Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Public Disgrace - Δημοσιος Εξευτελισμος

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Archon, στις 27 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. Πιστεύω πως ό,τι έχει να κάνει σχέση με δημόσιο είναι λίγο τραβηγμένο
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    "Αφέντρες" ναι...
    Δεν ισχύει το ίδιο για κυρίες με κεφαλαίο Κ...
     
  3. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Απο τα δυσκολότερα σημεία για καποιον υ...Αλλα ίσως να πρεπει να υποστεί κατι τετοιο κάποιες φορές....
     
  4. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

  5. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Εν μέσω λογισμών και παραλογισμών
    άρχισε κι η βροχή να λιώνει τα μεσάνυχτα
    μ' αυτόν τον νικημένο πάντα ήχο
    σι, σι, σι.
    Ήχος συρτός, συλλογιστός, συνέρημος,
    ήχος κανονικός κανονικής βροχής.
    Όμως ο παραλογισμός
    άλλη γραφή κι άλλην ανάγνωση
    μου 'μαθε για τους ήχους.
    Κι όλη τη νύχτα ακούω και διαβάζω τη βροχή,
    σίγμα πλάι σε γιώτα, γιώτα κοντά στο σίγμα,
    κρυστάλλινα ψηφία που τσουγκρίζουν
    και μουρμουρίζουν ένα εσύ, εσύ, εσύ.
    […]
    Κική Δημουλά, Τα πάθη της βροχής, Το λίγο του κοσμου (1971)
     
  6. odis odiseas

    odis odiseas New Member

     
  7. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Δημόσιος εξευτελισμός ...Βαρύ άθλημα...
     
  8. Angel_o

    Angel_o New Member

    Καθόμαστε και οι δύο στο ίδιο καφέ, αλλά σε διαφορετικά τραπέζια.
    Μου τηλεφωνεί κι αρχίζει να περιγράφει με αρκετά δυνατή φωνή ώστε να την ακούν οι γύρω, πόσο κακή σκλάβα ήταν, περιγράφοντας με λεπτομέρειες το τι της ζήτησα και το πως δεν κατάφερε να με ικανοποίησει.
    Στην συνέχεια εξιστορεί την τιμωρία της όπου τη μαστίγωσα σε κάθε απόκρυφο και μη, σημείο του κορμιού της.
    Τελειώνει τη διήγηση της με περιγραφή μιας ακραίας τιμωρίας, που θα την υποστεί για να κερδίσει την συγχώρεση μου.
    Μετά από λίγο σηκώνεται και φεύγει.
     
  9. estarian

    estarian New Member

    Εξευτελισμό δεν το πολυλές, αλλά ταιριάζει γάντι στο δημόσιο.

    Σε παραλία γυμνιστών (στο μιούρικα για να μην μας ξέρει και κανένας) εκεί που μαυρίζαμε σηκώνεται και πάει σε έναν μοναχικό θαμώνα με την φωτογραφική στο χέρι και του ζητάει να μας βγάλει φωτογραφία.

    Αφού βγάλαμε 1-2 μαζί, ζήτησε απο εμένα να την βγάλω φωτο με τον τύπο. Η μια φωτο έφερε την άλλη και καθώς παραπλησιάσανε για την φωτογραφλία άρχισε να του ψιλοτρίβεται. Εκείνου του σηκώθηκε και άρχισε να απολογείται.

    Τον ρωτάει στυγνά: "θές να κάνω κατι να σε ανακουφίσω". Του τον έπαιξε εκεί μπροστά μέχρι που έχυσε. Μετά συνεχίσαμε το μπάνιο μας.

    Απο που είστε μας ρώτησε ο φίλος μόλις συνήλθε, και έτσι η ελλάδα απέκτησε έναν ακόμα φανατικό θαυμαστή του ελληνικολυ πνεύματος.
     
  10. Angel_o

    Angel_o New Member

    Η ώρα κοντεύει 12 το βράδυ, κι εδώ κι αρκετή ώρα καθόμαστε στη μπάρα του beach bar. Έχω πιει ήδη 2-3 μπύρες κι εκείνη 2 καλοκαιρινά κοκτέιλ. Έχει αρχίσει μια μουρμούρα, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν το κάνει επίτηδες για να με προκαλέσει, ή αν είναι σε διάθεση γκρίνιας.
    Πίνω την τελευταία γουλιά κι ακουμπάω το μπουκάλι στο μπαρ.
    Σηκώνομαι όρθιος, την πιάνω από το μπράτσο και την σηκώνω από το σκαμπό της. Την απομακρύνω από τη μπάρα περίπου όσο το μήκος των χεριών της. Βάζω το ένα μου χέρι στην κοιλιά της και με το άλλο της σπρώχνω την πλάτη, μέχρι να ακουμπήσει στο μπαρ το στήθος της.
    "Ξεκωλιάρα, το ξέρεις πως δεν αντέχω τη μουρμούρα", της λέω.
    Έτσι όπως την υποχρεώνει αυτή η στάση να έχει τουρλωμένο τον κώλο της, της ανασηκώνω το αέρινο κοντό της φόρεμα. Φυσικά δεν φοράει εσώρουχο. Παίρνω το μπουκάλι της μπύρας κι απότομα της το χώνω στην κωλοτρυπίδα. Ένα βογκητό ξεφεύγει από το μισόκλειστο στόμα της. Την σηκώνω όρθια.
    Οι λιγοστοί πελάτες παρακολουθούν αμίλητοι.
    "Θα το κρατήσεις μέσα στον κώλο σου μέχρι να σου πω να το βγάλεις. Έτσι και βγει νωρίτερα, θα βγάλω τη ζώνη μου και θα μαστιγώσω το μουνί σου αλύπητα. Τόσο που δε θα μπορείς να το αγγίξεις για μέρες..."
    Ήμουν σίγουρος, πως θα το άφηνε επίτηδες να πέσει μετά από λίγα λεπτά. Ήξερε πόσο πολύ με άναβε να της μαστιγώνω το μουνί, κι εγώ ήξερα σε τι απίστευτη ξεκωλιάρα πουτάνα μεταμορφωνόταν όταν της το έκανα..!
     
    Last edited: 3 Αυγούστου 2019
  11. Αν το bdsm εχει να κάνει πρώτα από ολα με την συναίνεσή των συμμετεχόντων ...σε ενα δημόσιο χώρο οπου διαδραματίζεται ενα σκηνικό με ξεκάθαρη αναφορά στα φετίχ Που αναγκάζει τον απλό περαστικό, θαμώνα κτλ να συμμετάσχει οπτικά ,ακουστικά (χωρίς πολλές φορές να γνωρίζει καν τι γίνεται και γιατί )... πως μπορούμε να μιλάμε για συναίνεσή?