Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

sex drive

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος devine_sub, στις 23 Αυγούστου 2010.

  1. beltedgirl

    beltedgirl Regular Member

    Απάντηση: sex drive

     
  2. beltedgirl

    beltedgirl Regular Member

    Απάντηση: sex drive

    χαχαχαχα δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω απόλυτα με τον όρο κελεπούρι
     
  3. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: sex drive

    Αυτό είναι αναστεναγμός αυξανόμενης εντάσεως;
     

    Οι "άσχημοι" άνδρες, βρίσκουν τρόπο να γοητεύουν με το πνεύμα και / ή την προσωπικότητά τους. Όταν διαθέτουν τέτοιο{α}, εννοείται. Είναι ο τρόπος της φύσης ...

    ---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 12:42 ----------

    Ε, μα ...  

    Ορισμένοι θεωρούν πως είναι θεόσταλτο δώρο, επειδή κάποια απελπισμένη τους παντρεύτηκε. Και αρκετά συχνά πατάνε στους ώμους της, για να πουλήσουν μούρη. Είναι γνωστό και χιλιοπαιγμένο το επεισόδιο. Νομίζω είχε να κάνει *και* {έμφαση στο ΚΑΙ} με τη θρησκευτικο-κοινωνική καταπίεση προηγούμενων δεκαετιών.

    Ευτυχώς, οι νέες γενιές είναι διαφορετικές.
     
  4. beltedgirl

    beltedgirl Regular Member

    Απάντηση: sex drive

    [QUOTE=deviantsub;327984]Αυτό είναι αναστεναγμός αυξανόμενης εντάσεως;
     



    Οι "άσχημοι" άνδρες, βρίσκουν τρόπο να γοητεύουν με το πνεύμα τους. Όταν διαθέτουν τέτοιο, εννοείται. Είναι ο τρόπος της φύσης ...

    ---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 12:42 ----------



    Ε, μα ...  

    Ορισμένοι θεωρούν πως είναι θεόσταλτο δώρο, επειδή κάποια απελπισμένη τους παντρεύτηκε. Και αρκετά συχνά πατάνε στους ώμους της, για να πουλήσουν μούρη. Είναι γνωστό και χιλιοπαιγμένο το επεισόδιο. Νομίζω είχε να κάνει *και* {έμφαση στο ΚΑΙ} με τη θρησκευτικο-κοινωνική καταπίεση προηγούμενων δεκαετιών.

    Ευτυχώς, οι νέες γενιές είναι διαφορετικές.[/QUOTE

    Νομίζω είχε να κάνει *και* {έμφαση στο ΚΑΙ} με τη θρησκευτικο-κοινωνική καταπίεση προηγούμενων δεκαετιών

    Πολύ ωραίο θέμα για νήμα... και το <θρησκευτικο-κοινωνική καταπίεση> σηκώνει ώρες συζητήσεων...  
     
  5. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: sex drive

    Ο γιατρός με βάφτισε "νηματογαμήστρα" ...
    Ε, το έκανα και στο δικό μου, για να μην έχει παράπονο ότι χαλάω μόνο τα ξένα.
     
     
  6. MastroMitsos

    MastroMitsos New Member

    Απάντηση: sex drive

    πολυ ωραιο νημα , μα νομιζω οτι με εχουν καλυψει ολες οι απαντησεις, ολων των μελων εδω μεσα!  
    θα πω κατι απο προσωπικες μου σχεσεις, οπως κανω παντα σχεδον σε ολες μου τις απαντησεις!
    1)η τελευταια μου σχεση (παει καιρος), ηταν νομιζω, με την τελεια(βανιλα) κοπελα, αλλα χωρις να κανεις σεξ, μονο (πλυσιμο, μαγειρεμα, σιδερωμα , καθαρισμα !
    το μεγαλο κακο οτι ηταν "πολυ καλο κοριτσι", κ στην αρχη, βανιλα, μα την εμαθα αρκετα κ ηρθε κ εδεσε το γλυκο, με τον εναν η τον αλλον τροπο στην συνεχεια! το κακο ηταν βεβαια οτι εκανε, το εκανε μονο για μενα χωρις να νοιωθει βαθια μεσα της πολλα πολλα(σχεδον τιποτα uzzled , μονο κ μονο για να ευχαριστησει τον ανδρα αφεντη.... κ χωρις να ειναι συνειδητοποιημενη..(μεγαλο κακο) 
    (να ενα καλο θεμα για αναπτυξη..)
    βεβαια αυτο δεν κρατησε παρα πολυ,με το ζορι 1,5 χρονο, κ μενα να ψαχνομαι παρακατω.. λιγο καιρο πριν την ληξη ..
    Το τελειωσα εγω (αυτη ηθελε συνεχεια,σοβαρη ), κ για εναν ακομη λογο.
    Καταλαβα οτι καναμε σεξ μονο μετα απο δικη μου παρενεση, κ μονο μετα απο δικη μου παροτρυνση, κ μετα τοοσο καιρο, εγω κινουσα ολα τα νηματα γυρω απο το σεξ! ουδεμια πρωτοβουλια, ουδεμια κινηση...

