Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

So, do you want to be a slave? Realities

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Resources and Tutorials' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 7 Ιουλίου 2005.

  1. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: So, do you want to be a slave? Realities


    Λοιπόν παίδες...

    Σας πάω!
    SadalMelik, Aldur και σένα Maley σας πάω!
    Έτσι από ένστικτο! Και ίσως γιατί το γράφει το γονιδίωμα μου  

    Αστάρτη
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    Οκ...astarty..Να εισαι καλα...
     
  3. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    * χαμογελά διαβάζοντας το παλιό ποστ της tender lilly.
    tender lilly, θα πρέπει να πω πως όταν το διάβασα τότε, είχα συμφωνήσει.
    Μετά από το λινκ που έδωσε η Mpslave και την ευχαριστώ που μας θύμισε αυτό το καταπληκτικό άρθρο, ξαναδιαβάζοντας τις απαντήσεις μας τότε, σκέφτηκα να σε ρωτήσω, ποιά είναι η άποψη σου για το συγκεκριμένο τώρα.  
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Η Lady Phaedra είχε πει...

    εγώ είχα μείνει εμβρόντητη... και είχα σχολιάσει αυτό που θυμήθηκε η lara[E-p].

    Και μάλιστα επετειακά το θυμήθηκε διότι αύριο το πρωί κλείνω ακριβώς ένα χρόνο στο φόρουμ. Σ ευχαριστώ lara[E-p], νομίζω ότι η αντοχή στην ανοχή μερικών από Σ/σας αξίζει ένα κέρασμα  

    Ευτυχώς που απλά νόμιζα lara[E-p] και δεν έβαλα και στοίχημα <γελάει>.

    Και δεν νόμιζα πολύ συχνά πριν από ένα χρόνο, ως επί το πλείστον γνώριζα τα πάντα.

    Αλτσχάιμερ να είναι αυτό που έχω φέτος και έχω ξεχάσει διάφορα που πέρσυ γνώριζα μετά βεβαιότητας ή η εκπαίδευση λες;

    Η Lady Phaedra είχε δίκηο από την οπτική της Κυρίαρχης κι εγώ δεν το γνώριζα αυτό. Και δεν γνώριζα ούτε ότι δεν το γνώριζα...  

    Από την πλευρά μου θα μπορούσα να προσθέσω σήμερα ότι μπορεί να είναι ιδιαίτερα ανταποδοτικό συναισθηματικά αλλά και αισθησιακά για την femsub το να υπηρετεί με αυτόν ακριβώς τον τρόπο, τον δύσκολο και σκληρό και ακατανόητο ίσως από εξωτερική γωνία λήψης.

    Με προβληματίζει όμως κάτι άλλο γι αυτό το πολύ βασικό άρθρο της μυρια χαντερ που έχει αναπαραχθεί σε πάρα πολλές ιστοσελίδες ανάλογου περιεχομένου:

    Ότι η μύρια χάντερ έχει μάλλον εξαφανιστεί από προσώπου ηλεκτρονικής γής. Την έψαξα κατ επανάληψη για να της ζητήσω έστω κι εκ των υστέρων άδεια για να μεταφράσω το άρθρο και δεν βρέθηκε σε καμμία από τις διευθύνσεις που κατά καιρούς είχε δώσει.

    Απλά αναρωτήθηκα... μπορεί να κάνω και λάθος πάλι και να έψαξα επιπόλαια, δεν ξέρω. Ο/οποιος γνωρίζει, παρακαλώ να Μ/μας πει.
     
  5. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    * γελάει

    Όπως ανέφερα, κι εγώ τότε είχα συμφωνήσει επί μέρους με την άποψη σου. Και θα συμφωνήσω και τώρα με την καινούρια σου άποψη.  
    Είναι υπέροχο το πως αλλάζουμε δεν είναι?  
     
  6. gaby

    gaby Guest

    Μπορεί να είναι κι έτσι Fanshaw, δε γνωρίζω.

    lara[E-p] συμφωνώ απολύτως μαζί σου είναι υπέροχο το ότι αλλάζουμε και άκρως απολαυστικό το να αλλάζουμε αυτό που είμασταν.  

    Αλλά... πού πήγε η μύρια χάντερ ;
     
  7. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Re: So, do you want to be a slave? Realities


    Περίεργο σου φαίνετε να έχει πάρει εντολή να μην ξαναποστάρη?
     
  8. gaby

    gaby Guest

    Re: Απάντηση: Re: So, do you want to be a slave? Realities

    Είναι μία πιθανή εξήγηση αυτή Afentis_Epi8ymiwn, ευχαριστώ πολύ <χαμόγελο>

    Μπορεί να μην έκανα εγώ σωστή έρευνα και γι αυτό κυρίως ρωτώ μήπως Κ/κάποιος γνωρίζει κάποια εν ενεργεία ηλεκτρονική διεύθυνσή της από αυτές που υπήρχαν στα αρκετά φόρα που έμπαινε και εξηγούσε το άρθρο της μέχρι πριν από δύο χρόνια περίπου.