Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Reminiscences of a Sinner : "De Kooi"

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Gloriana Majestica, στις 9 Ιουλίου 2017.

  1. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Θυμάμαι λίγο διαφορετικά τα πράγματα της "πρώτης μέρας" και το ποιος ξεκίνησε να μιλάει με ποιο τρόπο και σε ποιους, ακόμα και γιατί αυτό απλά αφέθηκε να συνεχιστεί, αρκετά πριν γίνει αυτό που λες. Θα ζητήσω όμως να με συγχωρέσεις γιατί δεν έχω καμία μα καμία όρεξη να ανατρέξω στις ειδοποιήσεις και να αρχίσω να κάνω ποστ επί ποστ. Δεν είναι άλλωστε δική μου δουλειά αυτό  

    Γιαυτό κ είπα για κανόνες και για ισχύ των κανονων συνέχεια. 'Η ισχύουν, ή όχι.
     
  2. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Αυτά που κυρίως συζητάς τις πέντε τελευταίες σελίδες με κυρίως αυτούς που τα συζητάς.
     
  3. elfcat

    elfcat . Contributor

    Όχι δεν είναι δική σας ούτε δική μου δουλειά, συμφωνώ.Αν γίνεται αυτό που λέω όμως, ακόμη και αν θυμόμαστε διαφορετικά, τότε πρέπει να σταματήσει, όπως και να έχει.
     
  4. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Δεν πρόκειται περί συζήτησης, στη μεγαλύτερη έκτασή της. Απαντώ σε Ζέππελιν, ιπτάμενα τσουρέκια, κόκκινα αυγά και σε κάποιους αγανακτισμένους πολίτες, που μου φέρνουν όλ' αυτα τα πεσκέσια. -Πώς θα το χειριζόσουν ;
     
  5. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Πολλά πρέπει να σταματήσουν, συνολικά και άμεσα. Καμία αντίρρηση. Όχι όμως "μόνο ένα", ούτε "μόνο για κάποιους"   Ειμαι απόλυτα σίγουρη ότι καταλαβαινόμαστε.
     
  6. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Αν ήμουν Gloriana θα ήμουν Gloriana στα όλα μου.
    Θα τα έγραφα στο μουνί μου και θα συνέχιζα με τέχνη.
     
  7. folha

    folha deja vu

    Μια σουρεαλιστική ιστορία που να τα συμπεριλαμβάνει όλα αυτά + μια εφημερίδα που εκτυπώθηκε κατά λάθος με πορτοκαλί χρώμα!
     
  8. lotus

    lotus Silence

    Αχ, @brenda ...
    'Εχεις δει σόγια να μιλάνε όλοι μαζί τρωγοπίνοντας και να βγάζουν τα απωθημένα τους ο ένας στον άλλον και να φωνάζουν ο ένας πιο δυνατά από τον άλλον και να γίνεται του Κουτρούλη ο γάμος?
    Κάποιοι το λένε Ελληνικό ταπεραμέντο χα χα
    Κατ ουσίαν όμως ..... τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμμύδια
    Cool... παίρνεις μπυρίτσα και ποπκόρν και απολαμβάνεις από απομακρυσμένη θέση και ψηλά το θέαμα
    Μάχη στο γαλατικό χωριό!!!
     
  9. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Όταν αυτό γίνει πράξη...


    Τότε θα μπορούμε να μιλάμε για διάλογο... Ασχέτος στάτους και ημερομηνία εγγραφής κατά του φόρουμ...
     
  10. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Αυτό το νήμα έχει μετα βίας δύο σελίδες που ασχολούνται με την τέχνη σου και εννέα αφιερωμένες στην άλλη οπτική γενικά.
    Και για την άλλη οπτική γενικά, συγνώμη που θα σε στεναχωρήσω, δεν είσαι και τόσο άμοιρη ευθυνών, αν σε ενδιαφέρει η γνώμη μου.

    Όχι γιατί θεωρώ ότι δικαίως σου επιτέθηκαν αλλά γιατί έδωσες αρχικά πολύ μεγάλη σημασία σε αυτούς που δεν θα σε ήθελαν αρχικά εδώ.
     
  11. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Του εναντίον πιστεύω ότι είναι πολύ απλό τη σήμερον ημέρα στο σήμερον φόρουμ να γράφεις ιστοριούλες και να ασχολείσαι με τις ιστοριούλες και με αυτούς που τους αρέσουν και οι ιστοριούλες και εσύ.
     
  12. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Και οι οποίοι εξακολουθούν να τρέφουν τα ίδια -και χειρότερα- αισθήματα "συμπάθειας".

    Και μην απορείς γιατί οι σελίδες των νορμάλ σχολίων είναι μόνο δύο. Όταν ένας τελάλης περιδιαβαίνει το φόρουμ ολημερίς, αποκαλώντας με τη γαϊδουροφωνάρα του όποιον τολμήσει να γράψει εδώ ένα κανονικό σχόλιο "παπαγαλάκι" και "μεντορούμενο" κι αβανταδόρο (της μεγαλομουνάρας, ε ; ), τότε πολλά εξηγούνται με τον πιο απλό τρόπο. Δεν έχει κανείς διάθεση να τον αποκαλούν παπαγαλάκι και υποχείριο. Άσ' το Aurora, είτε έχεις χάσει επεισόδια, είτε τα βλέπεις όλα πολύ απλά, επειδή δεν έχεις βρεθεί στην ίδια θέση.