Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Six of the best

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος nikos_35_, στις 24 Σεπτεμβρίου 2005.

  1. nikos_35_

    nikos_35_ Regular Member

    Δεν ειναι δικια μου ιστορια ειναι απο το νετ αλλα μου αρεσει και ειπα να την μοιραστω μαζι σας
    Πρέπει να σας πω ότι είμαι 42 ετών και μέχρι φέτος τον Ιούνιο αναζητούσα την ιδανική αφέντρα
    Είχα πολλές σχέσεις στην ζωή μου καθώς είμαι και εμφανίσιμος και οικονομικά ευκατάστατος
    Σε όλες τις σχέσεις μου εκμυστηρεύτηκα ότι μου αρέσει η γυναίκα να με χρησιμοποιεί σαν σκλάβο για την δική της καλοπέραση και για να κάνει πιο εύκολη και άνετη την δική της ζωή αδιαφορώντας για μένα
    Σχεδόν όλες το δεχτήκαν άνετα και προσπάθησαν να το παίξουν αφέντρες αλλά εγώ πάντα μετά από λίγο καιρό ξενέρωνα και βαριόμουν γιατί πάντα μου κάνανε η με έβαζαν να κάνω ότι είχαμε κανονίσει από πριν ,και δεν είχα ποτέ την αγωνία του τι μπορεί να μου κάνει
    Γενικώς δηλαδή όλες πηγαίνανε με οδηγίες χρήσεως κάτι που με ξενερώνει αφάνταστα
    Ενδιάμεσα στις σχέσεις μου κατέφευγα σε επαγγελματίες αλλά και εκεί επειδή πλήρωνες σου κάνανε ότι ακριβώς τους ζήταγες εσύ
    Τα τελευταία 8-10 χρόνια που ψάχνω και μέσω νετ γνώρισα μερικές αφέντρες που το γουστάρανε να είναι αφέντρες αλλά και εκεί τα πράγματα δεν ήταν εύκολα
    Τους αρέσανε πράγματα που εγώ δεν τα γούσταρα καθόλου Για παράδειγμα δεν μου αρέσει να με χτυπάνε δυνατά παρά μόνο στον κώλο και είχα πάει σε μια που με χτύπαγε με λύσσα με ένα χοντρό σκοινί στην πλάτη μέχρι που έτρεχαν παντού αίματα
    Εγώ δεν γουστάρω τα αίματα στο παιχνίδι μου και έτσι δεν ξαναπήγα σε αυτήν
    Μια άλλη γούσταρε να με τρυπάει παντού με βελόνες από σύριγγες και όταν έβλεπε να στάζουν αίματα χαϊδευόταν και ερχόταν σε οργασμό
    Η πιο βιτσιόζα που είχα πάει το 2001 και από τότε δεν ξαναπήγα σε αφέντρα εκ πεποιθήσεως αφού με έδεσε πολύ καλά στο πάτωμα έβαλε μπροστά μου ένα μπολ μέσα στο οποίο κατουρησε και απαιτούσε να τα πιω Ίσως να το έκανα πολύ πιο εύκολα με κάποια που να είχα μια σχέση και να την γνώριζα αλλά με μια που δεν ήξερα καν αν είναι υγειής καθώς ήταν η πρώτη μέρα που την έβλεπα δεν ήθελα με τίποτα να το κάνω
    Αφού δεν με κατάφερε με το μαστίγιο άρχισε να με καίει με το τσιγάρο της και αφού μου έκανε 3-4 καψίματα στον κωλο με απείλησε ότι θα μου κάνει και στον πουτσο και επειδή κατάλαβα ότι το εννοούσε αναγκάστηκα να τα πιω
    Από τότε δεν είχα ξαναπάει με πραγματική αφέντρα αλλά προσπάθησα πάλι με τις καινούργιες μου σχέσεις να κάνω κάποια αφέντρα μου
    Φέτος όμως καθώς είχα χωρίσει είπα να δοκιμάσω άλλη μια πραγματική αφέντρα και άρχισα να ψάχνω στο νετ
    Βρήκα μια μόλις 17 ετών και προσπάθησα να την πείσω να με κάνει σκλάβο της παρά την διαφορά ηλικίας που είχαμε
    Δεν είχε ιδιαίτερο πρόβλημα όπως μου είπε καθώς δεν την ένοιαζε η ηλικία απλά ήθελε έναν καλό και υπάκουο σκλάβο για να περάσει μερικές μέρες καλά μετά την πίεση που είχε στις εξετάσεις της
    Βγήκαμε για ένα καφέ γνωριστήκαμε και αποφασίσαμε να πάμε ένα 4ημερο στην Αίγινα
    Δεν μπορούσα να πιστέψω ότι αυτό το παιδάκι θα είχε το θάρρος να με κάνει σκλάβο του
    Ήταν ένα πολύ γλυκό κοριτσάκι που δεν πήγαινε το μυαλό σου ότι μπορεί να θέλει ένα σκλάβο να τον κακομεταχειρίζεται
