Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Shopping Task

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος timandra, στις 12 Οκτωβρίου 2005.

  1. ioanna

    ioanna Regular Member

    RE: RE: RE: RE: Shopping Task

    Καμιά φορά νοιώθεις ότι είναι εκεί ότι βλέπει αυτό που βλέπεις σε πιάνει τρόμος με ένα αίσθημα αγαλλίασης μαζί και ερωτικού ερεθισμού δεν το έχω νοιώσει με πολλούς και για να είμαι ειλικρινής μόνο με ένα ακόμα και τώρα θέλω να πιστεύω ότι είναι κάπου εκεί έξω και με βλέπει. Μετά σου φαίνεται πιεστικό και μόλις ελευθερωθείς το ζητάς πάλι .
     
  2. timandra

    timandra Regular Member

    Ομολογω οτι μου ηταν πολυ δυσκολο να παρω την αποφαση να "εκθεσω" την ψυχη μου σε ενα thread... ομως γι αυτο ειναι οι φιλοι, μας "παιρνουν απο το χερι" ή μας "δινουν μια μικρη σπρωξια" για να προχωρησουμε...

    Σ/σας ευχαριστω που Κ/κανατε αυτη μου την εμπειρια ακομα πιο πλουσια σε συναισθηματα...

    Υ.Γ Πολλες φορες "βλεπουμε" στα πραγματα αυτα που θελουμε να δουμε, οχι γιατι δεν μπορουμε να δουμε τα αλλα, αλλα ακριβως επειδη θελουμε να τα αποφυγουμε... ισως δινοντας εμφαση "στον χρονο και στο χρημα".
     
  3. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απίστευτα όμορφο ! Σ΄ευχαριστούμε timandra  
     
  4. Maley

    Maley Contributor

    To βλεμμα το νοιωθει ο/η sub και αυτο ειναι που του δινει ωθηση να πραγματοποιησει τις εντολες που έλαβε..γιαυτο το βλεμμα ζει..το βλεμμα του Κυρίου/ας του/της. Μα για αυτο το αόρατο βλεμμα γινεται και γεννιεται η σχεση D/s..όλα τα άλλα ερχονται μονα τους μετα...
     
  5. arni

    arni New Member

    Ωραία ιστορία
     
  6. EysWideShut

    EysWideShut Regular Member

    Απάντηση: Shopping Task

    αληθινο και καλογραμμενο!
    σε ευχαριστουμε
    αξια!
     
  7. Απάντηση: Shopping Task

    πολυ ομορφο...
     
  8. sk

    sk Regular Member

    Απάντηση: Shopping Task

    απλά υπέροχο

    σε ευχαριστούμε που το μοιράστηκες μαζί μας...


    με σεβασμό
    sk