Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

spanking

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος darknight, στις 17 Σεπτεμβρίου 2005.

  1. Guest05

    Guest05 Guest

    Για στάσου ρε κουμπάρε. Αν είναι έτσι όπως τα λες, σε τι διαφέρει η τιμωρία αυτή από το γεγονός να σε πλακώσω στα χαστούκια;
     
  2. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Πρωτα, ευχαριστω Astarty που μου εμαθες επιτελους τι ειναι το πυγοραπισμα. Το βλεπω συχνα εδω, και δεν ειχα ιδεα τι ειναι.
    Το σκετο spanking δεν εχει νοημα για μενα. Δεν το βλεπω ως τιμωρια, μαλλον ως προκαταρτικο παιχνιδακι. Το να το δεχομαι (οχι πολυ δυνατο, λεμε) ειναι ερεθιστικο. Το να το κανω σε καποιον, εεε, μεχρι στιγμης δεν το εχω κανει σε καποιον με τον οποιο δεν ειχα ερθει σε ερωτικη επαφη. Αλλα απο οτι μου λενε, γινεται και χωρις σεξ. Just not by me. Μπορει ν'αλλαξει αυτο καποια στιγμη, αλλα για τωρα... ετσι ειναι.
     
  3. vanessapret

    vanessapret Regular Member

    τι είναι τό spanking?
     
  4. thanasis

    thanasis Contributor

    Και νόμιζα οτι ρωτούσε μόνο ο Χάινριχ...
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: spanking

    αναψυκτικο της 3Ε...
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Χαινριχ τι ευχαριστη εκπληξη?????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Υποσχεσου μου πως θα με παρεις μαζι, 2 χαστουκιζουν καλλιτερα απο εναν διοτι........αλλο χαστουκια και αλλο χαστουκια stereo. 

    Οταν η Αφεντρα η ο Αφεντης σε βαζουν μπρουμητα και παιζουν ντραμς στο κωλαρακι σου μεχρι να παρει αποχρωση -σκοτωμενο μελιτζανι-. 
     
    Last edited: 10 Ιουνίου 2008
  7. Orana

    Orana New Member

    Spank Χωρίς Sex.....Progressive...
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    Σιγά μην είναι και του Συνασπισμού.
     
  9. SpaceGirl01

    SpaceGirl01 New Member

    Re: Απάντηση: Re: spanking

    LOL
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: spanking

    Εδώ το καλό το spanking....
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. gataras

    gataras New Member

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia] video lesbian spanking ισως εδω καταλαβουν τι ειναι spanking Υ.Γ πυγολαμπιδα δεν παιζει 
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ειναι αληθεια οτι με το σπανκινγκ νιαουριζεις απο ηδονη..
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014