Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Public sex Εμπειρίες/Φαντασιώσεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Cuckold4Mistress, στις 14 Μαϊου 2014.

  1. Σήμερα διάβασα την εξής δημοσίευση για κάποιο ζευγάρι που έκανε σεξ δίπλα απο τον Λευκό τον Πύργο
    http://www.cityportal.gr/articles_det1.asp?subcat_id=16&article_id=61661
    προσωπικά μου αρέσει η πρόκληση και το παρακινδυνευμένο αλλά το συγκεκριμένο θεωρώ πως ξεπερνάει τα όρια και μειώνει τη προσωπικότητα των "εμπλεκομένων". Άλλο το να κάνεις σεξ σε μια παραλία, σε μια τουαλέτα, σε ενα στενάκι και άλλο στη καρδιά της πόλης.
    η άποψή σας??? σε ποιούς απο εσάς αρέσει κάτι τέτοιο? πόσοι έχετε κάνει κάτι παρόμοιο?
     
  2. Elysium

    Elysium Contributor

    Δημόσια συνουσιάζονται τα ζώα.
    Οι άνθρωποι έχουν αναπτύξει κάποιον πολιτισμό και στους κανόνες συμβίωσης περιέχεται και η αξία του σεβασμού. Βέβαια και οι άνθρωποι ζώα είναι και κάποιοι... πολύ μάλιστα.
     
  3. yagos69

    yagos69 Live with a dream, not a substance

    Cuckold4Mistress πρέπει να συμφωνήσω με την άποψη που παρέθεσες. Πιστεύω πως το σεξ σε κάποιο δημόσιο χώρο (όχι όμως και κάποιο κεντρικότατο σημείο) είναι ωραίο λόγω του αισθήματος που προκαλεί. Το αίσθημα του "απαγορευμένου" και του "σπασίματος των κανόνων", η όλη κατάσταση στην οποία βρίσκεσαι εκείνη τη στιγμή ψυχικά, η στάση, το μέρος, οι ήχοι, ακόμα και η περιέργεια για το τι θα γίνει στο τέλος. Όλα αυτά (και άλλα πολλά) συμβάλλουν στο να το κάνουμε "απολίτιστα" και σαν άγρια ζώα.
    Εξάλλου, αν δε μας δουν πώς θα το ξέρουν;
    χεχεχεχεχεχε!
     
  4. Galeone

    Galeone Regular Member

    Το έχω κάνει αλλά ήμουν μεθυσμένη και δεν καταλάβαινα και πολλά. Σε κάποια φάση ο τύπος μου είχε κατεβάσει το σορτς και έπαιζε με την κλειτορίδα, και γυρνάω το κεφάλι στο πλάι και ήταν κάτι τύποι (3-4) που μας κοίταζαν, πιο μακρυά βέβαια. Τότε του είπα να πάμε πιο πέρα, αλλά επειδή είχα πιει κιόλας, είχα ξεχάσει ότι ήμουν με κατεβσμένα τα ρούχα και όταν πήγα να προχωρήσω τότε το κατάλαβα. Ντάξει, ρεζίλι   Μετά, πήγαμε κάπου πολύ πιο έρημα, αλλά σε κάποια φάση βγήκε μια γριά από το μπαλκόνι και κοιτούσε... δεν κάναμε τίποτα μέχρι να ξαναμπεί μέσα αν και στάνταρ θα μας είχε καταλάβει. Γενικά δεν με καυλώνει καθόλου το να με βλέπουν άλλοι ή αυτή η αίσθηση του φόβου μην σε δει κανείς κλπ. Για μενα, λειτουργεί και λίγο αντικαυλωτικά γιατί δεν είμαι χαλαρή και είμαι συνέχεια σε εγρήγορση για να δω αν έρχετα κανείς και τέτοια. Σε δημόσιους χώρους έχω ξανακάνει σεξ, αλλά ήταν πολύ πιο ήρεμα και 100% ασφαλές καθώς ήταν δεδομένο ότι δεν θα μας έβλεπε κάποιος.
     
  5. Alassè

    Alassè New Member

    Public...sex..αλήθεια ποσο πάμπλικ ηταν το οτι με εσκιζε σε παραλία γυμνιστών ολο το σ/κ...δε ξερω κάν αυτο θεωρείται πάμπλικ..ξερω μονο οτι γουσταραμε κ οι 2 που μας έπαιρναν μάτι....
     
  6. yagos69

    yagos69 Live with a dream, not a substance

    Θεωρείται, θεωρείται!  
     
  7. Alassè

    Alassè New Member

    χαχαχ..   κ στα καπάκια gold shower.............
     
  8. Galeone

    Galeone Regular Member

    Tεεεεέλειο! Μόνο απ' αυτό σε συμπάθησα ήδη!  
     
  9. yagos69

    yagos69 Live with a dream, not a substance

    Gold Shower? NOOOOOO!!!!!  
     
  10. Galeone

    Galeone Regular Member

    έλα μια χαρά είναι, και να το κάνεις και να στο κάνουν.
     
  11. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    @Galeone για αυτό εδώ έλεγα
     
  12. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    Kαποια φορα μου ζητησε ο Αφεντης μου να παω να τον βρω στο μπαλκονι φορωντας μονο καλτσες ,ζαρτιέρες και ψηλοτάκουνα, μολις ειχε πεσει ο ηλιος ηταν καλοκαιρι και σιγουρα θα υπηρχαν αρκετα ατομα που μπορει να με εβλεπαν,το γεγονος ότι ειμουν αγορι ντυμενο ετσι το θεμα μ εκανε να ντρεπομαι πολύ, όμως νικησε η παρορμιση μου να υπακουσω αλλα και με καυλωνει να με βλεπουν,το εκανα λοιπον και πηγα στο μπαλκονι ετσι όπως μου το ζητησε,φορουσε μονο ένα σορτσακι και μου ζητησε να τον παρω με το στομα μου,γονατισα μπροστα του και τον πηα στο στομα, δεν σταματησα μεχρι να τελειωσει.