    Και στην καφετέρια και στο ταξίδι ήταν τόσο ευγενική και γλυκομίλητη που σκεφτόμουν μήπως δεν είχα καταλάβει καλά τι ζητάει και μήπως δεν ήταν πραγματική αφέντρα
    Όμως σκέφτηκα ότι μου είπε να μην πάρω τίποτα από εξοπλισμό γιατί είχε ότι της χρειαζόταν
    Πολλές σκέψεις περναγανε από το μυαλό μου μέχρι που φτάσαμε στο ξενοδοχείο μας
    Μόλις μπήκαμε στο δωμάτιο μας άνοιξε ένα σάκο της και μου πέταξε πάνω στο κρεβάτι ένα περιλαίμιο
    Αυτό μόνο θα φοράς στο δωμάτιο μας μου λέει δεν θα το ξαναπώ κάθε φορά που θα μπαίνουμε στο δωμάτιο μας αμέσως θα φοράς το περιλαίμιο σου
    Τι κι αν είχα πάει με 40 γυναίκες τι και αν ήμουν εγώ 42 και αυτή μόνο 17 εγώ κομπλάρισα τελείως
    Άρχισα να φοράω το περιλαίμιο όταν μου ξαναλέει μόνο με το περιλαίμιο σε θέλω
    Άρχισα να γδύνομαι και ένιωθα πολύ αμήχανος και χαζός μπροστά της καθώς αυτή ήταν ντυμένη και εγώ γδυνόμουν
    Είχα μείνει με το σλιπάκι όταν μου λέει άντε σκλάβε κι αυτό, και άραξε σε μια πολυθρόνα και με κοίταγε
    Μόλις είχα μείνει μόνο με το περιλαίμιο με φώναξε κοντά της και μου έπιασε τον πουτσο και τα αρχιδια λέγοντας μου ¨.γιατί δεν σου σηκώθηκε ? ηρέμησε αγόρι μου δεν θα σε φάω
    Εγώ ένιωσα ακόμα πιο μειονεκτικά και πιο μαλακας αλλά ήμουν κομπλαρισμένος και δεν μου σηκωνόταν
    Έβγαλε από το σάκο της ένα σκοινί και έδεσε τον πουτσο μου από την ρίζα, και την άλλη άκρη στον αστράγαλο της .Τώρα θα σε μάθω πως θέλω να είσαι μέσα στο δωμάτιο μου είπε και μου έδωσε και ένα ζευγάρι επιγονατίδες .Μόλις της έβαλα μου λέει κάτσε στα 4 και δεν θα σηκώνεσαι ποτέ εκτός αν σου αναθέσω κάποια δουλειά που πρέπει να είσαι όρθιος .Απαγορεύετε να χρησιμοποιείς τα έπιπλα θα είσαι πάντα δίπλα στα πόδια μου και θα τα χαϊδεύεις και θα τα γλύφεις όσες ώρες είμαστε στο δωμάτιο μας Απαγορεύετε να χρησιμοποιείς ποτήρια πιάτα και τα χέρια σου ,θα έχεις μόνο το στόμα σου σαν καλό σκυλάκι Άντε ξεκίνα να χαϊδεύεις και να γλύφεις
    Πράγματι έγλυφα και χάιδευα τις γάμπες της καθώς φορούσε ακόμα τα αθλητικά της παπούτσια από το ταξίδι. Μετά από 1-2 λεπτά σηκώθηκε και κινήθηκε προς το μπάνιο χωρίς να μου πει κουβέντα αλλά μόλις έκανε μισό βήμα τεντώθηκε το σκοινί που ήταν δεμένος ο πουτσος μου και άρχισα να την ακολουθώ πολύ κοντά στα πόδια της Σταμάτησε μπροστά στον καθρέπτη και κοιταζόταν ενώ εγώ την κοίταγα περιμένοντας κάποια εντολή
    Γιατί δεν συνεχίζεις να χαϊδεύεις και να γλύφεις μου λέει¨. δεν σου είπα ότι πάντα σε θέλω να χαϊδεύεις και να γλύφεις
    Αμέσως ξεκίνησα να την χαϊδεύω αλλά και πάλι έφυγε από το μπάνιο και πήγε στο κρεβάτι ‘Μόλις ανέβασε τα πόδια της επάνω τεντώθηκε το σκοινί τόσο που κόλλησε ο πούτσος πάνω στο κρεβάτι και εγώ ήμουν στα γόνατα αλλά με τα χέρια πάνω στο κρεβάτι και τη χάιδευα
    Μπράβο σκλάβε μαθαίνεις μου λέει και σηκώνετε και αρχίζει να κάνει βόλτες με το σκοινί πάντα δεμένο στον αστράγαλο της και εμένα να την ακολουθώ πολύ κοντά στα πόδια της για να μην τεντώσει το σκοινί. Κάθε φορά που σταμάταγε εγώ άρχιζα να της χαϊδεύω και να της γλύφω τα πόδια και μόλις ξεκίναγε την ακολουθούσα δίπλα στα πόδια της
    Νομίζω δεν χρειάζεται άλλο το σκοινί μου λέει πρέπει να κατάλαβες πως θέλω να κινήσε εδώ μέσα πάντα δίπλα στα πόδια μου και όπου σταθω θα πιάνεις δουλειά μου λέει και λύνει το σκοινί από τον αστράγαλο της αλλά το αφήνει να κρέμεται δεμένο από τον πουτσο μου
    Κοιτάει το ρολόι της και μου λέει πήγε 12 η ώρα να ετοιμαστούμε για μπάνιο αλλά πρώτα τακτοποίησε τα ρούχα μου στην ντουλάπα
