Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Session (Φτηνή)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 9 Απριλίου 2008.

  1. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Ηλία αφού το ξέθαψα ,δεν ξαναβάζεις την ''αγγελία'' ;  
     
  2. extreme32

    extreme32 Regular Member

    ρωταω τωρα εγω ο κουτος.

    μηπως αυτο το διαδικτυακο σεσσιον δεν ειναι τοσο συναρπαστικο; σεσσιον δηλαδη με πληκτρα; και το "Φθηνη" αν ηταν "πολυτιμη" μηπως ηταν πιο δελεαστικό; επισης ειναι μια ωρα δυσκολη. μηπως δεν καταλαβα τιποτα;
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απάντηση: Re: Session (Φτηνή)

    Πότε δεν ήταν  
     
    Last edited by a moderator: 27 Αυγούστου 2017
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απάντηση: Re: Session (Φτηνή)

    Μπορεί ναι, μπορεί όχι. Είναι θέμα οπτικής.
     
  5. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Απάντηση: Session (Φτηνή)

    Αν το έκανε mistress ποια θα το εκανε, και ποιοι θα ακολουθούσαν;
     
  6. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Απάντηση: Session (Φτηνή)

    Το ποια είναι το ζητούμενο, πίστεψέ με.  
     
  7. Sandra1984

    Sandra1984 Goodbye

    Θα ήθελα να παίξω αλλά με πιο χαριτωμένο nickname, άκου εκεί "φθηνή"!
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Με τη φράση σου με ξενερώνεις. Με απλά λόγια θα με ερέθιζε κάποια που θα ακολουθούσε κατά γράμμα τους κανόνες και το ζητούμενο μου. Έτσι το απολαμβάνω, με άλλο τρόπο όχι.
     
  9. Sandra1984

    Sandra1984 Goodbye

    Για να δούμε σε πόσα χρόνια θα βρεθεί άλλη υποψήφια που θα ακολουθήσει κατά γράμμα τους κανόνες και το ζητούμενο σου.
    Καλή τύχη!
     
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Το νήμα ανοίχτηκε το 2008. Το 2009 δημιουργήθηκε αυτό το νήμα...
    Το κουτάκι
    Τώρα που επανήλθε το νήμα, μου ήρθαν δύο αιτήματα για συμμετοχή στο Φτηνή και μιλάω για τις σοβαρές προτάσεις, αλλά η περίοδος είναι δύσκολη λόγω τρεξίματος μου με τη δουλειά. Θα δω τι θα κάνω και ίσως να το αναλάβει κάποιος άλλος, ίσως εγώ αργότερα.

    Υπάρχουν άνθρωποι που νιώθουν όμορφα, όταν παραδίδουν τον έλεγχο και άλλοι που νιώθουν εξίσου όμορφα όταν έχουν τον έλεγχο. Το να μη θέλεις εσύ να λειτουργείς κατά αυτόν τον τρόπο, είναι απόλυτα σεβαστό, όμως το να προσπαθείς να υποτιμήσεις τα θέλω των άλλων, δεν είναι ο τρόπος που θα σε φέρει στο δικό σου. Όμορφα λοιπόν να εστιάζεις.
     
  11. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Εριξα μια γρηγορη ματια στο...κουτακι!
    Θα πρεπει να ηταν πολυ γλυκος ανθρωπος η Γεωργια..αραγε τι να απεγινε;
    Αυτη ειναι η μια απ τις αποριες μου.Εχω πολλες! 
     
  12. Circe

    Circe Lemon zest

    "Οι κανόνες που θα ισχύουν είναι οι παρακάτω, εκτός αν ύστερα από αίτημά μου και αποδοχή του από την Φτηνή, αλλάξουν, μειωθούν ή αυξηθούν. Σε περίπτωση μη συμφωνίας του αιτούντα και του αποδέκτη και μη εύρεσηςάλλης λύσης, το session διακόπτεται"

    Προτείνω για την περίπτωση αυτή, πριν διακοπεί το session, τον ορισμό ενός αμερόληπτου διαμεσολαβητή..