Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

slut training

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 14 Νοεμβρίου 2005.

  1. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Να κάτι που μου είχε κάνει ιδιαίτερη εντύπωση όταν είχα πρωτοακούσει τον όρο.
    Πως εκπαιδεύεται κάποια ή κάποιος στο να γίνει slut?
    Μου είχαν πεί πως είναι σχεδόν αδύνατον μια υποτακτική να εκπαιδευτεί σε slut χωρίς την συμμετοχή περισσότερων του ενός ατόμου.
    Η πλήρης σεξουαλική απελευθέρωση, χωρίς κανένα tabboo (100%???), μέχρι που μπορεί να φθάσει αλήθεια?
     
  2. ioanna

    ioanna Regular Member

    Ενώ με ερεθίζει φοβερά η σκέψη πως είμαι slut Του με συμμετοχή μάλιστα αγνώστων σε εμένα ατόμων ο Κύριος μου με κάποιον τρόπο όταν δεν είχα την δυνατότητα να ελέγχω το περιβάλλον γύρω μου ( δεμένα μάτια ) δημιούργησε για εμένα ένα σκηνικό ξένης παρουσίας στο χώρο μας που τελικά το έβαλε μέσα στο μυαλό μου. Ένοιωσα μαζί τρόμο εξευτελισμό ερεθισμό. Δεν προχώρησε ακόμη παραπέρα αλλά πιστεύω πως θα το κάνει .
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    Πολυ ερεθιστικο αυτο..μακαρι να το ζησω με μια σκλαβα (αμποτε που λενε)
     
  4. coupleds

    coupleds Regular Member

    Πράγματι η δημιουργία τέτοιου κλίματος είναι πολύ ερεθιστική, αλλά δεν ξέρουμε αν στην πραγματικότητα κάτι τέτοιο θα ήταν εξ' ίσου ερεθιστικό και φυσικά αν θα βρίσκαμε τα κατάλληλα άτομα για κάτι τέτοιο.
     
  5. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    πριν όμως ξεφύγουμε με τις φαντασιώσεις...   γνωρίζεται κάποιες τεχνικές επι του θέματος?  
     
  6. coupleds

    coupleds Regular Member

    Δεν ξέρουμε κατά πόσο χρειάζεται συγκεκριμένες τεχνικές για να γίνει κάποιος/α " σεξουαλικό αντικείμενο" σε άλλους πλην την ύπαρξη επιθυμίας και αντοχής. Τεχνικές πάντως λεπτομέρεις ή ανάλογες εμπειρίες ευπρόσδεκτες.
     
  7. gaby

    gaby Guest

    Ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος, νομίζω ότι σε αυτό το thread συζητούμε για την σκλάβα (ή την υποτακτική) που εκπαιδεύεται για να συμπεριφέρεται και να ενεργεί σαν τσούλα, ανάμεσα σε μέλη του lifestyle, ακολουθώντας τη βούληση του Κυρίου της.

    Πώς γίνεται αυτό;

    Για ποιό λόγο;

    Ποιές είναι οι ευρύτερες επιπτώσεις του στην σκλάβα;

    Είναι απαρίατητη προϋπόθεση το ανοιχτό M/s για να συμβεί κάτι τέτοιο; Λογικά, θα πρέπει, αλλιώς σε τί θα διέφερε το slut training / slut behaviour από το role playing;

    ........

    Με τον "όρο" ανοιχτό M/s, σκέφτομαι κάτι σαν αυτό που περιγράφει ο MasterJp

     
  8. zinnia

    zinnia Contributor

    *χαμογελο αμηχανιας*...

    Μεχρι τωρα πιστευα πως μια *τσουλα* ειναι κατι το πολυ δευτερο, μια γυναικα με χυδαια συμπεριφορα που ακομα και στο προσωπο της αποτυπωνοταν, μια γυναικα χωρις αναστολες και με στοιχεια λιγο τυχοδιωκτικα...

    Απο εδω μεσα, εμαθα πως ενας Κυριαρχος μπορει να σε λεει ακομα κι ετσι..

    ομολογω πως τις πρωτες φορες που το ακουσα μου πεσε λιγο βαρυ, αλλα η επαναληψη φαινεται πως απαλυνει την πρωτη εντυπωση, ομως ακομα εξακολουθω να μην καταλαβαινω αυτην την κατηγορια και τι ακριβως σημαινει *εκπαιδευοντας καποια για να γινει τσουλα*...
     
  9. Astarty

    Astarty Contributor

    Χρησιμοποιείται ο όρος "τσούλα" ως την ξεδιάντροπη (αυτή που δεν έχει ντροπές) γυναίκα.

    Αστάρτη
     
  10. submalegr

    submalegr New Member

    Από προσωπική εμπειρία θα πώ ότι μια φορα που μου συνέβει ήταν η πιο ερεθιστικη σιγμή της ζωής μου. Ο απόλυτος εξευτελισμός. Η απόλυτη ταπείνωση. Μακάρι να το ξαναζήσω κάποια στιγμή
     
  11. Ntyrse

    Ntyrse Regular Member

    Εχω διαταξει τη σκλαβα μου να παραλαβει τα ποτα που παρηγγειλα στo ξενοδοχειο που ειμασταν απο τη καμαριερα που τα εφερε,γυμνη και με μανταλακια στις θυλες της,για να γνωστοποιησει το ρολο της.Αμεσως μετα της εδεσα τα ματια και την επεισα οτι αυτη η καμαριερα ειταν παρουσα και απολαμβανε τους βασανισμους της.
     
  12. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    Πιστευω οτι η εκπαιδευση καποιας για να γινει τσουλα συμπεριλαμβανεται στο παιχνιδι "ταπινωση-εξευτελισμος" γιατι οταν ενας Αφεντης δινει την σκλαβα Του σε αλλους χωρις αυτη να το θελει,την εξευτελιζει κανονικα και την κανει να αισθανεται αντικειμενο!Κατα τη γνωμη μου ειναι ο πιο σκληρος τροπος ταπεινωσης!!(Εκτος αν η σκλαβα ειναι ηδη "πουτανα" και ευχαριστιεται οταν το κανει με αλλους..)