Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

prive club (εμπειρία)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος kinky_gr, στις 1 Οκτωβρίου 2005.

  1. kinky_gr

    kinky_gr New Member

    Πριν λίγα χρόνια αναζητόντας μία αφέντρα απάντησα σε μία αγγελία από εφημερίδα.
    Τελικά κατέληξα σε μία παλιά πολυκατοικία στο κέντρο του Πειραιά.
    Εκεί με περίμεναν 2 αφέντρες.

    Η αρχηγός ήταν γύρω στα 40, με κάποιοα επιπλέον κιλά - όχι όμως χοντρή- μεγάλα στήθη, κοντά μαλλιά μαύρα και πολύ επιβλητικό look.
    Φορούσε δερμάτινη φούστα λίγο πάνω από το γόνατο, γόβες και μαύρο μπούστο.
    Η άλλη απλά γελούσε και γενικότερα δεν έλεγε πολλά και μιάς και δεν είχε κάποια ουσιαστική συμμετοχή την προσπερνάω.

    Η αφέντρα μου είπε πως έκανε το κλαμπ αυτό γιατί γουστάρει να δαμάζει άντρες και πως δεν είναι επαγγελματίας. Το ποσό που μου ζήτησε (70.000 πριν 6 χρόνια για συνδρομή 2 μηνών με συναντήσεις 2 φορές την εβδομάδα) ήταν για να διατειρεί το χώρο (νοίκι, αξεσουάρ και όλα τα έξοδα). Δηλαδή ήταν σαν να χρεώνεται η κάθε συνάντηση κόστιζε περίπου 5000 δρχ. Νομίζω πολύ συμφέρουσα προσφορά.

    Στην κουβέντα που κάναμε με ρώτησε αν είμαι παθητικός. Εγώ τότε ως νέος στο χώρο δεν κατάλαβα τι ακριβώς εννοούσε και νόμιζα "υποτακικός". Απάντησα αμέσως "ναι" και με σιγουριά. Τότε με διέταξε να την περιμένω στο δωμάτιο γυμνός και γονατιστός στο πάτωμα. Εκτέλεσα αμέσως την εντολή.

    Την περίμενα γυμνός και γονατιστός περίπου 10 λεπτά. Μόλις μπήκε το πρώτο πράγμα που έκανε ήταν να με χαστουκίσει για να καταλάβω ποιός έκανε κουμάντο.

    Έπειτα κάθισε στο κρεβάτι σταυροπόδι και με διέταξε να της γλύψω τα πόδια και τις γόβες. Όσο έγλυφα με χτυπούσε με το μαστίγιο της στην πλάτη. Αυτό όμως που με τρέλενε ήταν όταν έτριβε το μαστίγιο στην κ...τριπίδα μου.

    Με ξαναρώτησε αν είμαι παθητικός και απάντησα "Μάλιστα Κυρία"

    Σηκώθηκε όρθια και με έβαλε να ξεκουμπώσω τη φούστα της.

    Από μέσα φόραγε κάτι σαν κορμάκι. Έβαλε ένα τεράστιο strapon και τότε κατάλαβα για τα καλά τι εννοούσε με τη λέξη "παθητικος"

    Ξανακάθισε στο κρεβάτι και πέταξε μία καπότα στο πάτωμα. "Πιάστη με τα δόντια, σαν σκύλος και φερτη " Εκτέλεσα.
    "άνοιξε τη και φόρεσε τη στην πούτσα μου" , Εκτέλεσα και πάλι.

    Επομενη αποστολή μου ήταν να της πάρω πίπα
    "Για να δούμε πόσο καλύ πουτάνα είσαι" μου είπε.

    Αφού το σάλιωσα για τα καλά, έβαλε πάνω μπόλικη βαζελίνη και με διέταξε να βάλω και στον κώολο μου.

    Η επόμενη φάση με βρήκε σε στάση "Π", όρθιο με τα χέρια να στηρίζονται στο κρεβάτι και τον κώλο που εντελ΄ως εκτεθημ'ενο. Στην αρχή μου το έβαλε σιγά. Το δούλεψε λίγο μέσα μου και βγήκε σιγά. Μετά μπήκε με δύναμη και ξαναβγήκε σιγά. Πάλι μπήκε με δύναμη κα βγήκε σιγά. Σθνέχισε να κάνει το ίδιο δύνοντας ταυτόχρονα με την είσοδο δυνατά χαστούκια και με τα δύο χέρια στα κωολομέιρα μου. Το έκανε μέχρι που κόντεψα να χύσω. Τότε με έβαλε να γονατίσω μπροστά της και να το παίξω. Όταν τελείωσα ένιωσα απίστευτα εξαντλημένος αλλά και ερθισμένος. Η ανταμοιβή μου ήταν ένα φιλί στην πλάτη.
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

  3. kinky_gr

    kinky_gr New Member

    Η ιστορία είναι 100% αληθινή και δική μου. Είναι η πρώτη s/m εμπειρία που είχα
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Εγώ στάθηκα κάπου αλλού...Αν έπαιρνε από σένα χρήματα και ίσως και από άλλους,τότε έστησε μια πολύ καλή επιχείρηση..
    Ή αυτό είναι κάτι πολύ συνηθισμένο και απλά δεν το ξερα;;
     
