Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ROLE PLAY....ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος extremakis, στις 28 Νοεμβρίου 2016.

  1. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    και εμεις μεχρι το πρωτο πορταλ.. στα 80 και μετα σουπα για 8 χρονα
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αμέ, έχω παίξει τους ρόλους, του άντρα, του συνηγόρου, του Κ ( αφού σαν Κ ήμουν πάντα γιαλαντζί ), του αντιεξουσιαστή, της σεξοδιαστροφικής και σαδίστριας προϊσταμένης ( του εαυτού μου εννοείται. Αφού ήμουν ο προϊστάμενος-η και η τότε "ξεπέτα" μου τύγχανε και αληθινή γραμματέας μου, εκεί που δούλευα καθώς και σεξοδιαστροφική ), του μπατήρη και ατάλαντου συγγραφέα.

    Κάποιοι ρόλοι δεν μ' εμπνέουν στο ελάχιστο και δεν θα τους δοκίμαζα καν. Τουτέστιν του αστυνομικού, του ανακριτή, του Αφέντη, του σκλάβου, της νοικοκυράς, του γιατρού, του πατέρα/μητέρας ( αυτούς τους δυο τελευταίους ούτε νεκρός ), του ζωγράφου, του ιερέα, του "χλιδάτου". Τις φαντασιώσεις μου καλά να είμαι, τις έχω ήδη ικανοποιήσει, όσο μπορούσα και παν' απ' όλα όσο ήθελα ( για να παραφράσω τ' αλάνι στη Γλυκιά Συμμορία του Νικολαΐδη ). Δεν θα με χάλαγε σε κάποιο όχι τόσο μακρινό μέλλον, να παίξω το ρόλο του ψαρά ή του φαροφύλακα, αλλ' αν γίνει, δεν θα είναι απλά μια ερμηνεία ρόλου, μα επιλογή ζωής.
    Ωραίο το θέατρο, αλλά προτιμώ τ' αυθεντικά πράγματα, όσο κι αν μοιάζουν πεζά.  
     
  3. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    34 και κατι συναπτα χρόνια το μονόπρακτο " ο μαλάκας με πατέντα " τωρα μεταφρασμένο και στα σουαχιλι ...   Δεν μιλαμε απλα για ρολακι , ειναι ρόλος σταθμός ( η μαλάκια ειναι οτι ο σταθμος αυτος δεν εχει άλλο τρενο να αλλάξουμε λίγο " παραστάσεις " )
     
  4. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Μου αρέσουν τα παιχνίδια ρόλων! Κάθε είδους, επιτραπέζια, ηλεκτρονικά, σεξουαλικά...!

    Αλλά δε μου αρέσουν τόσο 'καθημερινοί' ρόλοι όπως αυτοί που είδα να περιγράφονται σε προηγούμενα μηνύματα πχ γιατρός-ασθενής, συγγενείς κτλπ. Προτιμώ πιο εξωτικούς ρόλους, με φαντασία.
    Πχ. βικτωριανή πριγκήπισσα-λόρδος, κύριος σε αρχαίο σκλαβοπάζαρο που ψάχνει να αγοράσει τη νέα του δούλα, βρικόλακας-θύμα / σουκούμπους-θύμα, ψυχάκιας βιαστής-θύμα, επιβίωση σε μεταποκαλυπτικό περιβάλλον κα...

    Το πρόβλημα είναι με τις στολές μερικές φορές, να βρεις ή φτιάξεις...
     
  5. el pastigio

    el pastigio Bis vivit qui bene vivit

    Κι όμως δεν το έχω κάνει ποτέ.......ίσως στο μέλλον.....
     
  6. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Πολλές φορές είμαι το πιο υπάκουο σκυλάκι που είχε ποτέ η Κυρία μου!