Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

sex shops

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος felix, στις 8 Οκτωβρίου 2005.

  1. Puma

    Puma Regular Member

    Και άλλα πάλι έχουν κάνει αλυσίδα...
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Παλι καλα που δεν σου ειπε: "θελετε να σας δειξω που ακριβως μπαινει????"
    Εσυ παλι γιατι ντραπηκες??? Σε sex shop ησουν, δεν σου εβγαλε το στραπ ον ο αλλος φατσα καρτα ενω ψωνιζες τηλεοραση πλασμα στον Κωτσοβολο.
    Διοτι εκει θα ειχες και το δικαιωμα να πεις :Sorry το ματζαφλαρακι ειναι για τις μοναχικες βραδυες που η τηλεοραση εχει "σκατα" προγραμμα, η να υποθεσω πως αυτο ειναι το τηλεκοντρολ?????" 
     
  3. misssexy

    misssexy New Member

    Εγώ πάντως έχω ψωνίσει απο sex shop και μου πρότειναν να δουλέψω κιόλας εκεί όταν πρωτοπήγα.
     
    Last edited: 25 Οκτωβρίου 2007
  4. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: sex shops

    Αν εισαι sex maniac, sex toys/fetish clothing, shopping freak και εχεις και καλη εκπτωση λεει.. με τρελα 
     
  5. Enya

    Enya Regular Member

    Τα sex shop είναι σούπερ!Και μερικοί πωλητές είναι πολύ σπέσιαλ, και είναι ωραίο να πιάσεις κουβεντούλα. Η Ολλανδία είναι καλή λύση, τώρα που θα πάω θα το διαπιστώσω. Το χειρότερο είναι μερικά sex shop που έχουν μόνο βίντεο και μερικά εσώρουχα. Πας μέσα με χαρά για καινούργια γκάτζετ και βγαίνεις εντελώς άπραγος. Επίσης γέλιο έχει και στα pet shop όταν πας να αγοράσεις κολάρο και σε ρωτάν πόσο μεγάλος είναι ο σκύλος!
     
  6. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: sex shops

    decadence... αν δεν υπαρχει ποικιλια, γαμησε τα και αφησε τα.. και ειναι πολλα τα ατιμα. Μεχρι στιγμης παντως δεν εχω καταφερει να βρω το κορυφαιο που θα τα εχει ΟΛΑ, παντα κατι λειπει γαμωτο... γκρρρ...  
     
  7. Enya

    Enya Regular Member

    Ναι!Αυτό είναι το όνειρο: να τα έχει όλα, κι αυτά που δε φαντάζεσαι!
     
  8. latexduck

    latexduck Contributor

    παραλίγο να δουλέψω σε σεξ σοπ, έχασε που δεν με πήρε θα του έφερνα και πελατεία  !!!
    πάντως αυτό που λές συνέβη σε μία φίλη μου αλλα αυτή δέκτηκε να δουλέψει  
    έχω βρεί εγώ κορίτσια αλλα είναι Online! Άλλη η χάρη του να πάς απο κοντά όμως, να τα πιάσεις να τα χαιδέψεις  
     
  9. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: sex shops

    Εδω θα συμφωνησω 100% Πιανεις, βλεπεις, συγκρινεις.. οπως και να το κανουμε εχει αλλη χαρη 
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Σαλονικα εχει καλα μαγαζια... καλες τιμες και μεγαλη ποικιλια!!
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: sex shops

    αμα δεν το δεις φορεμένο να δεις αν σου ταιριαζει δεν λεει...
     
  12. misssexy

    misssexy New Member

    Έχει όντως πολλά και θέλει αρκετό ψάξιμο γιατί υπάρχουν πολλά προιόντα. Φαντάζομαι αν δούλευα μέσα σε ένα τέτοιο κατάστημα θα ήθελα να τα πάρω όλα