Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος JokerGemini, στις 5 Μαϊου 2011.

  1. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Με χαρα να ακουσω/διαβασω τους λογους της υπαρξης σας στον χωρο αλλα και στο/α forum ( Ελλαδα & Εξωτερικο ).
     
  2. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Στο forum για να περναει η ωρα ευχαριστα,γιατι επικοινωνω με φιλους που ηδη εχω κανει εδω,για να καταθετω τις σκεψεις μου και τις αποψεις μου σε καποια θεματα που με ενδιαφερουν και για να διαβαζω τις αποψεις και τις σκεψεις αλλων μελων, που καποιες φορες με βοηθουν να καταννοησω καταστασεις που ισως κι εγω βιωνω.
    Στο "χωρο" οπως τον ονομαζουμε συνηθως,θα ελεγα μαλλον οτι με ελκουν αυτα που νοιωθω και θελω να εκφρασω και οι ανθρωποι του,εχουν κοινα ερεθισματα και κοινο τροπο εκφρασης στις προσωπικες-ερωτικες τους σχεσεις με μενα.
     
  3. thanasis

    thanasis Contributor

    Στον χώρο για την ερωτική εκφραση, να διευρύνω τις γνώσεις μου, να πάρω ερεθίσματα, να ανταλλάξω πληροφορίες, να γνωρίσω ομοϊδεάτες, να τους ακούσω και να με ακούσουν.

    Στο φόρουμ για τον χαβαλέ και από συνήθεια.
     
  4. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    για να πειράζω τον κόσμο!  

    α! και γιατί λατρεύω τον isnogood και τον anacreon!
    τη βρίσκω αφάνταστα μ' αυτούς του δύο!
     
  5. shamanka

    shamanka Regular Member

    Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Στο φόρουμ μπέικα εντελώς τυχαία κάποτε .. γνώρισα ανθρώπους και έκανα φιλίες .. άλλωστε είναι σαν στέκι για μένα ) Κατά διαστήματα κρατώ ημερολόγιο και φυσικά θέλω να τα μοιράζομε με ανθρώπους που πέρασαν ή περνάνε την ιδία φάση με εμένα… η καθημερινότητα έχει καταντήσει να είναι τα αόρατα δεσμά μου .. ι πραγματική σκλαβιά χωρίς τη συναίνεση μου και είναι στιγμές που θα ακρωτηρίαζα το άκρο από το οποίο πιάστηκα στην φάκα. (ευτυχώς δεν είναι το κεφάλι μου)))))

    Στον χώρο ….μου αρέσει να δοκιμάζω τα όρια μου…. Που ώρες ώρες είναι σαν γκρεμός .. σαν άπατο πηγάδι .. που αν πέσω στα σοβαρά δεν θ ανέβω ποτέ στην επιφάνεια .. και θα πάρω κόσμο και κοσμάκη μαζί μου και δε λέει ακόμα))
     
  6. undertraining

    undertraining Regular Member

    Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Aυτή φράση μάλλον διάβαζε το μυαλό μου όταν γράφτηκε και κατάφερε να εκφράσει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο τις σκέψεις μου!

    Στο θέμα τώρα: Είμαι εδώ για να ανακαλύψω το χώρο. Το βρήκα τυχαία το φόρουμ και θέλω να δω κατά πόσο ανταποκρίνεται ο χώρος στην ερωτική μου τάση για υποτακτικότητα. Δεν τον ξέρω το χώρο και γι αυτό το forum είναι ένα καλό μέσο για να καταλάβεις, συζυτήσεις και αντιληφθείς (Αν μπορείς φυσικά να αποφέυγεις τα ξεκατινιάσματα!).
    Πάντως πολλές άναρχες σκέψεις και επίσης ερωτικές συμπεριφορές και εμεπιρίες βρήκαν το τρόπο να κατηγοροιοποιηθούν να "managaριστουν" και να τακτοποποιηθούν στο μυαλό μου!
     
  7. Sirbaid

    Sirbaid Regular Member

    Στο φορουμ από σπόντα... από αναζήτηση... εξάλλου και η εγγραφή από το 2007 με αυτό το νικ ενω με άλλο πολυ παλαιτερα. Ανταλλαγή γνώσεων απόψεων.

    Στό χωρο για την ερωτικη αναζήτηση του ένστικτου και ανάγκη επικοινωνίας με άλλα άτομα που καταλαβαίνουν αντιλαμβάνονται του τι υπάρχει
     
  8. Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Εγώ βασικά μπήκα εδώ για να σώσω τις ψυχές σας από την αμαρτία, αλλά προς το παρόν το παίζω αμαρτωλός για να με εμπιστευτείτε.





    OK, σοβαρά τώρα:

    Στον "χώρο" ντιπ καταντίπ δεν είμαι, αλλά μου αρέσουν οι επαφές με τον "χώρο", γιατί, αρκετά από τα ερωτικά γούστα και φετίχ μου εφάπτονται με τον σαδομαζοχισμό και ίσως και με το Τ/b. Επίσης, πολλοί από τους ανθρώπους του χώρου είναι πολύ ενδιαφέρουσες προσωπικότητες και μου αρέσει να συγχρωτίζομαι μαζί τους. Επίσης έχει σέξυ γυναίκες.  