  5. kinky_gr

    kinky_gr New Member

    Σίγουρα έβγαζε κάποια χρήμματα. Σκέψου όμως ότι οι επαγγελματίες σήμερα πέρνουν 120 ευρώ για μία ώρα και συνήθως δεν έχουν και χώρο. Και δυστυχώς αν και ψάχνω πολύ καιρό δεν έχω βρει κάποια που να είναι mistress και να μην είναι επαγγελματίας. Εκείνη η περίπτωση ήταν ότι λιγότερο "επαγγελματικό" έχω πετύχει
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Έξυπνη επένδυση...Λες..;Πλάκα κάνω )
    Τελικά αξίζει όμως να καταφύγεις σε έναν-μία επαγγελματία;
     
  7. kinky_gr

    kinky_gr New Member

    Αν θεωρεις επαγγελματία μία περίτωση σαν το prive club που περιεγραψα τότε αξιζει. Έχεις ξαναακούσει επαγγελματία να χρεώνει λιγότερο κι από μπουρδέλα της Φυλής; Το ότι έπαιρνε ένα ποσό για να συντηρεί το κλαμπ δεν νομίζω ότι την κάνει επαγγελματία. Θεσ και Mistress και να καλύπτει και όλα τα έξοδα;
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Ηρέμησε φίλε μου!Δεν είπαμε και τίποτα,ούτε είχα πρόθεση να υποβιβάσω το συγκεκριμένο χώρο.Απλά σου λέω,πως αν αυτή η κυρία έχει ένα σεβαστό πελατολόγιο,τότε δεν συντηρεί μόνο το χώρο φίλε μου..Τέλος πάντων,επειδή βλέπω πως ενοχλήθηκες το αφήνω εδώ..
     
  9. kinky_gr

    kinky_gr New Member

    Δεν είναι ενόχληση, ξεκαθάρισμα για αποφυγή παρεξηγήσεων είναι
     
  10. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    το ζητούμενο είναι να έχουμε μια σωστή αφέντρα για να υπηρετούμε. Αν οι απαιτήσεις της είναι λογικές, τότε τι πειράζει αν βγάζει χρήματα από αυτό; Αρκεί να κάνει καλά τη δουλειά της. Ξεκάθαρα πράγματα.
     
  11. arseniki_kamariera

    arseniki_kamariera New Member

    το συγκεκριμενο κλαμπ το ξερω κι εγω. Αν δεν κάνω λάθος είναι αυτό με την Αφέντρα Κορίνα, όπου κάποια στιγμή πέρασε και αυτή η Τσέχα. Αυτές οι δύο που ήταν εκει μετακόμισαν αργότερα σε δικό τους χώρο στην Καλλιθέα...

    Σε ό,τι αφορπα το οικονομικό μέρος μην τρελλαθούμε τώρα. Καλώς ή κακώς οι περισσότερες που ασχολούνται με το BDSM και δεν είναι επαγγελματίες δεν βλέπονται. Έχουν το χάλι τους το μαύρο. Άρα μερικές φορές καλύτερα να πληρώνεις μια επαγγελματία που θα σεβαστεί όσα εσυ θέλεις και σου αρέσουν και πάνω απ' όλα θα είναι και όμορφη. Διαφωνείτε;
     
  12. ludwig

    ludwig Guest

    RE: RE: prive club (εμπειρία)

    Ναι, διαφωνώ τελείως. Από που βγαίνει ότι οι περισσότερες μη επαγγελματίες δεν βλέπονται ? Αν και ίσως η εμφάνιση να μην παίζει πάντα τον πρώτο ρόλο σε αυτά. Είναι χαρισματική ? Αυτό παίζει ρόλο. Της αρέσει η αίσθηση της δύναμης ? Αυτό μετράει. 'Εχω δει καλλονές που δεν νοιώθω την παραμικρή διάθεση να δώσω τίποτα. Οι επαγγελματίες είναι τελείως ψεύτικες και θεατρικές και δεν θέλω καμμιά συναναστροφή μαζί τους. Δεν έχουν την αναγκαία δύναμη, την επιβλητικότητα και το πάθος και λυπάμαι που τις στεναχωρώ. Εκεί θα ήμουν πελάτης και όχι σκλάβος. Και επειδή πολύ προβληματίστηκα τα 2 τελευταία χρόνια με κάποιες εμπειρίες και αναζητήσεις σας λέω ότι κουράστηκα πάρα πολύ να δίνω τα πάντα σε κυρίαρχες γυναίκες για να καταλήξω μετά από τόσο καιρό στο συμπέρασμα ότι μόνο μία γυναίκα που γνώρισα από όλες αυτές ήταν Κυρία και όχι μια τυχαία αφέντρα. 'Ηταν η μόνη που με θυμάται ακόμα, με αναφέρει και με αγαπά και σαν άνθρωπο. Χωρίσαμε κοινή συνεναίση. 'Εδωσα πάρα πολλά ακριβώς επειδή δεν ήταν επαγγελματίας. Νομίζετε ότι αυτή και εγώ είμαστε σε χειρότερη μοίρα από άλλους που έχουν παρέα τώρα ? 'Οχι. Και οι δυο μόνοι. Μια τεράστια εμπειρία και ένα αξέχαστο μάθημα όμως είναι πίσω μας. Εγώ την αναφέρω πάντα ως αυτή που με μύησε και την θυμάμαι πάντα και εκείνη το ίδιο. Και οι δυο με καλά λόγια. Μάθετε να τα παίζετε όλα για όλα κι ας αργείτε να βρείτε αυτό που θέλετε. Καλό Σαββατοκύριακο.