    Άρχισα να βγάζω τα ρούχα της και όταν είδα τα στριγκακια και τα ψηλοτάκουνα παπούτσια της άρχισε να μου σηκώνετε
    Κρέμασα τα φορεματάκια τακτοποίησα τα υπόλοιπα στα ράφια και τότε μου λέει έλα εδώ βγάλε μου τα ρούχα και φέρε το μαγιό μου
    Γονάτισα της έβγαλα τα παπούτσια και τις κάλτσες και δεν μπόρεσα να κρατηθώ και έδωσα ένα φιλάκι στα ποδαράκια της Τότε μου ηρθε ένα χαστούκι και μου λέει μην τολμήσεις να ξανακάνεις κάτι τέτοιο χωρίς άδεια μου
    Της έβγαλα και τα υπόλοιπα ρούχα και η καρδιά μου πήγαινε να σπάσει ,δεν θυμάμαι να είχα ποτέ τόσο νέα και ωραία σύντροφο Πολύ προσεκτικά για να μην την ακουμπήσω της φόρεσα το μαγιό της
    Βάλε και το δικό σου μου λέει
    Λύνω το σκοινί βγάζω τις επιγονατίδες και το περιλαίμιο και βάζω το μαγιό μου και ξεκινάμε για την παραλία Θα κουβαλάς την τσάντα και θα μου ανοίγεις την πόρτα πάντα μου λέει
    Φτάσαμε στην παραλία και μου λέει φέρε αυτήν την ξαπλώστρα και βαλτην εδώ
    Στρώσε μου την πετσέτα και βρες το αντιηλιακό να με αλείψεις, .άρχισα να την αλείφω και κατάλαβε ότι μου σηκώθηκε άντε να βουτήξεις μου λέει θα γίνουμε ρεζίλη να μάθεις να κρατιέσαι
    Παραγγείλαμε δυο καφεδάκια και μόλις πήγα να ανάψω τσιγάρο μου το άρπαξε και μου λέει δεν θέλω να καπνίζεις ,και από σήμερα θα αρχίσω να σε γυμνάζω σε θέλω δυνατό και υγειη αν θέλεις να συνεχίσεις να είσαι σκλάβος μου και στην Αθήνα
    Μόλις μου είπε έτσι τρελάθηκα δεν περίμενα μια τόσο ωραία κοπελίτσα να θέλει να συνεχίσει να βλεπόμαστε και στην Αθήνα
    Μετά από λίγο πηγαμε για φαγητό και αυτή παρήγγειλε διάφορα ενώ εμένα με έβαλε να φάω μόνο μια σαλάτα
    Γυρίσαμε στο δωμάτιο και μόλις μπήκαμε μέσα έτρεξα να φορέσω το περιλαίμιο και τις επιγονατίδες και να πάρω θέση δίπλα στα πόδια της χαϊδεύοντας την
    Μπράβο αγόρι μου μαθαίνεις γρήγορα μου είπε πάμε τώρα να με κάνεις ντους
    Την έλουσα την έτριψα παντού με το σφουγγάρι και μετά την σκούπισα και της φόρεσα το εσώρουχο που μου είπε Της στέγνωσα τα μαλλιά και μου λέει άντε γρήγορα κάνε και εσύ ένα ντουζ
    Μόλις βγηκα πήρα πάλι θέση δίπλα στα πόδια της και μετά από λίγο που την χάιδευα σηκώθηκε και έβγαλε από το σάκο μια αλυσίδα με 2 λουκετα και αφού τύλιξε την μια άκρη γύρω από τα αρχιδια μου έδεσε την άλλη στο πόδι του κρεβατιού και μου ζήτησε να συνεχίσω να την χαϊδεύω μέχρι να κοιμηθεί
    Μόλις ξύπνησε με έλυσε και μου ζήτησε να της φέρω καφέ από το μπαρ του ξενοδοχείου
    Άρχισε να πίνει τον καφέ της ενώ εγώ ήμουν κάτω από το τραπεζάκι και χάιδευα και έγλυφα συνεχώς τα πόδια της όπως μου είχε ζητήσει
    Κάποια στιγμή σηκώθηκε και εγώ την ακολούθησα στα 4 μέχρι που έκατσε στην λεκάνη τότε εγώ συνέχισα να γλύφω τα πόδια της και είδα ότι έμεινε πολύ ικανοποιημένη
    Θα τα πάμε καλά οι 2 μας μου λέει μάλλον θα σε πάρω για μόνιμο σκλάβο θα έρχομαι σπίτι σου γιατί εγώ μένω με τους γονείς κάθε απόγευμα να με υπηρετείς
    Όπως θέλετε αφέντρα της λέω χαρά μου
    Πάμε τώρα για την γυμναστική σου μου λέει και πάει στο σάκο
    Τόσες ώρες και δεν έχω δει τι μαστίγια έχει σκεφτόμουν
    Βγάζει από το σάκο ένα φίμωτρο με χαλινάρια ιππασίας μου το φοράει αλλά δεν κάθετε επάνω παρά μου ζητάει να κάνω βόλτες
    Αρχίζω να κάνω βόλτες και περίμενα να δω αν θα βγάλει και μαστίγιο και σκεφτόμουν λες να μην έχει ?