    2) Συνηθιζω να λεω σε φιλες διαφορες(ακαυλες κ μη),για το θεμα σεξ υπερβαλοντας λιγακι...,
    αν οι ανδρες πανω σε αυτον τον πλανητη, εμοιαζαν με τις γυναικες στο θεματακι σεξ, τοτε δεν θα ειμασταν σημερα 6,5 δισεκατομυρια,
    αλλα 1 κ με το ζορι...    


    Θα ηθελα να πω ακομη,(ΑΛΛΟ ΜΕΓΑ ΘΕΜΑ) οτι δυστυχως δεν ειμαστε ιδιοι, αλλο ανδρας,κ δη μεσογειακος τυπος! 
    αλλο γυναικα, κ δη μεσογειακη, (που δεν θελει να δειξει τι ξερει στο σεξ) γιατι ο "κομπλεξικος" της μεσογειακος τυπος θα το παρεξηγησει... κ καποια στιγμη θα της πει..
    καλα κ εσυ που το ξερεις αυτο το κολπακι;;;; λες κ ζουμε στο 1900. δυστυχως..... 
    η θα την πει απλα πουτανα κ στο μελλον ισως την χωρησει!!!!!!!!
    αλλο θεμα που προτεινω για την νηματοθετρια ειναι, εγω ντρεπομαι, κ δεν κανω την αρχη... ισως κ να υπαρχει.
    ποσο ακαυλες-οι η καυλερες,-οι ψηφιζεται για τις,τους πρωην σας, κ ποσο γενικα πιστευετε για τους ,τις ελληνες , ελληνιδες~...........

    ---------- Post added at 13:24 ---------- Previous post was at 13:20 ----------

    Για αυτον ακριβως τον λογο δεν κανω κ εγω καποια αρχη νηματος, γιατι φοβαμαι μην μου το γαμησεις:lol2:
    παλιονηματογαμηστρα:tear: 
    και οχι οτι ντρεπομαι οπως λεω στη προηγουμενη μου απαντηση..
     
    Last edited: 24 Αυγούστου 2010
  7. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: sex drive

    Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Να ανταποδώσω με το τηλέφωνο υπηρεσίας οικιακών βοηθών; Θα κάνετε την τέλεια σχέση μαζί τους!

    Ήταν κι αυτό μέρος των "εργασιών" του σπιτιού, υποθέτω.

    Μήπως να κάνει κάτι η φύση, τώρα που ο πλανήτης κινδυνεύει;

    Πάντως, με τη λογική σας, οι καλύτεροι εραστές πρέπει να είναι οι ινδοί και οι κινέζοι. Διότι στο Ελλάντα μόλις 11 μύρια είμαστε.

    Ναι, ομολογουμένως, είναι ένα φαινόμενο το οποίο έχει πέσει στην αντίληψή μου, αλλά συνήθως δεν ασχολούμαι με τέτοιους τύπους.

    Φαίνεται κι από το άβατάρ σας άλλωστε ... μες στη συστολή και τη ντροπή είστε!

    Ήταν να μη μου βγει το όνομα ...
     
  8. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: sex drive

    Bad idea.
     
  9. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: sex drive

    Μα γιατί; Φανταστείτε ξεκατίνιασμα που θα πέσει!

