Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Squirt - ένα σπάνιο φαινόμενο?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος MiB, στις 12 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Νταξ κλάμα με λυγμούς
     
  2. Ourolagnos

    Ourolagnos Regular Member

    Squirting = squirting & το να κατουρήσεις κάποιον είναι απλά να τον κατουρήσεις... είναι πράγματα διαφορετικά και νομίζω πως όσες φίλες εδω μέσα έχουν καταφέρει να σκουιρτάρουν καταλαβαινουν νομίζω πόσο διαφορετικό είναι...
    Η προσωπική μου εμπειρία είναι από τη γυναίκα μου η οποία αρκετές φορές επάνω στο σεξ καταφέρνει να με χύσει (squirting) και είναι κάτι πολύ ερωτικό το οποίο πιστεύω πως της το προκαλώ με τον τρόπο/ τεχνική μου και εγώ..!
    Στο ίδιο πρόσωπο (δλδ τη γυναίκα μου) της έχω συζητήσει/ ζητήσει να κατουρήσει επάνω στο πέος μου αλλά το αρνείται γιατί είναι κάτι το οποίο δεν της αρέσει σαν ιδέα... Το λέω αυτό για να δείξω το πόσο διαφορετικά το αισθάνονται και βλέπουν αυτές που κανουν squirting!
     
  3. Pamela

    Pamela New Member

    χαχαχαχαχ έκλαψα με τις πετσέτες .... Οταν το ζήσεις κ με το ταίρι σου (σου το ευχωμαι) εκει να δεις απογείωση  
     
  4. zwg

    zwg Regular Member

    Δεν ξέρω αν έχω ζήσει squirt κάποια στιγμή όπως περιποιούμουν κάποια κυρία και τελείωσε ένιωσα το στόμα μου να γεμίζει με ένα άγευστο υγρό που με πολύ χαρά κατάπια... Ωστόσο θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω κάποια στιγμή όλα αυτα τα υγρά να καταλήγουν στο στόμα μου  
     
  5. aa4fslv

    aa4fslv New Member

    Παιδιά επιτρεψτε μου να πω κι εγώ τη γνώμη μου(δεν έχω διαβάσει όλα τα μηνύματα).το squirting είναι πραγματικότητα που γίνεται και είναι πολύ ευχάριστο.απο τη γυναίκα γιατί φτάνει σε υψηλά επίπεδα ηδονής και από τον άντρα σε υψηλά επίπεδα ευχαρίστησης,καθως βλέπει την σύντροφό του να ικανοποιείται.οταν το κατάφερα πρώτη φορά ή σύντροφος μου λιποθύμησε και ομολογώ ότι τα χρειαστηκα εκείνη τη στιγμή.απο τότε όποτε μας δίνεται ο χώρος και ο χρόνος το επιδιώκουμε.μιας και ή σύντροφος μου νόμιζε ότι ήταν ούρα που πετάγονται πριν την πράξη πήγε και κατουρησω,οποτε ή ουρήθρα της ήταν άδεια και παρ'ολο που ήταν άδεια κατάφερε και μας έκανε μουσκεμα!!!
     
  6. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Τι θυμήθηκα με τις ζεστες...καιρος να δροσιστουμε  
     
  7. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Μπορουν να το κανουν ολες οι γυναικες αυτο ; η ειναι προνομιο μερικων ; πως ρε παιδι μου αλλες τελειωνουν κλειτοριδικα, αλλες κολπικα... αλλες μπορει να κανουν ΚΑΙ squirting ;
    Προσωπικα οσο και να χω προσπαθησει... δεν !
     
    Last edited: 30 Ιουλίου 2017
  8. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Αν είναι προνόμιο όλων των γυναικών, δυστυχώς δεν το γνωρίζω. Φαντάζομαι βιολογικά, είναι όλες πιθανό να το ζήσουν κάποια στιγμή. Ωστόσο, παίζει ρόλο (κατεμε πάντα) το αν είναι κλειτοριδικες, κολπικες κοκ. Προσωπικά, δεν νιώθω κάτι το ιδιαίτερο με την κλειτοριδικη διέγερση (ανύπαρκτη σαν να λέμε). Αντιθέτως, η κολπικη διέγερση είναι και αυτή που με έχει κάνει να τελειώσω καταυτον τον τρόπο.  

    Παρατήρησα ότι μου συμβαίνει όταν είμαι απόλυτα χαλαρή και όταν η διείσδυση δεν είναι βαθιά (κοινώς, με τα δάχτυλα είναι πολύ πιο εύκολο να συμβεί).

    Φαντάζομαι πως δεν είμαι ο κανόνας, but those are my two cents  
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Πιο πολύ νομίζω ότι έχει σχέση με την κλίση της διείσδυσης, το βάθος είναι δεδομένο σε κάθε γυναίκα, το σημείο που ερεθίζεται για να το πυροδοτήσει είναι συγκεκριμένο.
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μία φορά μου έχει τύχει να το προκαλέσω. Η αλήθεια ήταν ότι αιφνιδιάστηκα σφόδρα από το πιτσίλισμα αλλά από την άλλη τέτοιο χαμόγελο στην @Keiko Mika δεν έχω ξαναδεί.

    Δεν το έχω καταφέρει ξανά από τότε  
     
  11. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Προσπαθείς με λάθος αρσενικό. Όλες μπορούν...
     
  12. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Πως δεν το χα σκεφτει πως ολοι ηταν αχρηστοι τελικα...  
    Ενταξει λοιπον.... για να το λες...