    Αφού είχα κάνει γύρω στα 5 λεπτά και άρχισα να κουράζομε σκέφτηκα να κάνω τον πολύ κουρασμένο για να δω επιτέλους τι μαστίγιο έχει και αν έχει
    Μόλις σταμάτησα αυτή τότε ανέβηκε πάνω μου και έπιασε τα χαλινάρια και μου ζήτησε να την κάνω βόλτα Μα έχω ήδη κουραστεί αφέντρα της λέω
    Δεν πειράζει πάμε μου λέει και τραβάει τα χαλινάρια και με κλωτσάει στα πλευρά
    Την έκανα μερικές βόλτες και όταν πραγματικά δεν μπορούσα άλλο περίμενα να βγάλει τα μαστίγια της
    Όμως αυτή μου λέει καλά ήταν για πρώτη προπόνηση έλα εδώ κα με δένει στο κρεβάτι με ανοιχτά χέρια και πόδια
    Είχα συνηθίσει μαζί της ο πουτσος κόντευε να εκραγεί από καυλα έτσι που με είχε δεμένο και μην ξέροντας τι με περιμένει καθώς έψαχνε στο σάκο της
    Τελικά έβγαλε ένα δονητή και έκατσε δίπλα μου στο κρεβάτι αλλά έχοντας το μουνακι της
    στραμμένο προς εμένα
    Μου έβαλε τον δονητή στο στόμα να τον γλύψω και μετά τον ακούμπησε στα χειλάκια της και στην κλειτορίδα
    Το έκανε αυτό δυο τρεις φορές και μετά άρχισε να μου χαϊδεύει πολύ απαλά τον πουτσο με το ένα χέρι ενώ με το άλλο έπαιζε με τον δονητή
    Έβλεπα να μπαινοβγαζει τον δονητή μέσα της και ήθελα σαν τρελός να μπω εγώ μέσα της ενώ αυτό το ελαφρύ άγγιγμα που έκανε στον πουτσο μου με είχε τρελάνει εντελώς
    Ήθελα απεγνωσμένα να σφίξει το χέρι της γύρω από τον πουτσο μου και να μου κάνει 2-3 δυνατά παιξίματα για να έχω τον πιο έντονο οργασμό αλλά αυτή συνέχιζε απλά να μου τον ακουμπάει απαλά απαλά
    Στο τέλος ηλθε σε οργασμό και αφού μου έβαλε τον δονητή στο στόμα να τον καθαρίσω από τα υγρά της με έλυσε και μου ζήτησε να της κάνω μασάζ
    Αρκεί μου λέει μετά από λίγο ,στη θέση σου, και έκατσα πάλι στα πόδια της και χάιδευα και έγλυφα όσο έβλεπε τηλεόραση
    Μόλις τελείωσε το έργο που παρακολουθούσε με έβαλε πάλι να τρέχω στα 4 και επέμενε να συνεχίζω αλλά και πάλι χωρίς να πιάσει μαστίγιο
    Έλα να με ντύσεις θα βγούμε μου λέει φέρε μου αυτό το φόρεμα και αυτά τα παπούτσια
    Πιο μανο προτιμάς σκλάβε με ρωτάει Το κόκκινο αφέντρα της απαντάω .Πήγαινε να το φέρεις και βάψε μου τα πόδια Μα δεν ξέρω αφέντρα της λέω θα μάθεις πολλά μαζί μου μου λέει και γονατίζω και αρχίζω να της βάφω τα πόδια
    Για πρώτη φορά τα πήγες πολύ καλά μου λέει κάτσε και φύσα τα να στεγνώσουν τώρα μου λέει
    Μετά της έβαψα και τα χέρια και με έβαλε να την χτενίζω για πάνω από ένα τέταρτο
    Μάλλον της άρεσε να της χτενίζουν το κεφάλι και όχι ότι ήθελε χτένισμα Στο τέλος της φόρεσα το φόρεμα και τα παπούτσια και μου έδωσε άδεια να ντυθώ και εγώ για να φύγουμε
    Βγήκαμε πηγαμε στο αμάξι της άνοιξα την πόρτα όπως μου είχε πει και πηγαμε σε ένα μπαράκι Εκεί μιλήσαμε σαν δυο καλοί φίλοι για την ζωή μας και γνωριστήκαμε καλύτερα
    Όταν φεύγαμε αφηρημενος από την πολύ φιλική συζήτηση άνοιξα την πόρτα του αυτοκινήτου έκατσα και την είδα να περιμένει έξω από την πόρτα της χωρίς να την ανοίγει να μπει μέσα
    Αμέσως κατάλαβα το λάθος μου και έτρεξα απέξω να της ανοίξω
    Θα τιμωρηθείς σκλάβε μου λέει γιατί ξέχασες τις εντολές μου
    Μάλιστα αφέντρα της λέω .Μόλις φτάσαμε στο δωμάτιο έτρεξα να φορέσω το περιλαίμιο και να πέσω στα πόδια της ώστε να μην την εξαγριώσω κι άλλο αν και δεν την φοβόμουν γιατί όλη μέρα δεν με είχε ακουμπήσει εκτός από ένα χαστούκι
    Με έδεσε μπρούμυτα πάνω σε ένα τραπέζι μου έβαλε το φίμωτρο ιππασίας και από πάνω μου τύλιξε ένα σεντόνι .Τότε έβγαλε μια ξύλινη βέργα από το σάκο και ήρθε από πίσω μου και μου έριξε λίγο νερό από ένα ποτήρι επάνω στον κωλο
