Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

sex shops

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος rouveens, στις 9 Ιουλίου 2007.

  1. rouveens

    rouveens Guest

    sex shops

    τα sex shop μου φαίνονται πολύ ακριβά. νομίζω πως εκμεταλλεύονται τα φετίχ μας. ξέρει κανένας κανένα καλό και σχετικά φτηνό sex shop?


    sexandfunforum . info
    scriptsandfun . com
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    αυτα που ειναι online δες. και ποικιλια και καλες τιμες. στην αθηνα οσα εχω δει ειναι της πλακας
     
  3. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Δεν ξερω αλλα μαγαζια, για να συγκρινω. Εμενα μου φαινεται φθηνο συγκριτικα με αυτα της Κυπρου. Το εν λογο κανη προσφορες ποσοτητες απο εσωρουχα φετιχ.

    www.playmates.com.gr
     
  4. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: sex shops

    Πολυ καλο ειναι το www.lovehoney.co.uk Μεγαλη ποικιλια σε ολων των ειδων τα sex toys και με ολιγον τι απο bdsm tools. Επισης εσωρουχα, latex, στολες και διαφορες μαλακιουλες.. το wishlist μου εχει φτασει περι τις 250 λιρες, μηπως να κανω κανενα ερανο? δωστε και σωστε!  
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    τα ιδια που θα βρεις σε sexshop μπορεις να τα βρεις και σε petshop, σουπερμαρκετ, και ειδη σιδηρικων πολυυυυυ φτηνοτερα... 
     
  6. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: sex shops

    Ειδικα στα pet shop μπορεις να βρεις πολλααα πραγματα.. αλλα οχι και ολα!  
     
  7. ju_L

    ju_L New Member

    Ένα καλό sex shop που έχω βρει και είμαι ευχαριστημένος τόσο από τιμές, όσο και από εξυπηρέτηση είναι...

    http://www.videoscorpios.gr

    Καλή αναζήτηση...
     
  8. Gwen

    Gwen Regular Member

    Συμφωνώ!Και με λίγη φαντασία δημιουργείς και χρησιμοποιείς τα εργαλεία σου to their full potential! (Συγνώμη για τη χρήση της Αγγλικής φρασης) 
     
  9. jazzmaner

    jazzmaner New Member

    Εγω πάντως έχω ψωνίσει μια φορα απο το erotica.gr και είναι αρκετα συμπαθητικό και νομίζω όχι ιδιαίτερα ακριβό.
     
  10. nantine69

    nantine69 Regular Member

    κι εγω εχω ψωνισει απο www.erotica.gr
    καθως και απο www.kamasutra.gr


    Aυτο παλια ηταν το vivian reed?
     
    Last edited: 7 Αυγούστου 2007
  11. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra


    Ιδεα δεν εχω  
     
  12. masterandslave

    masterandslave New Member

    Ξερω ενα super sex shop στην Αθηνα εχει τη μεγαλυτερη ποικιλια στα παντα καθως και DVD ολων των κατηγοριων και σε τεραστια ποικιλια και η τιμες ειναι πολυ προσιτες. Το ανακαληψα τυχαια και μου ειπαν οτι ειναι καινουριο. Οπιος θελει τηλ. και διευθυνση ας μου στειλει να του πω.