Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Public Disgrace - Δημοσιος Εξευτελισμος

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Archon, στις 27 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. smell

    smell New Member

    Απάντηση: Public Disgrace - Δημοσιος Εξευτελισμος

    Με τρελαίνει η σκέψη να υποστώ έναν δημόσιο εξευτελισμό. Είναι τόσο κυρίαρχη στο μυαλό μου που θα ήθελα να την ζήσω πραγματικά. Θα ήθελα πολύ να υποστώ με το ζόρι ένα ξεβράκωμα σε δημόσιο χώρο και να γελάνε οι άλλοι μαζί μου ή ένα ξεβράκωμα σε μια δημόσια τουαλέτα και να με αφήσουν εκεί ολόγυμνο για αρκετή ώρα να μην ξέρω πού να κρυφτώ και να υποφέρω από τον άγχος μην με δει κανένας. Άλλη κυρίαρχη φαντασίωση είναι να υποστώ έναν εξονυχιστικό και εξευτελιστικό σωματικό έλεγχο σε κοινή θέα. Να με ξεβρακώσουν τελείως οι αστυνομικοί και να με ελέγχουν επιδεικτικά παντού.
     
  2. rannia

    rannia Rannia Papa Pantyhosed Sissy Slave

    Απάντηση: Public Disgrace - Δημοσιος Εξευτελισμος

    παντα φοραω καλσον και σουτιεν και αλυσιδιτσα στο δεξι αστραγαλο καθως και ζωνη αγνοτητας με λουκετακι. Τωρα πραγματικα φανταζεστε στα αεροδρομια καθε φορα τι ξεφτιλα οταν με ελεγχουν γδυνοντας με....
     
  3. Ιόλη

    Ιόλη New Member

    Απάντηση: Public Disgrace - Δημοσιος Εξευτελισμος

    Φυσικά και θα άντεχα (θα μου άρεσε) δημόσιο εξευτελισμό απ' τον ΚΥΡΙΟ μου, οποιασδήποτε μορφής επιθυμούσε ΕΚΕΙΝΟΣ, από το να φοράω πολύ κοντό φόρεμα ή φούστα χωρίς στρινγκάκι και να διατάξει ο ΚΥΡΙΟΣ μου ν' ανοίξω τα πόδια, ώστε να φανεί το μουνάκι μου, όταν θα είμαστε έξω, και να το δουν όλοι, μέχρι διατάξει να βγω ολόγυμνη έξω.
     
  4. Sehrazat

    Sehrazat Regular Member

    Απάντηση: Public Disgrace - Δημοσιος Εξευτελισμος

      χαχα δεν έχει δα και μεγάλη απόσταση το ένα από το άλλο βρε sklabitsa el!!!!
     
  5. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Απάντηση: Public Disgrace - Δημοσιος Εξευτελισμος

    το λατρεύω.

    το έχω ζήσει.

    εν τέλει,

    σκασίλας μας μεγάλη.

    χαχα

    ηλίας.
     
  6. tiooora

    tiooora New Member

    Απάντηση: Public Disgrace - Δημοσιος Εξευτελισμος

    Πολύ ερεθιστικό δε λέω αλλά ότι κάνω στο κρεβάτι μου είναι μόνο για μένα...
     
  7. cfnm_boy

    cfnm_boy New Member

    Απάντηση: Public Disgrace - Δημοσιος Εξευτελισμος

    μια κοπέλα με έπεισε να κάνω αυτό... Η αίσθηση απίστευτη...
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. MissMary

    MissMary Regular Member

    Απάντηση: Public Disgrace - Δημοσιος Εξευτελισμος

    Αυτό θέλει μαγκιά! Αν και δεν το βρίσκω εξευτελιστικό για έναν άντρα.. ειδικά με τέτοιο σωματότυπο    
     
  9. cfnm_boy

    cfnm_boy New Member

    Απάντηση: Public Disgrace - Δημοσιος Εξευτελισμος

    Λες MISS_MARY? πάντως η αμηχανία που ένοιωθα εκείνη τη στιγμή ήταν αρκετή.... Πάντως θα το ξανάκανα σίγουρα αν μου το ζητούσαν.....
     
  10. MissMary

    MissMary Regular Member

    Απάντηση: Public Disgrace - Δημοσιος Εξευτελισμος

    Μετά σίγουρα πήγατε κατ'ευθείαν για σεξ????????? Δεν βλέπω άλλη εξέλιξη της κατάστασης...
    Η αμηχανία είναι φυσιολογικό συναίσθημα.. και αν κ δηλώνεις σκλάβος, δεν πιστεύω οτι πρέπει να είναι κάποιος για να μπει σε τέτοια δοκιμασία.. εγώ θα ήθελα κ τον Dom μου να μπορεί να το κάνει αυτό.. :date: γιατί όπως προείπα δεν το θεωρώ εξευτελισμό αλλά ένδειξη θάρρους...τόλμης κτλ κτλ..

    Μπράβο cfnm_boy, έχεις κότσια!
     
  11. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Απάντηση: Public Disgrace - Δημοσιος Εξευτελισμος

    οντως μεγαλη τρελλα αν οντως εισαι εσυ ακομα μεγαλυτερη που το βγαζεις εδω.. παντως αν ακολουθησει κανεις την αλυσιδα στο youtube εχει και αλλα βιντεο σου.. οποτε μηπως τελικα την βρισκεις ετσι και δεν εχει σχεση με femdom και τα λοιπα;
     
  12. cfnm_boy

    cfnm_boy New Member

    Απάντηση: Public Disgrace - Δημοσιος Εξευτελισμος

    η αλήθεια είναι ότι μ αρέσει να το κάνω.... απλά μόνος δύσκολα θα το τολμούσα.... χρειάζομαι αλλο ένα άτομο να με προκαλέσει, να με εξαναγκάσει και στο τέλος να με πείσει να μείνω ολόγυμνος.... η κοπέλα του βίντεο πάντως έφτασε ένα βήμα παραπάνω από τους άλλους.... συνήθως όταν το κάνω κάποιος ή κάποια κουβαλάει τα ρούχα μου σε τσάντα..... αυτή τη φορά τα ρούχα παρέμειναν κλειδωμενα και ξεκίνησα κατευθείαν γυμνός