    Στο φόρουμ είμαι, γιατί μου αρέσει (και συχνά με καυλώνει) η θεματολογία και το επίπεδο πολλών συζητήσεων και πολλών συμμετεχόντων.
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Απο οπουδηποτε αλλου ετρωγα πορτα 
    Συνηθως με ξυπναγε η πρωτη αχτιδα ηλιου μεσα στο ματι ψαχνοντας μηχανικα τα μαυρα γυαλια,
    ρεμαλι σε σκαλοπατια εξωπορτας,σφιχτες αγκαλιες οληνυχτις μ'ενα μπουκαλι Jack,
    προσπαθωντας να θυμηθω τι παιχτηκε στο ροκομπαρο και ποσες φορες εχω ακουσει την ιδια τσιριδοατακα:rant:
    ''Ουστ,εξω απο το σπιτι μου παλιοανωμαλε!''
     
    Last edited: 5 Μαϊου 2011
  10. Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Η αποπάνω δημοσίευση παίρνει το βραβείο.
     
  11. Heretic_Angel

    Heretic_Angel Regular Member

    Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Βρίσκομαι εδώ ως ζωντανή απόδειξη του φαινομένου της πεταλούδας.

    Το "δημιούργημα" ενός κλικ (και ουχί κλίκας), κάποιο όμορφο πρωϊνό του προηγούμενου καλοκαιριού (αρχές Αυγούστου ήταν νομίζω).

    Σ' ευχαριστώ κλικ μου, για την εξαιρετική αυτή εμπειρία που βιώνω από τότε. Τι θα έκανα χωρίς εσένα. (μόνο το κλικ με αγαπάει πραγματικά:rollinglaugh 
     
  12. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Quiz....Γιατι βρισκεστε εδω?

    Ωραια,διαλεγω τοτε την σκηνη της απονομης.Ακριβως οπως στην ταινια ...

    είναι αυτή η ταινία όπου στην πρώτη σκηνή βλέπουμε μέλη μιας οικογένειας να κάθονται στο σαλόνι, και να βλέπουν τηλεόραση. ένα μικρό ωραίο σαλόνι με κόκκινο χαλί και ένα σκούρο ξύλινο τραπέζι στο κέντρο. η μητέρα είναι στην κουζίνα και η μικρή κόρη δεν έχει γυρίσει ακόμα από το σχολείο. η τηλεόραση δείχνει το κονσέρτο της φιλαρμονι...κής ορχήστρας της νέας υόρκης που παίζει το Hallelujah! του George Frideric Handel ενώ ο καθυστερημένος γιος παίζει το πουλί του με δύναμη. ο πατέρας έχει βάλει τον σκύλο, ένα αρσενικό labrador, να του γλύφει τα αρχίδια ενώ τραγουδάει δυνατά Angels fall from the Sky. στη σκηνή εμφανίζετε η μητέρα με μια τεράστια γεμιστή γαλοπούλα την οποία και αφήνει πάνω στο τραπέζι. ο καθυστερημένος γιος βλέπει την τρύπα στην γαλοπούλα, σηκώνεται όρθιος και πάει και χώνει το πουλί του μέσα, βιάζοντας το ψητό κρέας σαν μανιακός. εκείνη τη στιγμή ανοίγει η πόρτα και μπαίνει η κόρη μέσα. ο πατέρας κλωτσάει τον σκύλο, ο οποίος πηγαίνει και τρώει τα φαγητά που βγαίνουν από τον λαιμό της γαλοπούλας και τα οποία σπρώχνει με το πουλί του το καθυστερημένο, πιάνει από την μέση την κόρη και την φέρνει κοντά του. η μητέρα αρχίζει και γδύνει την κορη ενώ ο πατέρας της χαιδεύει στο στήθος…η ορχήστρα πλέον παίζει την Ώδη στην Χαρά’ και ο χορτάτος σκύλος κάνει σεξ με το πόδι της μητέρας ενώ εκείνη παίζει με το…
    -ώπα, τι ταινία είναι αυτή ρε..
    -σκάσε λίγο να σου πω…η μητέρα παίζει με το μουνί της κοιτώντας την κόρη της που τώρα γλύφει τον άντρα της. ο καθυστερημένος τελειώνει μέσα στην γαλοπούλα και αρχίζει να κλαίει. η μητέρα του βγάζει απαλά το πουλί από την γαλοπούλα και αρχίζει να το γλυφει τρώγοντας παράλληλα και την γέμιση που το έχει καλύψει. η κόρη ανοίγει τα πόδια της και αποκαλύπτει δύο μουνιά. ο πατέρας τώρα την πηδάει δυνατά από το ένα και της βάζει δάχτυλο στο άλλο ενώ αυτή κλαίει γιατί είναι αλλεργική στο σκόρδο. η μητέρα μην έχοντας κάτι να βάλει μέσα της πιάνει τον σκύλο και του τραβάει μαλακία. ο σκύλος όμως προτιμάει να κατουρήσει στο κόκκινο χαλί, προκαλώντας κλάματα και στην μητέρα γιατί ήταν χειροποίητο και τώρα είναι κατεστραμένο. για να εκδικηθεί τον σκύλο παίρνει το μαχαίρι δίπλα από την γαλοπούλα και τον καρφώνει στην κοιλιά. το χαλί γεμίζει με αίμα και ο καθυστερημένος γιος πάει και ξαπλώνει και κυλιέται πάνω στο σημείο αυτό έχοντας ένα δάχτυλο στο στόμα του και ένα στον κώλο του. ο πατέρας εντωμεταξύ πηδάει την κόρη από πίσω ενώ η μητέρα με το ένα χέρι της ρίχνει χαστούκια στον κώλο και με το άλλο τραβάει με δύναμη τα αρχίδια του πατέρα…εκείνη τη στιγμή μπαίνει στο δωμάτιο η 80χρονη πεθερά φορώντας ζαρτιέρες και ….

    (Πηγη,δεν θυμαμαι απο που ,μονο το ονομα της ταινιας)