Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

slut training

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 14 Νοεμβρίου 2005.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Σεξουαλικό αντικείμενο ( sluts ) . Πόσο όμορφο νήμα το επαναφέρω .
     
  2. Noardos

    Noardos Regular Member

    Εσύ μπορεί να το επαναφέρεις, ωστόσο η απουσία του κατάλληλου υλικού είναι δεδομένη.
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  4. Noardos

    Noardos Regular Member

    Το ανάλογο θηλυκό που θα ενέχει τα απαιτούμενα χαρακτηριστικά ώστε να εκπαιδευτεί και να λειτουργεί ως τέτοια.
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Για τεχνική, μου κάνει πολύ "τεχνική", τεσπα, έχει το "κάτιτις " του το νήμα...

    Επαναφορά με ολίγα quotes...

    Κρίμα που δεν σε πρόλαβα εδώ, καθώς και τους υπόλοιπους/ες που quotαρα...Γιατί ειλικρινά κάποιες "εκπαιδευτικές πρακτικές", ούτε εγώ της καταλαβαίνω - μωρέ έτσι λέω, για το ξεκάρφωμα -.
    Ίσως και μετά από τόσο καιρό από τότε που είχε ανοίξει αυτό το νήμα.
    Εσύ ή κάποιος/α άλλος/η που θα είχε την ίδια απορία και να μου έριχνε λίγο "φως".  

    Να γράψω, πες τα χρυσόστομε? Δεν το γράφω.  

    Κι άλλη χρυσόστομη? Βρε λες?  

    Εντάξει, ο προλαλήσας κατ' εμέ όχι απλά χρυσόστομος, αλλά πλατινόστομος.   

    Σε κάθε περίπτωση, περί ορέξεως slut training pie   ( Αν και λίγο μπαγιατική πια, δεν πειράζει, μόλις την έβγαλα απ' το φούρνο μικροκυμάτων, τουλάχιστον δεν είναι παντελώς κρύα   )
     
    Last edited: 2 Ιανουαρίου 2016
  6. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    Ο Κ με το slut training κυριως επιδιωκει να φερει τον υ στο τελευταιο σκαλοπατι του εξεφτελισμου, να χρησημοποιηθει από οποιονδητε ως σεξουαλικο αντικειμενο. Αυτό βεβαια προϋποθέτει ότι πολύ πιο πριν ο υ εχει εκδηλωθεί πλεον και θελει να γινεται τσουλα μπροστα στον Κ του στην προσπαθεια του υ να ικανοποιησει κάθε του επιθυμια οποια κι αν είναι αυτή. Μιλαμε για κατι που ο υ το αποζητα πλεον μονος του. Κατά την διαρκεια αυτων των πολλαπλων κυριως συνευρέσεων ο υ παραδιδει το σωμα του στα χερια αυτων που θα ικανοποιηθουν, σε τέτοιες συναντήσεις τα ατομα που χρησημοποιουν τον υ δεν παυουν να τον εξεφτελιζουν ταυτόχρονα. Εκει η τσουλα χανει κάθε ιχνος ντροπης και αναστολης . Για τον υ το slut training είναι κατι σαν απαγκιστρωση από τα τελευταια ιχνη ντροπης και καθωσπρεπισμου.
     
  7. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    εγώ θέλω γωνία, είναι πιο ξεροψημένη.  
     
  8. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Όλα έχουν μια τιμή λένε. Η κάθε τιμή εξαρτάται απ' το επίπεδο εκπαίδευσης. Η μεγαλύτερη και υψηλότερη τιμή είναι εκείνη όταν κάποιο άτομο έχει αποβάλει και καταπολεμήσει το μικρόβιο που λέγεται "sex" που εντοπίζεται σαν ψύχωση στην σκέψη του, ενεργώντας ελεύθερα προς το συμφέρον του, την απόλαυσή του κλπ, όσο αφορά οτιδήποτε πέρα από την γενετήσια συμπεριφορά, συνήθεια και πραγματική ανάγκη του. Δηλαδή να μπορέσει να πιάνει "πουλιά" στον αέρα αποτελεσματικότερα.
     
  9. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Slut training σε άντρα υ...Απο τα πιο βαριά ένσημα σίγουρα !