Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Salma Hayek vs Ποδολατρεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος Chairman_Mao, στις 25 Οκτωβρίου 2016.

  1. Chairman_Mao

    Chairman_Mao New Member

    Salma Hayek / From Dusk till Dawn (1996) Vs Ποδολατρεία

    Με προκαλεί πολύ να ρωτούσα κατά πόσο πιστεύει κανείς ότι η "προεκλογική περίοδος" στις ΗΠΑ απευθύνεται σε νοήμονες πολίτες ή σε "μεσημεριανή κουτσομπολίστικη εκπομπή", αλλά ας "ανάψω" τα "αίματα" με κάτι πιο ενδιαφέρον για την εδώ κοινότητα..

    Mε αφορμή την εμπλοκή και του ονόματος της Salma Hayek στο παραπολιτικό σκηνικό στις ΗΠΑ (βλέπε τις ψευδείς ειδήσεις που λέγεται ότι διέσπειρε ο Donald Trump για να βγει ραντεβού με την Salma Hayek...), θυμήθηκα την ίσως πιο ερωτική σκηνή ποδολατρείας και γυναικείας "κυριαρχίας" στον εμπορικό κινηματογράφο.

    Το παρακάτω βίντεο της μικρόσωμης (μόλις 1,57m) Salma Hayek με τα μεγάλα της στήθη και τα όμορφα πόδια της, νομίζω εξηγεί την άποψή μου...
     
  2. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Καλά όλα αυτά, το versus όμως που έγκειται ?
     
  3. Chairman_Mao

    Chairman_Mao New Member

    με την έννοια οτι η ποδολατρεία είναι μια πτυχή της s. hayek και οχι κάτι που την ταυτίζει απόλυτα (απ'όσο ξερω..)
    αν θες ,βάζουμε "&" αντί "Vs"  
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Πρόεδρα, όταν πέθανε ο άλλος πρόεδρας, ο κανονικός, ήξερε κάπου 70.000 ιδεογράμματα...
    Όταν έκαμε πορεία ήξερε κάπου 55.000...
    Κι ήξερε να πει το vs με μισή ντουζίνα τρόπους...
    Τα σέβη μου στο πολίτ μπιρό...
    Ο εντεταλμένος ζαμπολίτ, κλπ κλπ...
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Διόρθωσε τον τίτλο χρ'σό μου, δεν θέλει κανείς, ο τίτλος το θέλει...
    Ο εντεταλμένος ζαμπολίτ, κλπ κλπ...
     
  6. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Eμένα μ αρέσει και η άλλη σκηνή που βάζει κάτω τον Κλούνη και τον πατάει , αλλά μου τη σπάει που το "welcome to slavery" το λέει με τη μουτσούνα του βελζεβούλη ρε γμτ, μου χαλάει τη φαντασίωση , άσε που χάνει στο τέλος και μου τη σπάει κι αυτό αν και αναμενόμενο καθοτι κακιά και ως γνωστόν στο τέλος το Καλό θριαμβεύει πάντα . 

     
  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Oh come on, ο Τarantino (στην συγκεκριμένη ταινία σεναριογράφος) είναι από τους πιο γνωστούς ποδολάγνους του Hollywood.

    Δωράκι  
     
    Last edited: 26 Οκτωβρίου 2016
  9. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Η Σαλμα ειναι θεα
     
  10. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Σαλμολαγνεια!
     
  11. vautrin

    vautrin Contributor

  12. Ypox

    Ypox New Member

    Guys, ο Tarantino είναι μέγας ποδολάγνος.
    Αυτή σκηνή δεν θα την ξεχάσω ποτέ ( από το Dusk Till the Dawn με το φιλαράκι τον Robert Rodriguez να είναι ο director της ταινίας)
    https://www.greekbdsmcommunity.com/threads/Γλείψιμο-ποδιων.9854/page-21#post-584787

    Και τον Tarantino να πίνει σαμπάνια από τις Christian Louboutin γόβες της Uma Thurman.


    Γιατί η άλλη σκηνή?..... "You'll be my footstool....And at my command you'll lick the dog-shit from my boot-heel.... "


    «θα είσαι το υποπόδιο μου. Και με βάση τις διαταγές μου θα γλείφεις τα σκατά του σκύλου από το τακούνι της μπότας μου»
    Αυτές είναι φάσεις....


    Και επίσης το Pulp Fiction οπου μιλούσανε για το foot massage o John Travolta & o Samuel jackson.
    Εγώ αγόρασα τότε εκεί το 1994-5 το σιντάκι με το Soundtrack του Pulp Fiction και είχε την θρυλική Uma Thurman στο εξώφυλλο με τις ατελείωτες τις γόβες της και φαινότανε και η σόλα
    Που θα έβρισκες τέτοια γυναίκα εκεί στην Καλαμαριά (Θεσσαλονίκης) που ήμουνα να την έχεις έτσι στο κρεβάτι σου με τα ατελείωτες τις καυλο-γόβες της? Και στη Θεσσαλονίκη, που θα έβρισκες γυναίκα να φοράει τέτοια καυλοτάκουνα το 1994-5 (ειδικά αν είσαι στο δημοτικό μαθητούδι)?... Αυτός ήτανε ο ορισμός της επικής καύλας.
    Από το 1994-5 που αγόρασα το σιντάκι (το έχω ακόμη) δεν βρήκα έτσι μια γυναίκα με θεϊκές και ατελείωτες γόβες να την φωτογραφήσω σε τέτοιο στυλ. Ελπίζω προτού φύγω από τη ζωή να το καταφέρω κάποια στιγμή.