Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

prive club (εμπειρία)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος kinky_gr, στις 1 Οκτωβρίου 2005.

  1. Puma

    Puma Regular Member

    Εγώ νομίζω ότι μπαίνουν και αρκετές γυναίκες υποτακτικές...   Αλλά για ζευγάρια... νομίζω δεν έχω δει άλλο εκτός από εσάς, οπότε μάλλον έχετε δίκιο  
     
  2. χαχας

    χαχας New Member

    nomizo oti den eprepe na parei xrhmata afou kai ayth efxaristh8hke
     
  3. physio

    physio Regular Member

    Απάντηση: prive club (εμπειρία)

    είχα βρεθεί κι εγω σε ατό το κλαμπ αφου μένω πειραιά και γενικά ψάχνομαι.
    υπάρχουν και άλλα αν ψάξει κανείς σε αγγελίες και για να είμαστε ειλικρινείς όλες οι κυρίες από αγγελίες βγάζουν χρήματα φυσικά.
    αυτό και βέβαια δεν είναι κακό... απλάπάντα προτιμούσα τις πιο μόνιμες και συναισθηματιές σχέσεις μεταξύ εμού και της εκάστοτε κυρίας μου!
    γούστα είναι αυτά.
    πάντως ι εγώ το πρώτο δυνατό και σοβαρό ξέσξισμα από τον κώλο το έφαγα στον πειραια από αυτή την Κυρία η οποία ήξερε τι έπρεπε να κάνει για να...στηθείς....ακόμη θυμάμαι τη γεύση των ποδιών της όταν τα έβγαλε από τις μαύρες γόβες της γυμνά....ήταν το καλύτερο δώρο.....
    ουφ τι μου θυμήσατε......καύλωσα.....
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    πάλι καλά μένω Πάτρα
     
  5. Mr_Miss_O

    Mr_Miss_O New Member

    Απάντηση: prive club (εμπειρία)

    Οντως μπαινουν αρκετες γυναικες υποτακτικες
    Οσες ειναι συνειδητοποιημενες ομως ολο και καπου ανηκουν
    Ελευθερες και χωρις [] υποτακτικες;;
    Σπανιζουν ή δεν ξερουν τι ακριβως αναζητανε...
    Ζευγαρια οντως υπαρχουν ελαχιστα
    Γενικοτερα παντως πιστευουμε οτι αφαιροντας αυτες που [ανηκουν] καπου ειναι δυσκολο να κανει καποιος "παιχνιδι" εδω μεσα..
     
  6. GIANNIS1973

    GIANNIS1973 New Member

    Στο συγκεκριμενο κλαμπ ειχα παει και εγω οπως και σε αλλα δυο στην Αθηνα αλλα ρε παιδια ολες οι επαγγελματιες κανουν τα ιδια πραγματα (μαστιγωμα δονητη λαγνεια)οσες φορες και να της συναντησεις.
     
  7. slave4mistress

    slave4mistress Regular Member

    οι 2 αυτες αφεντρες μιπως σου εκλεισαν ραντεβου εξω απο το θεατρο του πειραια και μετα πηγατε στο χωρο τους?
     
  8. potty65

    potty65 Regular Member

    Αυτό το club στον Πειραιά είναι τώρα κάτι χρόνια που έχει κλείσει. Ενδιαφέρουσα περίπτωση είναι ένα άλλο κοντά στο Μουσείο, το οποίο σημειωτέον έχει πληρέστατο εξοπλισμό και δεν πάνε να κάνουν αρπαχτή. Είχε παλιά δύο αφέντρες που απ' ότι φαίνεται χώρισαν, πάντως δεν ήταν άσχετες και φαινόταν να το διασκεδάζουν. Επειδή δεν είμαι φανατικός του είδους δεν κράτησα επαφή, πάντως από τις θλιβερές και τρισάθλιες επαγγελματίες του χώρου, αυτές ήταν μία χαρά!
     
  9. manosslave

    manosslave Regular Member

    Απάντηση: prive club (εμπειρία)

    παντωs παιδια απο τισ ιπαρχουσεs επαγελλματιεs θα προτεινα τη μοναδικη μαρινα ι πιο θεα γκομενα και τελεια αφεντρα εγο παντοs την γαμησα κιολαs και τι φιλη τηs την βραζιλιανα για 80 και τιs δυο πολλη ομορφη κλασειs πιο οραια απο την εβα και χουφτονειs κιολαs παιδια μπουταρεs με εβαλε και τιs εγλειψα και κωλο κοντεψα να χυσο ευτιχοs που κρατηθικα και γαμισα τιλεφωνο πριβε οπιωs θελει
     
  10. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Re: Απάντηση: prive club (εμπειρία)

    Κατεβα πρωτα απο το δεντρο.
     
  11. manosslave

    manosslave Regular Member

    Απάντηση: prive club (εμπειρία)

    δεν σε εννοησα ειναι αληθεια απλα ενημεροσα για οσουs θελουν γιατι εδω μεσα οι αφεντρεs μονο διδασκουν μαζι σου τζιμακο σιμφωνο σε ολα καταλαβεs ακριβωs οτι για αφεντρεs γνησιεs μαλλον πρεπει να αλλαξουμε χωρα παμε ολοι στο owk εξαλλου εκει πλειρωνειs σε dom που ειναι πιο φθηνο απο το ευρω για οσουs ξερουν
     
  12. manosslave

    manosslave Regular Member

    Απάντηση: prive club (εμπειρία)

    κανειs λαθοs εδω μεσα ιπαρχουν δεκαδεs σκλαβοι που περιμενουν σαν τρελοι μαζι και εγω βεβαια να ιπηρετησουν μια αλιθηνη αφεντρα αφεντρεs διαθετημενεs να ιποταξουν ολουs αυτουs τουs σκλαβουs δεν βλεπω να ιπαρχουν ξερειs ποσα κονωμανε οι επαγελματιεs τρελλα εκατοπενηνταρια αρα ηπαρχουν χιλιαδεs σκλαβοι στην ελλαδα η διαφορα οι λεγομενεs αφεντρεs στην ελλαδα κοιτουν να εκμεταλευτουν τουs σκλαβουs ενο εμειs οι σκλαβοι αναγκαζομαστε να τα σκαμε χοντρα αν ιπηρχαν ερασιτεχνιεs δεν θα σινεβαινε αυτο και ξερουν καλα ολοι οι σκλαβοι οτι αυτη εινα η αλειθεια.