Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ROLE PLAY....ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος extremakis, στις 28 Νοεμβρίου 2016.

  1. extremakis

    extremakis LIMP FETISH

    Παιζεις παιχνιδια ρολων ? Αν ναι...τι ρολους εχεις παιξει ? Θα παιζες καθε ρολο ή υπαρχοιυν ρολοι που δεν θα ηθελες ή δεν θα μπορουσες να παιξεις ? Φαντασιωνεσαι καποιο ρολο που θα ηθελες να παιξεις αλλά δεν ετυχε μεχρι αυτην την στιγμη ?
     
  2. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Αρχισα με το baldur's gate πριν αρκετά χρονια και δεν έχω σταματήσει από τότε..
    Όσο για ρόλους ... fighter, barbarian, necromancer, mage .... αλλά όχι bard δεν το θέλω αυτό τον ρόλο... ο ρόλος που θα ήθελα να παίξω είναι cleric αλλά αυτό το λιβάνι δεν το αντέχω...

     
     
  3. Χαχαχα! Σωστός!   Εγώ παίζω επιτραπέζια RPG και είμαι Keeper στο Call of Cthulhu.  

    Για να απαντήσω όμως στο νηματοθέτη, ναι, έχω παίξει το ρόλο του καθηγητή και του πατέρα κυρίως. Μερικές φορές και του γιου. Είχα και ανάλογο ντύσιμο βέβαια. Η κοπέλα μου ήταν είτε μαθήτρια, είτε μητέρα και με θήλαζε... Και αυνανιζόταν ταυτόχρονα η ανώμαλη... (Google: masturbating while breastfeeding) Υπήρξαν βέβαια και τα κλασικά roleplay Maid και catgirl.
     
  4. Μιλάμε πάντα για την ίδια κοπέλα την ροκ σταρ την ιδιοφυΐα που θα την πάρουν στην NASA και σε φιλούσε στο μάγουλο στην φωτό!?? Μάλλον γι αυτή ε? Από ότι έχεις πει δεν είχες και πολλές αλλες. Να ναί καλά το κοριτσάκι εκει που βρίσκεται!
    Τέσπα στο θέμα μας.
    Εγώ έχω υποδυθεί πολλούς ρόλους. Και όλοι πετυχημένοι.. Μερικοί εξ αυτών :ξαδέρφη, παππούς μπατζανακης , κουνιαδα ,ετεροθαλής αδερφη, προγιαγια ,θεία από το Σικάγο.
    Αυτά όσων αφορά συγγενικές σχέσεις.
    Γενικότερα τώρα έχω υποδυθεί :γάτα, σκύλο, αρουραίο, σκουλήκι, γαϊδούρα (με πολύ μεγάλη επιτυχία αυτό)
    Νοσοκόμα, καρδιοχειρουργο, παθολόγο, ακτινολόγο, γυναικολόγο(οχι δεν είμαι λεσβια .ταχα ειχε έρθει αυτός με την γυναίκα του που ήταν έγκυος. Την άφησα να περιμένει και καλά στην καρέκλα με τα πόδια πάνω και "πηρα τον άντρα της έξω στην αίθουσα αναμονής του ιατρείου μου..")υδραυλικό, μπετατζη, ραδιοφωνικό παραγωγό, αγρότη, μελισσοκόμο, κλόουν, βουλευτή, πρόεδρο δημοκρατίας, καντιλαναφτη,αριστερό ψάλτη, παπαδιά,μοναχή, με παρέα και τέλος θα αναφέρω έναν ρόλο για τον οποίο είμαι περήφανη.. Εμ.. Θεωρώ ότι έδωσα ρεσιτάλ την συγκεκριμένη φορά.. Μιλάω για τόν ρόλο της Κοντορεβυθουλας... Ταυτίστηκα λόγω ύψους και βγήκε εντελώς αβίαστα το ολο play.. Αξέχαστες στιγμές.. Πραγματικά..
     
  5. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Hunter, Priest και ενίοτε έκλεβα από έναν φίλο μου το rogueακι του για BGs.
     
  6. Στο CERN. Δεν τα θυμάσαι καλά.   Όλα με αυτήν τα έκανα εκτός από το μητέρα-γιος-θηλασμός. Αυτό το έκανα με μια δικηγόρο 3 χρόνια μεγαλύτερή μου.
     
  7. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Οταν λες με το αναλογο ντυσιμο...στο ρολο γιου που θηλαζες δηλαδη,φορουσες πανα;
     
  8. zozefiin

    zozefiin Guest

     
  9. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    To wow ζει και βασιλευει... pvpv και rogues = warcraft FTW ...  
     
  10. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    Dnd KAI META το χάος...  
     
  11. zozefiin

    zozefiin Guest

    Αγαπάμε WOW
     
  12. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Γιατι με βαζετε σε πειρασμο να καω παλι;;;;;