Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Reminiscences of a Sinner : "De Kooi"

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Gloriana Majestica, στις 9 Ιουλίου 2017.

  1. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Θα ήταν λάθος σου να θεωρήσεις ότι τυχαία δεν βρέθηκα στην ίδια θέση και θα ήταν επίσης λάθος σου να παραμένεις σε αυτή την θέση.
    Βγες με τον φωτογράφο για ένα καφέ, που ήσουν και εντελώς άδικη απέναντι του, και θα σταματήσει και το τελάλισμα, να είσαι σίγουρη.
     
  2. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ενδιαφέρων ο τρόπος που η ίδια αναφέρεστε στον εαυτό σας - προσέξτε, εσείς, όχι εγώ.
    Δεν περιγράψατε τον εαυτό σας πίσω από τις ιστορίες σας ως "ψώνιο" ή "βανίλα", αλλά ως πεμπτοφαλαγγίτισσα.
    Και η Πέμπτη Φάλαγγα είναι από μέσα. Επίσης έχει σκοπό, στόχο, δεν είναι οτινάναι.
    Αναρωτιέμαι ποιος συνειρμός σας οδήγησε να διαλέξετε τον συγκεκριμένο ορισμό.

    Πλάκα δεν έχει; Εγώ πάντως το διασκεδάζω  
     
    Last edited: 17 Ιουλίου 2017
  3. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    έτσι... βάλτου και κάνα πόδι στη μάπα... εκεί να δεις τι θα πάθει. χεχε
     
  4. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Προφανώς δεν παρατήρησες ότι το συγκεκριμένο κομμάτι κειμένου είχε γραφτεί με ΆΛΛΟ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΦΟΝΤΟ, το οποίο το κάνει αυτόματα αλήθεια και τελοσπάντο να προσέχουμε και λίγο ναι 'Εστελ?
     
  5. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Τι δουλειά έχει ο φωτογράφος, ρε συ φίλος ; Μια φορά ανακατεύτηκε, νομίζω το ψιλο-λύσαμε, τέλος. Ο καφές πάλι που κολλάει ; Σιγά τώρα να μη βγαίνω για καφέ με τον καθένα που πλακώνομαι εδώ μέσα. Κοίτα, μάλλον θα εχεις καταλάβει ότι οι PR δεν ειναι το δυνατό σημείο μου, για ένα πολύ απλό λόγο : 'Οτι δε δίνω φράγκο για PR.

    Τώρα, το πώς συναρτάται το "τελάλισμα" με τους καφέδες, δεν το κατανοώ και, ειλικρινά, δεν επιθυμώ να το κατανοήσω. 'Οχι φίλε, κοίτα, δεν πρόκειται να κάνω την παραμικρή παραχώρηση, προκειμένου να μου επιτρέπεται να ποστάρω. Θα ήταν γελοίο. Έχω την ατομική ευθύνη των όσων γράφω και υπόκειμαι ΜΟΝΟ στις διατάξεις του νόμου, στον έλεγχο της ιδιοκτησίας και των οργάνων της διαχείρισης του site, βάσει του κανονισμού του. Κανένας και ποτέ δεν πρόκειται να με εκφοβίσει με τρολλάρισμα ή να με δελεάσει με τη διακοπή του. Ούτε μία στο εκατομμύριο. Κι ας μου στείλουν κι ένα ασκέρι τελάληδες, βλέπεις τι γίνεται και πως καταλήγουν κάθε φορά.
     
  6. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Κάτι απ' αυτά τα τρία είμαι πάντως, έτσι Έστελ ; Ψώνιο, βανίλα ή Πεμπτοφαλλαγγίτισσα (Ξεχάσατε την Εχθρό του Λαού. Τέσσερα το όλον)

    Καλά το πάτε, κουράγιο, έχει ανήφορο ακόμη.

    Εγώ να δείτε πως διασκεδάζω. Αμ, και να 'μουν μόνο εγώ....  
     
  7. Revenant

    Revenant Staff Member

    Καλησπέρα,

    θα ανοίξω το νήμα αλλά επειδή ξέρω πως μπορεί να συνεχίσουν κάποιοι τον τσακωμό δεν υπόσχομαι ότι θα μείνει ανοιχτό.
     
  8. dreams

    dreams Regular Member

    Απαξ και εκλεισε θα ξανακλεισει, αν φυσικά καταδεχτει να ξαναγραψει η δημιουργος του.
    Τέλοσπάντων το νήμα εκλεισε.
     
    Last edited: 17 Ιουλίου 2017
  9. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Ευχαριστώ @Revenant  


    Δεν θέλω μελαγχολίες, καλέ μου @dreams. Kαι βέβαια θα ξαναγράψω. Πιστεύω ότι θα προλάβω να δημοσιεύσω άλλο ένα κειμενάκι, πριν φύγω για τις διακοπές μου. Και μόλις επιστρέψω, θα δημοσιεύσω κι άλλο. Σου υπόσχομαι ότι θα είμαστε όλοι εδώ. Και θα γράφουμε. Θα επικοινωνούμε. Θα δεις.  



     

    Η γνωστή συγγραφεύς ιστοριών φρίκης Gloriana Majestica,
    δήθεν ρεμβάζουσα,σε καραστημένη πόζα για το περιοδικό “Monstrosity”…..
     
  10. dreams

    dreams Regular Member

    Χαίρομαι με αυτά που διαβάζω και ανυπομονώ να θαυμασω και πάλι τα κειμενα σου αγαπητη