Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

SOS apo tin erimo

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος proudslave, στις 20 Απριλίου 2005.

  1. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Εδώ είναι καλύτερα, διότι ξέρει περίπου ο ένας τον άλλον καλύτερα από το chat.
    Και είσαι σίγουρος πως δεν σε κοροϊδεύει το άλλο πρόσωπο που μιλάς.
    Εγώ εδώ στο Forum νιώθω σιγουριά, και ασφάλεια!!!
     
  2. arsenikikota

    arsenikikota New Member

    Συμφωνω και εγω οτι ειναι αρκετα εως πολυ δυσκολο να γνωρισει κανεις αληθινη Αφεντρα.
    Μεσω Ιντερνετ παντως δεν εχω κανει καμμια γνωριμια. Αν ψαξεις σε ελληνικα sites γνωριμιων θα βρεις καποια ελαχιστα usernames οπως afentra, mistress κλπ. Τωρα τι κρυβεται πισω απο αυτα τα usernames ενας Θεος ξερει.

    Ομως δεν πρεπει κανεις να απελπιζεται. Ναι εχω γνωρισει παλαιοτερα Αφεντρες πραγματικες μη επαγγελματιες καθως και αυταρχικα ζευγαρια Αυτα πριν το 2000. Οι γνωριμιες εγιναν μεσω αγγελιων σε εφημεριδες και περιοδικο. Ειχα βαλει και εγω αγγελια, αλλα απαντουσα και σε αγγελιες. Για να μπει καποιος/α στον κοπο να βαλει αγγελια, η να στελνει γραμματα κλπ ειναι μαλλον πιο πραγματικος. Εχω εγκαταλειψει πια αυτη την μεθοδο. Δεν ξερω αν μπορει να χρησιμοποιηθει και σημερα.

    Δεν εχω κανει καμμια γνωριμια μεσα απο κοινωνικες, φιλικες κλπ σχεσεις.

    Συμπερασμα : Αφεντρες στην Ελλαδα φυσικα και υπαρχουν. Θεωρω οτι ο αριθμος τους διαχρονικα θα αυξανεται. Τωρα πως μπορει κανεις να τις βρει και να τις προσεγγισει ; μεσω του Ιντερνετ που ειναι το συγχρονο μεσο επικοινωνιας ειναι δυσκολο . Υπομονη και επιμονη λοιπον.
     
  3. Amazona

    Amazona Nothing More, Nothing Less - Amazona is the best!

    Νομίζω πως έχει εξαντληθεί το θέμα σχετικά με το αν υπάρχουν αληθινές Αφέντρες στην Ελλάδα. Το να απογοητεύεσε σίγουρα θα πολλαπλασιάσει τη μοναξιά σου. Αν θες να γνωρίσεις Αφέντρες, κάνε κάτι γι’ αυτό. Τί; Επικοινώνησε. Τουλάχιστον εδώ μέσα είναι αρκετές. Φυσικά δεν ξέρω αν όντως είναι Αφέντρες όλες ή αν «παίζουν» αλλά κανείς δεν τέλειος. Συμμετοχή στα θέματα, συμμετοχή στις συναντήσεις, υπομονή, ταπεινοφροσύνη, και καρτερία. Ναί, οι Αφέντρες σε αναλογία με τους σκλάβους είναι πολύ λίγες (είμαστε τυχερές). Εδώ υπάρχουν «αληθινοί άνθρωποι» και σπανίζουν οι προδιαγραφές που πλασάρουν στις διάφορες τσόντες. Ρίξε λίγο τα στάνταρντ σου, γιατί από ότι διάβασα στο δρόμο βλέπεις πανέμορφες γυναίκες με συγκεκριμένο look και παραλείπεις να κοιτάξεις τις λίγο πιό κοντές, πιό χοντρές, πιό άσχημες, που ίσως να κρύβουν πίσω από τον κότσο και το τζιν μία αληθινή ΘΕΑ!
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Μην τρελαίνεσαι .... μας τρόμαξες!
    Δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου ...
    Άραξε εδώ πάρε μέρος και σε συζητησούλες
    και άσε την κατάσταση σου να εκτονωθεί γράφοντας...
    Εγώ δεν είμαι εναντίον των chat ...
    Με την ανάλογη προσοχή μπορείς να γνωρίσεις και από εκεί άτομα ...

    Γιατί κατακρίνετε το chating?
    Eγω τους περισσότερους από εσάς στο chat σας γνώρισα...
    Βέβαια έχει και σαβούρες αλλά είμαστε ώριμοι άνθρωποι και μπορούμε και είμαστε και σε θέση να κρίνουμε αν κάτι παει καλά η όχι ... η αν αξίζει να μιλάμε και να επικοινωνούμε με κάποιο η όχι .