    Θα φας 6 μου είπε και άνοιξε την τηλεόραση. Μόνο 6 σκέφτηκα σιγά το πράμα Ένιωσα την ξύλινη βέργα να ακουμπάει τον κωλο μου και να με χαϊδεύει για λίγη ώρα και μετά σηκώθηκε στον αέρα και έσκασε με όλη της την δύναμη επάνω μου Άκουσα το σφύριγμα στον αέρα και αμέσως ένιωσα ένα φοβερό κάψιμο στον κωλο και ούρλιαξα αν και το ουρλιαχτό πνίγηκε στο φίμωτρο και το σεντόνι και χοροπηδηξα μέσα στα δεσμά μου παρασύροντας και το τραπεζάκι
    Ήρεμα αγορίνα μου λέει και συνεχίζει να χαϊδεύει αργά αργά τον κωλο μου με την βέργα και μετά από λίγο μου ρίχνει την δεύτερη λίγο κάτω από την πρώτη Έτσι συνέχισε μέχρι την πέμπτη και πραγματικά μου είχε πέσει τελείως από τον πόνο και τότε κατάλαβα γιατί μόνο 6
    Άλλες φορές έτρωγα 50-60 μαστιγιες αλλά δεν πόναγα έτσι Αυτή η πιτσιρικά βάραγε πραγματικά με όλη της την δύναμη Περίμενα την έκτη και όταν σήκωνε την βέργα από τον κωλο μου τιναζόμουν μπροστά για να την αποφύγω αλλά δεν μου την έριχνε Με παίδεψε αρκετή ώρα κάνοντας ότι θα με χτυπήσει και στο τέλος μου έριξε και την έκτη και με έλυσε
    Κοίταξα στον καθρέπτη και είχα 6 ρίγες στον κωλο οι 5 πρώτες είχαν γίνει μωβ και η τελευταία ήταν ακόμη κόκκινη Πρέπει να πω ότι θαύμασα το σημάδι της γιατί ήταν όλες οι ρίγες ομοιόμορφα στον κωλο μου με την ιδια αποσταση η μια από την άλλη
    Ελα να σε δέσω τώρα μου λέει και με δένει πάλι από τα αρχιδια στο πόδι του κρεβατιού
    Αλλά πριν κοιμηθείς θα με τελειώσεις με την γλώσσα μου λέει και ξαπλώνει στο κρεβάτι
    Πράγματι την τελείωσα και άρχισα να της χαϊδεύω τα πόδια μέχρι να κοιμηθεί μετά ξάπλωσα δίπλα στο κρεβάτι της οπού με είχε βάλει να στρώσω κάτι κουβέρτες
    Ανάσκελα πόναγε ο κωλος μου και μπρούμυτα με εμπόδισε η αλυσίδα που ήταν δεμένη από τον πουτσο μου .Έτσι κοιμόμουν στο πλάι αλλά ξύπναγα συχνά οπότε πήγαινα να γυρίσω πλευρό
    Ξύπνησα κατά τις 7 η ώρα και περίμενα υπομονετικά να πάει 9 για να την ξυπνήσω όπως μου είχε πει για να κατέβουμε για πρωινό
    Ήθελα να πάω για κατούρημα αλλά ήμουν δεμένος και έτσι έκανα υπομονή .Κόντευα να σκάσω και μόλις πήγε 9 η ώρα άρχισα να την χαϊδεύω και να της γλύφω τα ποδιά για να σηκωθεί
    Μόλις άνοιξε τα μάτια της μου ζήτησε να την φέρω σε οργασμό με την γλώσσα ,εγώ υπάκουσα αμέσως και μόλις την τελείωσα ζήτησα να πάω τουαλέτα αλλά εκείνη σηκώθηκε και πήγε στο μπάνιο αφήνοντας με δεμένο Μετά από λίγο βγηκε και με έλυσε λέγοντας μου να την ντύσω και να ντυθώ και εγώ γρήγορα για να μην χάσουμε το πρωινό .Μετά θα πας τουαλέτα μου λέει
    Πράγματι κατεβηκαμε στην αίθουσα του πρωινού και αφού έριξε μια ματιά στο μπουφέ μου είπε τι θέλει να της βάλω και πήγε και έκατσε στο τραπέζι
    Της έφτιαξα ένα δίσκο με σχεδόν από όλα και μόλις της τον πήγα μου λέει εσύ δίαιτα βαλέ ένα γάλα να πιεις και αν θέλεις και λίγο φρουτοσαλάτα
    Υπάκουσα και μόλις ήπια το γάλα περίμενα αρκετή ώρα να τελειώσει το πρωινό της για να πάμε στο δωμάτιο να κατουρησω .Περίμενα και καθώς πόναγε πολύ ο κώλος μου στην καρεκλά σκεφτόμουν το χτεσινό μαστίγωμα Με κατάλαβε έτσι που στριφογύριζα στην καρέκλα και μου λέει
    Πονάει ο κώλος σου .Μάλιστα της λέω Δεν πειράζει για να θυμάσαι πάντα όλες μου τις εντολές
    Δεν θέλω να χτυπάω τον σκλάβο μου όσο είναι καλός και προσπαθεί να με ικανοποιήσει αλλά αν δω ότι τεμπελιάζει η ξεχνάει αυτά που του έχω ζητήσει μπορώ να γίνω ακόμα πιο στριμενη
