Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Squirt - ένα σπάνιο φαινόμενο?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος MiB, στις 12 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. Soraya

    Soraya Guest

  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    χύνουν-με ή κατουράνε-με;

    Mας ζαλίσατε τα @@   
     
  3. Soraya

    Soraya Guest

    παμε για βουτια... ποιος νοιάζεται στην τελική;;;;  
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αυτό θα κάνω, σκουιρτινγκ μες στη θάλασσα.   
     
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Μα γιατί τόσο μένος; Είναι σαν να λέω ότι δεν υπάρχει οργασμός γιατί είμαι ανοργασμική (θεέ τι έγραψα).
    Όποια έχει ζήσει το squirting το έχει ζήσει, όποια όχι, όχι. Τέλος. Υπάρχει, δεν υπάρχει, δεν κερδίζει κανείς μετάλλιο.
    Κι εγώ μέχρι πολύ πρόσφατα δεν το είχα ζήσει και πίστευα ότι δεν υπάρχει. Μετά το έζησα, προς μεγάλη μου έκπληξη.
    Και εφόσον είμαι και λίγο σπαστική και καχύποπτη, δοκίμασα τη γεύση τους, ξέροντας τι γεύση έχουν τα ούρα μου.
    Το συμπέρασμά μου είναι ότι ενώ έχουν μια ελαφριά ξινή γεύση, δεν είναι ούρα. Ή μόνο ούρα.
    Kαι;

    @Soraya, στο δεύτερο άρθρο που αναφέρεις λέει: «Η μελέτη γεφυρώνει το χάσμα ανάμεσα στις υπάρχουσες θεωρίες για τα υγρά που απελευθερώνει το γυναικείο σώμα κατά τον οργασμό. Φαίνεται πως υπάρχουν δύο διαφορετικά είδη υγρών και καθένα από αυτά προέρχεται από διαφορετική πηγή
    και στο τέλος
    «Σύμφωνα με τα αποτελέσματα των αναλύσεων, δύο από τις επτά γυναίκες απελευθέρωσαν μόνο ούρα κατά τον οργασμό.»

    Και στο κάτω-κάτω, χρειάζονται ταμπέλες? Η καθεμιά να ζήσει την σεξουαλικότητά της στο έπακρο, κανείς δεν είναι κατώτερος ή ανώτερος κανενός. Ηδονή ολούθε  
     
    Last edited: 27 Ιουνίου 2016
  6. Soraya

    Soraya Guest

    προσωπικά δεν είπα ποτέ το αντίθετο  
    ούτε επικήρυξα τα κορίτσια που σκουιταρουν...καλά κάνουν και μπράβο τους!!!! εγώ δεν το θέλω για εμένα!!! είναι κακό;;; σταυρώστε με λοιπόν  
    αντίθετα με την Μπρέντα που παρέθεσε ολόκληρο κατεβατό, όλως τυχαίως μετά την σατιρική απάντησή μου προς τα λόγια του Ηλία....
    τες πα πραγματικά δεν θα ήθελα να μπω στον κυκεώνα του μου είπες σου είπα κλπ κλπ...
     
  7. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

      Οι ερευνητές εντόπισαν σε πέντε από τις επτά γυναίκες μικρές ποσότητες του αντιγόνου PSA (προστατικό ειδικό αντιγόνο), ένα ένζυμο που βρίσκεται στο σπέρμα των αντρών. Όταν όμως απελευθερώνεται το PSA με το σπέρμα, διαρρέουν και μικρές ή μεγαλύτερες ποσότητες ούρων.

    5 στις 7 !!!!!

    «Η μελέτη γεφυρώνει το χάσμα ανάμεσα στις υπάρχουσες θεωρίες για τα υγρά που απελευθερώνει το γυναικείο σώμα κατά τον οργασμό. Φαίνεται πως υπάρχουν δύο διαφορετικά είδη υγρών και καθένα από αυτά προέρχεται από διαφορετική πηγή.»

    Να ξέρουμε τι χυνουμε η καθεμιά μας ... να μην μπερδευετε ο κόσμος αιντε
     
  8. whisperer

    whisperer Regular Member

    και δε καταλαβα...κι αν απελευθερωνει ουρα που το κακο? 

     
     
  9. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Whoa, whoa. Ήρεμα. Μην με βάζεις να σου δίνω δίκιο, σε κανέναν δεν δίνω.
    Και η απάντηση σου που ξεκίνησε το flame, "επειδή δεν κατουραω τον συντροφο μου;;;; η ακόμα χειρότερα τα σεντόνια και το στρώμα μου;;;;;", δεν φαίνεται σατιρική, αλλά πολύ απαξιωτική.
    Ειλικρινά, αν την είχα δει νωρίτερα, δεν είμαι σίγουρη πως θα αντιδρούσα. Να προσέχουμε τι λέμε και πως, όταν λέμε κάτι δημόσια.
     
  10. Soraya

    Soraya Guest

    κι εδω ειναι που λέμε....
    διαβάζουμε ότι θέμε και όχι ότι μας λέει ο άλλος...
    το δίκιο σου κράτα το...
    αλήθεια δεν το χρειάζομαι  
     
  11. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    κλαιω!!! εχω πεσει κατω    
     
  12. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Τι βρε; Επιστημονικά πράγματα, θυσίες for the greater good. Eμ!