Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

role play

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος maro slave, στις 24 Ιανουαρίου 2017.

  1. maro slave

    maro slave New Member

    Ποια ειναι τα παιχνιδια ρολων που σας αρεσουν αναμεσα σε μια σκλαβα και τον αφεντη της? (++εικονες)
     
  2. jim28

    jim28 Regular Member

    Να την βάζω να κάνει την πουτάνα που κάνει πασαρέλα στο στούντιο κι εγω να κάθομαι ως πελάτης στο σαλόνι..να μου λέει με ύφος που έμμεσα παρακαλεί ... "θα χαρώ να γνωριστούμε".

    Υστερα να έρχεται στο δωμάτιο χτυπώντας δυνατά τα τακούνια της και να ακολουθεί η ερωτική πράξη με βωμολοχίες "ποιανού τσουλί είσαι εσυ" ? και ξυλο.
     
  3. n3z3rr

    n3z3rr Αμα είμαι ονλαίν η τον παίζω η είμαι αναμμένος!

    Me kavloni apeira na me anaggazei na trwo ta xusia m !(ksanakavlonei)
     
    Last edited by a moderator: 29 Οκτωβρίου 2018
  4. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Δικαστικός αντιπρόσωπος το Κ και το υ αναποφάσιστος ψηφοφόρος που έχει μπει στο παραβάν και κωλυσιεργεί την εκλογική διαδικασία.

    Ενδείκνυται και για παρτουζα,με τους υπόλοιπους συμμετέχοντες να κάνουν το εξαγριωμένο πλήθος που περιμένει να ψηφίσει.

    Θα παίξει πολύ την προσεχή Κυριακή.
     
  5. whisperer

    whisperer Regular Member

    Τη Κυριακη δε ξερω τι.θα παιξει ,αλλα εσενα ενα ψηφο θα στο ριξω
     
  6. Dux

    Dux Regular Member

    ΜΙΑ ψήφο! Επιτέλους!
     
     
  7. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Παρακαλω με βιτσες απο delrin ή acetal !
    Σπανε οι ξυλινες και μεινει το φιλοθεαμον κοινον με την ... βιτσα στο χερι  

    ---
    Προσδοκω αναστασιν βιτσων και ξυλο του μελλοντος αιωνος !
     
  8. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Μπορεί να ήθελε να γράψει ένα ψηφοδέλτιο αλλά το κύκλωμα του τ9 να του έφαγε τη μισή λέξη!
    Όπως και να'χει,το αποτέλεσμα μετράει  
     
  9. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    1 μόνη της εν καιρώ πολέμου δίνει αναφορά και περνάει από ανάκριση ενός υψηλόβαθμου στρατιωτικού κατακτητή.. 2 ο αντρας της χρωστάει χρήματα και μου την στέλνει να ξεπληρώσει για τις ορέξεις μου. 3 χρειάζεται πολύ ένα ρόλο στο σανίδι και είναι ικανή για όλα. 4 περπατάει μόνης της στην παραλία και πέφτει θύμα απαγωγής ...... και άλλα πολλά
     
  10. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Ο Κ ιδιοκτήτης τριτοτέταρτου μπουζουξιδικου στην εθνική και το υ λουλουδου που θα έκανε τα πάντα για να γίνει τραγουδίστρια.
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εγώ έχω σουβλάκια, εκείνη όχι.
     
  12. Dux

    Dux Regular Member

    Έχεις ψαχτεί να γράφεις σενάρια για κωμωδίες;