    Πρόσεχε λοιπόν .Μάλιστα κυρία της λέω
    Μόλις ανεβήκαμε αν και κατοριουμουν υπερβολικά γδύθηκα και φόρεσα το περιλαίμιο και έπεσα στα πόδια της να την χαϊδέψω
    Μπράβο σκλάβε μου λέει πήγαινε τουαλέτα και συνεχίζεις μετά
    Στην συνέχεια με έβαλε να σφουγγαρίσω εκεί που είχαν τρέξει τα νερά που έβρεξε τον κώλο μου χτες βράδυ και μετά με έβαλε πάλι να τρέξω στα 4
    Σκεφτόμουν αν και πότε θα με τελειώσει αλλά δεν τόλμαγα να ρωτήσω για να μην φανώ απαιτητικός σκλάβος .Μετά της έβγαλα τα ρούχα και της έβαλα το μαγιό και φύγαμε για παραλία
    Εκεί κάποια στιγμή που ήμασταν βαθιά και κολυμπάγαμε μου ζήτησε να βγάλω το μαγιό μου και να της το δώσω Εγώ δίστασα για λίγο και φοβήθηκα μην το πάρει και βγει έξω
    Βλέπω δεν υπακούς τυφλά την αφέντρα σου πάλι θα τιμωρηθείς Συγνώμη αφέντρα παρτο της λέω και το βγάζω .Όχι δεν το θέλω απλά δοκίμαζα αν είσαι απόλυτα πιστός σκλάβος ,και δυστυχώς με απογοήτευσες
    Οι μελανιές δεν είχαν φύγει από τον κωλο και έτρεμα στην ιδέα ότι μπορεί να μου ρίξει κι άλλες
    Όμως αυτή δεν είπε τι και πως απλά όταν γυρνάγαμε στο ξενοδοχείο μου είπε να σταματήσω γύρω στα 2 χιλιόμετρα πριν κατεβηκε από το αυτοκίνητο και μου έδειξε μια κάρτα του οδοντιάτρου της την οποία την έβαλε κάτω από μια πέτρα πίσω από ένα δέντρο
    Μόλις πέσω για ύπνο στο δωμάτιο θα φύγεις με τα πόδια και θα έρθεις να την πάρεις να μου την φέρεις .Αυτή θα είναι η τιμωρία σου για το παράπτωμα σου στην παραλία
    Πράγματι μόλις μπήκαμε στο δωμάτιο αφού την έκανα ντους και της φόρεσα το εσώρουχο της πήρε τα κλειδιά του αυτοκινήτου μου κάτω από το μαξιλάρι της και αφού άδειασε και τις τσέπες μου από λεφτά για να μην πάρω κανένα ταξί με έστειλε να φέρω την κάρτα
    Ήταν 3 το μεσημέρι και ο ήλιος έκαιγε περπάταγα περπάταγα είχα γίνει μούσκεμα και δεν είχα λεφτά ούτε για ένα νερό Όταν γύρισα εξαντλημένος κατά 5 χτύπησα την πόρτα και μόλις μου άνοιξε της έδωσα την κάρτα και την κοίταγα όταν μου αστράψε ένα χαστούκι γιατί άργησα να γδυθώ και να πέσω στα πόδια της αφότου μπήκα στο δωμάτιο
    Σου έβαλα αυτή την τιμωρία με το περπάτημα μέσα στο καταμεσήμερο για να μην σου ξαναμαστιγωσω τον ήδη σε άθλια κατάσταση κωλο σου
    Εσύ όμως μπήκες μέσα και καθόσουν όρθιος ενώ ξέρεις ότι θέλω αμέσως να πέφτεις και να σέρνεσαι στα πόδια μου δεν την γλιτώνεις άλλες 6
    Πράγματι μου έριξε άλλες 6 με την ίδια δύναμη και πλέον ο κωλος μου δεν είχε ρίγες αλλά ήταν παντού μελανιασμένος
    Όπως με είχε έτσι δεμένο φόρεσε ένα δονητή με έβαλε να τον γλύψω και ηρθε από πίσω και με γαμησε άγρια
    Μετά με έλυσε και με έβαλε να τρέξω στα 4 και στη συνέχεια με έστειλε για μπάνιο
    Μόλις βρήκα με έδεσε με την αλυσίδα από το λαιμό και από ένα κουρτινόξυλο και τα χέρια πίσω κα άρχισε να παίζει με το πουλί μου μέχρι να με φέρει στο παραπεντε και σταμάταγε
    Θα με είχε φέρει και 10 φορές ελάχιστα πριν τον οργασμό κα σταμάταγε
    Μετά έκατσε απέναντι μου και τελείωσε μόνη της με τον δονητή της αφήνοντας με να κρέμομαι από το λαιμό στο κουρτινόξυλο
    Βγηκαμε για ένα ποτό με εμένα πάντα να την ντύνω και να την γδύνω να της φοράω τα παπούτσια όταν φεύγαμε ,τις σαγιονάρες όταν επιστρέφαμε κλπ
    Όταν γυρίσαμε αφού με άφησε να πάω πρώτα τουαλέτα με έδεσε πάλι από τον πουτσο στο πόδι του κρεβατιού και με έβαλε να την γλύφω λέγοντας μου πρέπει να μάθεις να ελέγχεις το καυλι σου
