Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

role playing

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 13 Οκτωβρίου 2005.

  1. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Ποιούς ρόλους Σ/σας αρέσει να υποδίεστε; Ποιος ρόλος Σ/σας εξιτάρει και θα θέλατε να τον ζήσετε αλλά για κάποιο λόγο δεν έτυχε; Πώς αισθάνεστε μέσα από αυτή τη διαδικασία;
     
  2. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Ενα απο τα παιχνιδια που δεν ειχα σκεφτει και σε καποια στιγμη μας βγηκε σαν ιδεα ειναι αυτο της ανακρισης. Παρολο που εχουμε μιλησει για καποια πραγματα οσον αφορα αυτο, η ωρα του δεν εχει ερθει ακομα. Ο λογος είναι επειδη περιμενω την καταλληλη στιγμη που θα θελω να παρω καποιες πληροφοριες απο εκεινη που να της ειναι οντως πολυ δυσκολο να τις δωσει. Οσοι το εχουν ηδη δοκιμασει, θα με ενδιεφερε να ακουσω εμπειριες.
     
  3. doulos

    doulos Regular Member

    συντηρητική Κυρία της υψηλής κοινωνίας - υπηρέτης
     
  4. doulos

    doulos Regular Member

    Y.Γ. αισθάνομαι σαν το ψάρι μες το νερό όταν σκέφτομαι αυτό το σενάριο!  
     
  5. Maley

    Maley Contributor

    Η τιμωρια της sub δημοσια..(εστω και σε στενο κυκλο)..
     
  6. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    εμένα μου αρέσει να υποδίομαι τον γυναικολόγο  
     
  7. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    RE: RE: role playing

    Τώρα αν έλεγα πως με χαλάει θαμουν ψεύτρα!

    Ένας ρόλος που θα ήθελα να Π/παίξουμε κάποια στιγμή είναι αυτός της ιεράς εξέτασης- ανάκρισης...

    Υπάρχουν και ρόλοι που με εξιτάρουν απίστευτα αλλά θα ήταν αδύνατο να τους πραγματοποιήσω. Όπως μια διαπόμπευση δημόσια, να σε σέρνουν γυμνή και δεμένη και να ετοιμάζονται να σε εκτελέσουν δημόσια.. να σε κάψουν ή να σε παλλουκώσουν και να είσαι εκεί να αργοπεθαίνεις ενώ όλοι κοιτάνε.
    Με εξιτάρει (ναι το ξέρω είμαι ανώμαλο) αλλά είναι αδύνατο να το παίξω, έτσι δεν είναι?  

    Γενικά ότι έχει να κάνει με το Public. Να με Σέρνει απ το λουράκι μέσα στην πόλη σαν σκυλίτσα, να κυκλοφορώ γυμνή ανάμεσα σε κόσμο, Ή να είμαι ολόγυμνη σαν τραπεζάκι ή κυροπήγιο σ΄ένα πάρτυ.....τέτοια.. 
     
  8. dressup_x

    dressup_x Guest

    Με εξιτάρει να υποδύομαι το ρόλο της γυναίκας και μάλιστα με γυναικεία παρέα. Είτε D είτε s  
     
  9. Wildchild

    Wildchild Regular Member

    Μας αρεσει να υποδυομαστε τους αγνωστους...
     
  10. kamenos

    kamenos New Member

    απο οτι ξερω υπαρχει ενα παιχνιδι που εχει θεωρηθει BDSM... μιλαω για το Vampire της Whitewolf.
     
  11. timandra

    timandra Regular Member

    Εκεινος ο ζωγραφος και εγω ο καμβας...
     
  12. wildslave

    wildslave Regular Member

    Το γονατισμα μπροσστα Της..εχω καθησει και 3 ωρες σε αυτη τη σταση...ακινητος..καταλαβαινετε..