Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Squirt - ένα σπάνιο φαινόμενο?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος MiB, στις 12 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Soraya, μην το βλέπεις ότι κατουρας. Δεν ισχύει αυτο.

    Επίσης πρακτικα μικρή ποσότητα ούρων μπορεί να υπάρχει μέσα στα σκουιρτουγρα αλλά ποιος νοιαζεται;
     
  2. Soraya

    Soraya Guest

    καλο μου εγω μια πλακιτσα πήγα να κάνω...
    πραγματικά δεν με νοιάζει...
     
  3. Sir Anthony

    Sir Anthony Guest

    πολύ καυλωτικό..τυχερός ο τύπος!
     
  4.  
  5. Δεν μου έχει συμβεί ποτέ αυτό το πράγμα.
     
  6. Ερατώ

    Ερατώ Earth without art is just Eh...

    Την πρωτη φορά που μου συνέβη ήμουν μόνη μου με τον bob. Ένιωσα ότι θα πάθαινα εγκεφαλικό, ανέβηκε η πίεση, ταχυκαρδία, και ζάλη. Δεν ήξερα τι ήταν αυτό που πέρασα, ήξερα όμως ότι ήταν οργασμός. Το googlάρα, και εκεί είδα ότι δεν είναι και τόσο σπάνιο. Το δοκίμασα ξανά, ξανά και ξανά με την ίδια επιτυχία  
    Τεχνική υπάρχει βεβαίως βεβαίως...
    Ταίρι που να μου το προκαλέσει δεν έτυχε, έτσι κι αλλιώς ο καθένας ξέρει τον εαυτό του και τα κουμπιά του καλύτερα από όλους.
    Θέλει υπομονή, επιμονή και πετσέτες, πολλές πετσέτες!
     
    Last edited: 10 Αυγούστου 2016
  7.  
     

    ον τόπικ
    νομίζω πως μου συμβαίνει κάτι παρόμοιο τελευταία, μα η ποσότητα των υγρών δεν είναι κάτι σπουδαίο, δεν μοιάζει δλδ με τους πίδακες που έχω ακούσει/δει/διαβάσει
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Μπα, δεν είναι πάντα πίδακες, μη νομίζεις...
    Welcome  

    ΥΓ. Γίνεται και μέσα στη θάλασσα, έχω και μάρτυρες (το καταλαβαίνεις από την διαφορά θερμοκρασίας στο νερό και είναι τέλειο!!!)
    Δοκιμάστε το... 
     
    Last edited: 10 Αυγούστου 2016
  9. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it

  10. idiry8mos

    idiry8mos dare... feel it

  11. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Έχω παρατηρήσει πως αυξάνεται η ποσότητα μου όσο αυξάνονται και οι απανωτοι οργασμοί .
    Κάποιες φορές βέβαια έχει τύχει με τη πρώτη φορά να τα ψάχνω και να έχουν πάει πέρα από το κρεβάτι λολ
     
  12. Master NK

    Master NK Regular Member

    Για σιγουρα αποτελεσματα και διαρκεια θα χρειαστεις την βοηθεια ενος εμπειρου Κ που ξερει να σε κανει να κλαις και να γελας ταυτοχρονα την ιδια ωρα που θα τρεμεις σαν το ψαρι απο ηδονη...
    http://xhamster.com/movies/2422392/training_brunette_4.html