    Είσαι 40 χρονών άνθρωπος δεν επιτρέπετε να μην μπορείς να το ελέγχεις
    Γλυφε λοιπόν χωρίς να σου σηκωθεί .Εμένα όμως ήταν ήδη πέτρα ο πουτσος μου και έτσι μετά από λίγο σηκώθηκε πήρε ένα μπουκάλι κρύο νερό και μου έριχνε στον πουτσο αλλά και στην πλάτη και παντού Έπεσε για πολύ λίγο αλλά πριν αρχίσω να ξαναγλυφω ήταν πάλι πέτρα
    Είσαι μαλάκας μου λέει αλλά θα σε στρώσω με τον καιρό και με λύνει για να αρχίσω να σφουγγαρίζω τα νερά που είχε ρίξει στο πάτωμα
    Χρησιμοποίησα μια μικρή πετσέτα για σφουγγαρόπανο και αφού τα καθάρισα όλα γύρισα στην θέση μου οπού και μου ξανακλειδωσε τα λουκετα
    Δυο μέρες με μια τόσο όμορφη και νέα γυναίκα ήταν φυσικό να μου είναι συνέχεια σηκωμένος και να μην μπορώ να τον ελέγχω Εκεί που την έγλυφα πάλι έπιασε και με χάιδευε αλλά τόσο αργά και απαλά που μου προκαλούσε τρέλα και ήθελα απεγνωσμένα να μου σφίξει στο χέρι της τον πουτσο και να μου κάνει 2-3 γερά χτυπήματα για να τελειώσω
    Μόλις την τελείωσα πάλι με έδεσε ανάσκελα στο κρεβάτι και με καβαλησε και μπήκα μέσα της για πρώτη φορά .μετά από 2 μέρες Αν τελειώσεις χωρίς να με προειδοποιήσεις την έχεις βαμμένη κατάλαβες? Θα φας 25 και θα κάνεις να κάτσεις σε καρέκλα ένα μήνα
    Κάθε λίγο την σταμάταγα λέγοντας ότι τελειώνω μέχρι που ξαναπήρε τον δονητή για να τελειώσει
    Μετά με έδεσε πάλι μόνο από τον πουτσο και με χάιδευε μέχρι μια ανάσα πριν τον οργασμό και σταμάταγε Κάποια στιγμή δεν άντεξα και άρπαξα τον πουτσο μου στο χέρι μου για να τελειώσω αλλά έφαγα απανωτά 2-3 χαστούκια και σταμάτησα
    Αυτό θα το μετανιώσεις μου λέει και με δένει ανάσκελα σε ένα τραπέζι κα βγάζει ένα μαστίγιο με πολλές λουρίδες κα αρχίζει να χτυπάει με δύναμη τον καυλωμένο πουτσο μου
    Έγινε μωβ το καυλι μου και πόναγε πάρα πολύ και τότε μου λέει αν θέλεις τώρα μπορείς να τον παίξεις αλλά η αλήθεια ήταν ότι δεν μπορούσα ούτε να τον ακουμπήσω όχι να τον σφίξω και να τον παίξω
    Έτσι με έδεσε πάλι δίπλα στο κρεβάτι και έπεσε για ύπνο
    Όσο την χάιδευα μέχρι να αποκοιμηθεί σκεφτόμουν ότι ήταν η μόνη αφέντρα που είχα γνωρίσει που δεν με μαστίγωνε ποτέ για χάρη γούστου αλλά μόνο όταν υπήρχε λόγος και μαστίγωνε σοβαρά και όχι απλά για να φανεί ότι μαστιγώνει .Δεν με έβαζε να την γλύφω υπό την απειλή του μαστίγιου ούτε όταν με έβαζε να τρέχω ήταν με το μαστίγιο στο χέρι αλλά πάντα με μαστίγωνε μόνο όταν έκανα κάποιο αληθινό παράπτωμα
    Όλες οι άλλες επαγγελματίες και μη με μαστιγώνανε πολλές φορές ακόμα και για ηλιθίους λόγους αλλά το μαστίγωμα τους μου προκαλούσε ηδονή ενώ αυτή εδώ μου προκαλούσε πραγματικό πόνο και με έκανε να φοβάμαι να μην ξαναμαστιγωθω και όχι να κάνω τον ανυπάκουο όπως με άλλες για να τους δώσω αφορμή να με μαστιγώσουν
    Κάπως έτσι κύλησαν και οι άλλες δυο μέρες χωρίς να της δώσω αφορμή για νέο μαστίγωμα μιας και πραγματικά την φοβόμουν και το ότι φοβόμουν μια πιτσιρικά με έκανε να νιώθω ότι είχα συναντήσει την πιο δυναμική και αυστηρή αφέντρα της ζωης μου αλλά ήξερα ταυτόχρονα ότι ήταν και δίκαιη και με μαστίγωνε μόνο όταν έκανα κάτι αντίθετο από αυτά που μου είχε ζητήσει από την αρχή
    Πάντως το ότι θέλει να συνεχίσει να με εκπαιδεύει και στην Αθήνα για να με κάνει όπως ακριβώς θέλει μου δίνει ελπίδες και κάνω όνειρα για το μέλλον με αυτή την αφέντρα
    Όταν βρεθώ μαζί της και στην Αθήνα θα σας μεταφέρω τις εμπειρίες μου
     
