Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

sharing / lending

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 8 Αυγούστου 2005.

  1. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Όταν οι Κύριοι (που συναλλάσονται) είναι Κύριοι και ο λόγος τους είναι συμβόλαιο δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα. Δεν μπορεί θα υπάρχουν.
    Για το παραπάνω είμαστε όλοι εδώ και το παραπάνω περιλαμβάνει την τιμή και την αξιοπρέπεια.
     
    Last edited: 22 Ιανουαρίου 2015
  2. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Απο την άλλη.... όταν δεν είναι Κύριος... να μια ωραία και αποτελεσματική τιμωρία         Όλοι χρήσιμοι είναι τελικά        
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Yπάρχουν Κυρίαρχοι/ες που δανείζουν την υποτακτική/ό τους, αφού την/ον ρωτήσουν αν το επιθυμεί και η ίδια/ος , μία φορά είπα ναι, και το μετάνιωσα πικρά..
     
  4. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    πώς κι έτσι;
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  6. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    ναι απλά αυτό δεν το έβαλες στα ακραία από την άλλη  
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    To έβαλα στη λίστα μου, ευχαριστώ.
     
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    στις υπηρεσίες σας Μαντάμ!!
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  10. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Λυπάμαι που είχες κακή εμπειρία. Αν το μετάνιωσες και μάλιστα πικρά τότε δεν έχεις εσύ την ευθύνη σίγουρα.
    Κάθε εμπόδιο όμως για καλό και πατάτες όλοι έχουμε φάει.

    Εξακολουθώ να την θεωρώ τρομερή και φοβερή bsdsm πρακτική, αλλά από ότι φαίνεται είμαι ο μόνος   Lol.
     
  12. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    όποτε ασχολούμαι με παρόμοια νήματα, πάντα ήθελα να κάνω μια ερώτηση:

    γιατί να δεχτώ να μου δανείσουν μια υποτακτική;