael Regular Member

    Σε μια βανιλα σχέση μου της έκανα στοματικο (αυτή ήταν καθισμένη πάνω μου και κοιτούσε προς τα πόδια μου) και μου τον έπαιζε. Ε κάποια στιγμή τελείωσα κι εγώ ο έρμος αλλά αυτή (στον ενθουσιασμό της πάνω, υποθέτω) δεν σταμάτησε, μάλλον το αντίθετο. Επειδή κιόλας ήταν πάνω μου δυσκολευτηκα να την πω να στατησει, οπότε μπορώ να πω ότι μέχρι να το καταλάβει πήρα μια καλή γεύση  

    Πόνεσε εκείνη την ώρα ναι, αλλά ήταν ωραίο ρε φίλε!
     
  8. Christos_89

    Christos_89 New Member

    Είναι το αίμα που έχει συσσωρευθεί στο πέος και εκείνη την στιγμή οι αρτηρίες χτυπούν υπερωρίες για να καταφέρουν να αντεπεξέλθουν. Έτσι η πίεση που ασκείτε στο σημείο το κάνει υπερευαίσθητο.

    Όπως λέει και ο φίλος από πάνω η παρατεταμένη διάρκεια στύσης κάνει το σημείο με τον καιρό να γίνεται όλο και ποιο ευαίσθητο.
     
  9. Ειχα διαβασει καπου οτι η ευαισθησια συμβαινει για να υπαρξει ενα χρονικο κενο αναμεσα σε 2 ή περισσοτερες εξπερματωσεις. Αν αυτο δεν συνεβαινε τοτε θα μπορουσε ο αντρας να συνεχιζει να χυνει συνέχεια
     
  10. lexy

    lexy .ti.va.

    Οι πολυάριθμες νευρικές απολήξεις στη βάλανο σε συνδυασμό με την υψηλή συγκέντρωση αίματος κατά την σεξουαλική διέγερση και εκσπερμάτιση, έχουν ως αποτέλεσμα την υψηλή ευαισθησία. Το αυτό και για την κλειτορίδα.
     
  11. Brainman

    Brainman Deep in a fe mind

    ορθον...

    ομως οι 8.000+ νευρικες αποληξεις της κλειτοριδας ευθύνονται ασύγκριτα για την υπεροχη της
     
  12. Ατυχια που δεν γεννηθηκα γυναικα.Δεν πειραζει,ισως στην επομενη διασταση της ζωης