  2. dim2525

    dim2525 New Member

    Παρα πολυ ωραιο το κειμενο που εγραψες και θελησες να το μοιραστεις μαζι μας.Σευχαριστουμε.Μακαρι να μου τυχει και εμενα μια τετοια εμπειρια απο κοπελα που αλλα δειχνει αρχικως με την συμπεριφορα της και αλλο ειναι τελικα.Μια πραγματικη αφεντρα.Τυχερος οποιος ζει τετοιες στιγμες
     
  3. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    Θεα η Κοπελα ε? Παντως ειναι Αξια θαυμασμου!!Σε τοσο μικρη ηλικια και να υποταξει εναν 42αρη??!Μπραβο της! Ευχομαι να ξαναβρεθειτε και να μας πεις κι αλλες εμπειριες σου.
     
  4. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Six of the best

    Εγώ λέω μπράβο στον 42άρη που καταφέρε να υποταχθεί σε μία άγνωστη κατ' άλλα κοπέλα που έτυχε να είναι ΟΜΟΡΦΟΥΛΙΚΟ ΠΙΠΙΝΑΚΙ 
    Είχε ανάγκη να βιώσει την υποταγή και την βιώσε!

    Αστάρτη
     
  5. lagnia

    lagnia New Member

    Πολθ καλα !! Θα μπορουσες να μας πεις σε ποιο site την βρηκες?
     
  6. nikos_35_

    nikos_35_ Regular Member

    RE: RE: Six of the best

    Σιγουρα σε καποιο κλαμπ του yahoo αλλα δεν ξερω σε ποιο
    Οταν ψαχνω στα κλαμπ τις ιστοριες τις αντιγραφω και τις διαβαζω αλλη μερα
    Εχω και το δευτερο μερος αλλα μου βαλανε χερι οτι εδω πρεπει να ειναι αληθινες ιστοριες γι αυτο δεν την εβαλα
     
  7. nikos_35_

    nikos_35_ Regular Member

    RE: RE: Six of the best

    Μακαρι να ηταν δικια μου εμπειρια δεν προσεξατε οτι το πρωτο που εγραψα ειναι οτι ειναι ιστορια απο το νετ
     
  8. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    RE: RE: RE: Six of the best

    To προσεξα! Εννοουσα να αντιγραψεις την επομενη εμπειρια του αλλου slave!  
     
  9. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Νίκο γιατί δεν παραθέτεις αυτές τις εμπειρίες σε κάποια άλλη κατηγορία; Στο off topic ας πούμε.
     
  10. lagnia

    lagnia New Member

    Νομιζω οτι ολοι θα θελαμε να διαβασουμε την συνεχεια!!!
     
  11. nikos_35_

    nikos_35_ Regular Member

    RE: RE: Six of the best

    εβαλα και το δευτερο μερος της ιστοριας και να σας τονισω και παλι οτι ειναι ιστορια απο το νετ και οχι δικια μου Μακαρι να ηταν δικια μου
     
  12. Master_Nick32

    Master_Nick32 New Member

    Αν θυμηθεις το site και αν εχει κι αλλες ιστοριες θα με ενδιεφεραν