    Πάντως, τώρα που το ξαναβλέπω το θέμα, απουσιάζουν οι κατηγορίες:
    α) αλλοδαποί
    β) μίξη ελληνο-αλλοδαπού γονεϊκού σχήματος
     
  10. MastroMitsos

    MastroMitsos New Member

    Απάντηση: sex drive

    αγαπητη deviantsub,
    ελπιζω χαριτολογωντας να τα λετε ολα αυτα στην απαντηση σας σε μενα, εμου του ιδιου!  
    Βασικα θα πρεπει να γνωριζατε οτι η Ελλαδιτσα ξεκινησε απο λιγα χιλιαρικα πληθυσμο, και εφτασε εδω που ειμαστε στα 11 μυρια!
    ενω η Ινδια κ η Κινα, οπως κ αλλα κρατη με παρα πολα μυρια, Ινδονησια,Πακισταν,ξεκινησαν απο πολλα πολλα μυρια!
    δυστυχως δεν ειναι της παρουσης να υπολογισουμε, την αναλογη γεωμετρικη προοδο! σε αλλο νημα ισως... 
    Εδω που εχουμε φτασει να πρεπει να δουλευουμε σαραντα δωδεκα ωριτσες την ημερα, και να μην φτανουν τα χρηματα, δυστυχως πρεπει να εχουμε κ καποια σχεση με γυναικα "προκομενη" να κανει ολες τις δουλιες του σπιτιου, αλλα να κανει κ φλογερο σεξ! αλλα σορρυ κιολας, κ εγω κανω ολες τις δουλιες,χρονια τωρα ζω μονος μου κ δεν εχω κανει ακομη καποια γουβα στον παλιο μου καναπε, ουτε προκειτε να κανω στο μελλον!
    (εχω κανει και σχεση, που ειχαμε πολωνιδα νεαρα μερα παρα μερα, σε σπιτι που πηγαιναμε μονο για υπνο, κ σεχ)
    Οι υπερβολες ειναι για τους ανθρωπους! καπου στον μεσο ορο θα βαδιζουμε στο μελλον φανταζομαι! παντως οικιακη βοηθο δεν χρειαζομαι προς το παρον!
    οσο για τα αλλα quotes, γελασα κ συμφωνω
    γενικα βαριεμαι να απανταω με τετοια, γιαυτο κ δεν το κανω, 1η κ τελευταια φορα:rant:!
    νασαι καλα αγαπητη νηματοθετρια, δες κ τα θεματακια που σου εδωσα πριν...
     
  11. jorge1970

    jorge1970 Regular Member

    Απάντηση: sex drive

    Μου επιτρέπεις να διαφωνήσω φίλη μου?  

    Επειδή 'στο Ελλάντα' πιστεύουμε τελικά σε ένα σωρό μύθους, είναι μήπως καιρός να δούμε κάποιες αλήθειες κατάματα? Κάτι ίσως πάει να γίνει, αλλά ακόμα έχουμε πολυυυ δρόμο μπροστά μας.

    Ένας από τους μύθους είναι και του "Greek lover" ή "μεσογειακού εραστή" ή των "ελληνίδων γυναικών" (οι καλύτερες, κλπ, κλπ).
    Είναι όντως έτσι? Να ένα ενδιαφέρον θέμα ..

    Σαν καινούργιος δεν ανοίγω νήμα πάντως - ένα άνοιξα κι εγώ και πήγε άκλαυτο...  
    άσε που μαθαίνω και για την ύπαρξη νηματογαμιστριών   (άκου "νηματογαμίστρα"! - έβαλε τα γυαλιά στο Μπαμπινιώτη ο γιατρός!!)
     
  12. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: sex drive

    Αισθάνομαι ότι σας έθιξα το πατριωτικό σας αίσθημα. Δεν έγινε συνειδητά, ήταν προέκταση της σκέψης σας.

    Με την Ninevi να διαφωνεί, πώς μπορώ; Θα μου τραβήξει τις κοτσίδες o Rien!  

    ---------- Post added at 16:23 ---------- Previous post was at 16:18 ----------

    Έχετε το ελεύθερο, όποτε θέλετε.

    Αν ανοίξει τέτοιο θέμα θα έχω πολλά να πω για πολλούς και πολλές ... και δε με παίρνει.

    {Όταν λέμε πολίτης του κόσμου, το εννοούμε, με κάθε έννοια!  }

    Είδατε τι μαθαίνει / παθαίνει κανείς στα γεράματα;
    {τα δικά μου εννοώ, μην παρεξηγούμεθα!}