Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ROLE PLAY - LIMP FETISH & ΝΤΥΣΙΜΑΤΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος extremakis, στις 23 Νοεμβρίου 2016.

  1. extremakis

    extremakis LIMP FETISH

    Αληθεια , πιο στυλ σας αρεσει ? Παιζεται παιχνιδια ρολων ? Αν ναι... ποια ντυσιματα σας αρεσουν να φορουν οι κοπελες στα συγκεκριμενα games ? Εμενα με τρελαινουν τα role play οπου η κοπελα παιζει την αθλητρια. Το ντυσιμο της χαρακτηριστικο ! Αθλητικα καλτσακια , αθλητικα παπουτσια , γκετες , στρινγκ , κολαν στιβου , αθλητικο σουτιεν , αθλητικο τοπακι ή αθλητικο T shirt κοντο , εφαρμοστο , αθλητικο περιβραχιονιο . Οταν η κοπελα εχει αθλητικο λεπτο κορμι, δεν πιστευω πως υπαρχει πιο σεξυ ντυσιμο απο το παραπανω...αν συνδυαστει κιολας και με σεναριο σε σχεση με το limp fetish...ολα τα λεφτα !
     
  2. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Xmm μονο οι ρολοι μ αρεσουν κ δν μου αρεσει το σεξ μονο ο ερωτας,εχω παιξει πολλους ρολους Ιερεας,Γιατρος, Πορνοσταρ,Καθηγητης, Παππους με μπαστουνακι αχαχαχαχαχ το καλυτερο!!! Χμμ ντυσιματα κολαν, φουστανακια,κ οπως τ περιεγραψες τα παραπανω!
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Πορνοστάρ λέει.. τι έχει το σεξ δλδ & κάνεις μόνο έρωτα;  
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Μόνο αυτό σε παραξενεψε Δλδ ;;;  
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ναι.
     
  6. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Ερωτικα ολα ,no sex!!
     
  7. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Όχι πια σεξ μόνο φίλοι.... 
     
  8. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Καπως ετσι αχαχαχαχα ε τωρα αν πεσει καταλαθος καμια μπατσουλα στα κωλομερια ας με συχωρεσει ο θεος..
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor



    Σε πρόλαβε άλλος, μπουρδελιάσου!    
     
  10. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Νομίζω θα το κάνει.. Τι στο καλό τόσες φορές στο Αγιον Όρος έχεις πάει...
     
  11. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Αχαχαχαχα αχαχαχα αχαχαχαχα αχαχαχα αχαχα σουπεεεεεεερρρρρ
     
  12. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Θα προσευχηθώ για εσένα τεκνό μου...